18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - epizod specjalny na 100000 subskrypcji

GatecrasherKO • 2012-11-18, 21:50
:samoboj: "100 tysięcy subskrypcji. Nic dodać, nic ująć. WHO YOU GONNA WATCH?!"





:piwo: :samoboj:

Szoqn

2012-11-19, 02:20
szczepan11600 napisał/a:



Myślisz że żadna z tych firm jeszcze nie wie że zrobił takie testy ich produktowi. Gdyby robił coś nielegalnie to już by mu się do dupy dobrali



To wie, ludzie, którym by zależało, to ścisłe szefostwo, a tacy przeważnie piją szampana, wylegują się na jachtach i klepią młode 18-letnie modelki po dupeczkach. Szeregowi pracownicy, którzy mają marne życie, oglądają te filmy i mają to w dupie. MOŻE, może jakiś włazidup w końcu pójdzie do kogoś z rangą decyzyjną i pokaże mu odcinek, w którym ktoś szkaluje dobre imię firmy, ale cóż. Bo wiesz, to nie jest taki "nic". To co on robi, to żaden test, nie ma żadnych optymalnych warunków ani miarodajnych wyników. Przeważnie opiera się to na jego subiektywnym odczuciu. To tak jakbym wrzucił filmik do sieci, który regularnie oglądałoby 400 000 ludzi i pokazał w nim np. logo Colgate i tekst pod spodem "ta pasta jest beznadziejna, przegrała w moim teście z Blendamed" Jak to nie jest szkalowanie dobrego imienia firmy, to nie wiem :)

oc...........an

2012-11-19, 02:22
Japie**ole, tego nie da się oglądać. Nie ma w tym kanale nic, co tak naprawdę mogłoby się przydać. Chociaż zgadzam się, że to gówno jest lepsze od tych pie**olonych przez stado murzynów kanałów (chyba "kałnałów") z pie**olną grą dla ubogich, czyli Minecraftem. Ale w dobie torrentz.eu i filmwebu naprawdę jest wiele ciekawszych rzeczy na jakie można poświęcić czas.

Szkoda, że są idioci, którzy to oglądają i go subskrybują bo to oznacza, że ten pajac dalej będzie się produkował, zamiast litościwie uspokoić się i usunąć swoje konto.

Plusa ma tylko za filmik z kremem nivea i tulipanem - po zobaczeniu, że tulipan nie odżywa po włożeniu do nivei mogę spać spokojnie ;)

ravp

2012-11-19, 02:32
A jednak kogoś dupa zaswędziała, żeby wrzucić ten jakże interesujący odcinek, który ukazuje wady i zalety reklamowanych produktów. Dzięki w ch*j, za tę zajebistą wrzutę.

Ro...........ce

2012-11-19, 03:10
Dno j***ne.

czarny7684

2012-11-19, 03:33
Dobry ziomek :) A wy tylko mu zazdrościcie!

mr_9mm

2012-11-19, 08:17
Ciekawe uczucie: 100tys ludzi go lubi, a ja nie. Lubienie go jest takie... mainstreamowe. Normalnie co do niego jestem jak hipster, ide ubrać zerówki, pedalską czapke, rurki i posłucham dubstepu. :lol:

K-...........an

2012-11-19, 09:03
czemu nie ma jeszcze zbiorowego?

Eraden

2012-11-19, 09:16
Kiedy faceci zaczęli zajmować się pisaniem blogów jak jakieś baby?

solteck

2012-11-19, 09:35
od razu widać, że gość całe życie spędził w piwnicy...
oczy ma jak u kreta, albo i jeszcze gorzej

kamry

2012-11-19, 09:51
Głupoty gadacie o tych pozwach. Ile jest stron, gdzie ludzie oceniają pewne produkty? Ilu blogerów pisze negatywnie o produktach? Czy któryś z nich zasłania logo danej firmy? Jak widać nikt nic im nie może zrobić. Znacie sprawę dr Oetkera i Kominka? Jak nie, to poczytajcie i zamknijcie te hejterskie mordy, bo jak coś komuś wychodzi, to połowę naszego społeczeństwa to boli. Tyle ode mnie.

Dalione

2012-11-19, 10:17
solteck napisał/a:

od razu widać, że gość całe życie spędził w piwnicy...
oczy ma jak u kreta, albo i jeszcze gorzej



Nie mam do czego się przypie**olić to przypie**ole się do oczu, a niech będę taki k***a zły hejter.

sidsky

2012-11-19, 10:42
Szoqn napisał/a:

Po pierwsze, czy gość ma pozwolenie tych firm na ukazywaniu ich znaków firmowych i zarabianiu pieniędzy na filmach, w których używa ich produktów? Sam gram na pewnym instrumencie i czasem wrzucam swoje utwory, to dostałem info, że nie mogę na nich zarabiać, bo widoczne są loga...ech gitary [no to nie powiedziałem jakim :D ], mikrofonu etc.


Mam dla ciebie dwie wiadomości, dobrą i złą.
Zła jest taka, że jesteś strasznym frajerem jeśli dałeś sobie wmówić, że nie możesz pokazywać logo gitary w swoich filmach na jewtubie bez pozwolenia firmy, bo - i tu będzie dobra wiadomość - ch*ja ci mogą zrobić. Nikt nie może ci tego zabronić. Ba - powinni być ci wdzięczni, że ich reklamujesz.

Powtórzę więc - nikt ci nie może zabronić zarabiać kasy na filmach, w których korzystasz z produktów jakiejś firmy. CHYBA, że zniesławiasz/pomawiasz ich produkty - i tu wchodzi kwestia czy AdBuster je zniesławia, czy nie? Moim zdaniem jest zbyt nieudolny, a jego argumenty przeciw produktom są na tyle ch*jowe, że firmy sobie dupy zawracać nie będą.

rudikopf

2012-11-19, 12:21
Sqrwysyńskie ścierwa hejtowskie tylko pie**olić umiecie a sami od siebie nic nie pokażecie bo boicie się krytyki. Gość wnosi coś do tego społeczeństwa, na swój sposób nowatorsko i ciekawie. Jak ma być dobrze w tym kraju gdzie każda próba bycia niezależnym, wolnym, oświeconym i kreatywnym spotyka się z kosmiczną wręcz nienawiścią i jadem. Nie podoba się - nie oglądać a komentarze zostawić dla siebie.
Zanim skomentujesz zastanów się dwa razy nad tym czy sam byłbyś w stanie tak zrobić lub coś wykonać, wówczas będziesz miał szansę bycia obiektywnym. Ale po co jak całe Twoje osiągnięcia życiowe to j***nie z góry na dół wszystkich i wszystkiego. Dla mnie osobiście Gość sam z siebie wrt jest uwagi poniewż jest zaradny i umie wykorzystać narzędzie jakim jest internet. A że zarabia na tym to chwała mu za to. A Ciebie j***ny hejterze to boli...(tu jest pies pogrzebany)

normalnyxd

2012-11-19, 12:56
Ale pie**olicie. Za dużo hejtów się ostatnio na sadolu pojawiło. Nie wiem czy przyszliście z wykopu czy z fotki.pl ale jest Was tak dużo, że właściwie co druga Polska produkcja jest tutaj zrównywana do jakiegoś śmiecia. Angielskich vlogów lub wszelakich produkcji nie hejtujecie tak dosadnie, jak na przykład to. Czyżby mentalność typowego Polaka przeniosła się na sadola? Odpowiedzcie sobie sami... kiedyś tak nie było.