18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

AdBuster - epizod specjalny na 100000 subskrypcji

GatecrasherKO • 2012-11-18, 21:50
:samoboj: "100 tysięcy subskrypcji. Nic dodać, nic ująć. WHO YOU GONNA WATCH?!"





:piwo: :samoboj:

Rodzyn

2012-11-18, 21:56
Gość jest suchy i nieśmieszny.

Mr Dan

2012-11-18, 21:56
k***a, ja chciałem trochę piw...

small90

2012-11-18, 22:02
pie**olisz tam, gościu jest spoko.

uookie

2012-11-18, 22:09
dajcie tu jakiegoś hejtera, bo mi się samemu nie chce pisać, jakie to jest ch*jowe

GatecrasherKO

2012-11-18, 22:11
uookie napisał/a:

dajcie tu jakiegoś hejtera, bo mi się samemu nie chce pisać, jakie to jest ch*jowe



Nikt Cię do oglądania nie zmusza, dział HARD i fetysze, elo!

MauMauMaurycy

2012-11-18, 22:23
Za emotke Piwa na dole powiem tyle ze tutaj sie o piwo nie żebra ;d

Szoqn

2012-11-18, 23:05
Szczerze nie łapię zbytnio fenomenu tego kanału. Zobaczyłem z 5-6 filmów i nie umiem zrozumieć paru rzeczy. Po pierwsze, czy gość ma pozwolenie tych firm na ukazywaniu ich znaków firmowych i zarabianiu pieniędzy na filmach, w których używa ich produktów? Sam gram na pewnym instrumencie i czasem wrzucam swoje utwory, to dostałem info, że nie mogę na nich zarabiać, bo widoczne są loga...ech gitary [no to nie powiedziałem jakim :D ], mikrofonu etc. A on sobie w ch*j pokazuje produkty innych firm i ma partnerstwo. KAŻDY jego film można zaskarżyć i dawno zamknęliby mu kanał, bo dostałby z 30 ostrzeżeń i po koncie. Jak ktoś jest wybitnym sadystą, to zawsze może to zrobić. Nie życzę mu źle, ale czy na każdym forum muszę być bombardowany przez te suche filmiki? Przecież to zawsze dostaje się na główną. CZEMU k***A? 75% z tych filmów to jakieś testy z dupy wzięte. Wielkie mi co "reklama kłamie". Przecież to nawet downy z Wałbrzycha wiedzą. Nie wiem, serio, nie namawiam do nie dawania piw [choć ja oczywiście najchętniej wyrzuciłbym tą serię z sadola].

Farmerx

2012-11-19, 01:29
ch*ju gona łacz? Ad ch*jster!

marcino16

2012-11-19, 01:35
wszystko pod prad jezdzi :D

MarszaL95

2012-11-19, 01:37
@Szoqn
Wydaje mi się że ktoś kto ma prawie 15mln wyświetleń pomyślał już o tym wcześniej i ogarnął jakiś "papierek" który załatwia ten problem.

fejzez

2012-11-19, 01:54
Szoqn napisał/a:

Szczerze nie łapię zbytnio fenomenu tego kanału. Zobaczyłem z 5-6 filmów i nie umiem zrozumieć paru rzeczy. Po pierwsze, czy gość ma pozwolenie tych firm na ukazywaniu ich znaków firmowych i zarabianiu pieniędzy na filmach, w których używa ich produktów? Sam gram na pewnym instrumencie i czasem wrzucam swoje utwory, to dostałem info, że nie mogę na nich zarabiać, bo widoczne są loga...ech gitary [no to nie powiedziałem jakim :D ], mikrofonu etc. A on sobie w ch*j pokazuje produkty innych firm i ma partnerstwo. KAŻDY jego film można zaskarżyć i dawno zamknęliby mu kanał, bo dostałby z 30 ostrzeżeń i po koncie. Jak ktoś jest wybitnym sadystą, to zawsze może to zrobić. Nie życzę mu źle, ale czy na każdym forum muszę być bombardowany przez te suche filmiki? Przecież to zawsze dostaje się na główną. CZEMU k***A? 75% z tych filmów to jakieś testy z dupy wzięte. Wielkie mi co "reklama kłamie". Przecież to nawet downy z Wałbrzycha wiedzą. Nie wiem,
serio, nie namawiam do nie dawania piw [choć ja oczywiście najchętniej wyrzuciłbym tą serię z sadola].



ja pie**ole... nikt nie powiedział że włącza reklamy przy swoich filmach... partnerstwo to nie tylko zarabianie ale tez inne przywileje, poza tym z tego co wiem te filmy sa sprawdzane przez youtube wiec sie nie boj nie zarobi nic "nie legalnie"
:idzwch*j:
chociaż chłop miał pomysł na coś innego niż jakieś k***a gimbusiarske majnkrafty albo inne ścierwo

Szoqn

2012-11-19, 01:57
@fejez Nie liczę mu kasy, mam to gdzieś, jego kanał jest na yt i każdy zainteresowany dobrze wie o co chodzi, nie wiem czemu wpie**alacie tą całą serię na sadola. Podniecasz się na widok tych filmów, to rób to, ja mam inne spojrzenie na to, więc [oh-hah] wyrażam. Tutaj nikt nie łyka ot "tak" wszystkiego co się wrzuci. "Partnerstwo daje inne przywileje, nie tylko pieniądze, może nie zarabia bla bla bla" Poczytaj sobie o najlepiej zarabiających blogach [w zasadzie vlogach] na yt. Zresztą serio, wolę by ludzie oglądali ten vlog, niż tych posranych krytyków rzeczywistości, ale niech to robią na ich kanałach, jeśli zrobi jakiś mocny filmik, niech nawet pojawi się na sadolu, ALE NIE KAŻDY z rzędu, ot tak. Wszyscy którzy to wrzucają piszą, że chcą tylko dostać trochę piw.

Marszał95 Uwierz, że musiałby o ten papierek za każdym razem ubiegać się od przedstawicieli tych firm na Polskę. Nie możesz sobie ot tak zrobić testu produktów, nagrać filmik i pokazywać, że produkt firmy xyz nie jest zgodny z jego referencją. Tym bardziej nie mógłby zrobić testu kilku produktów [żadna firma nie poszłaby na takie "testy"] i wykazać, że jeden produkt jest lepszy od drugiego. Youtube Polska po prostu przymyka oko, gdyby pojawiły się pozwy, to przecież on odpowiada, a nie strona. Zamykają kanał, a w razie dalszego rozwoju sprawy, to on będzie ponosił konsekwencje. Zauważ, że zgłaszając film do zarabiania, zaznacza się, że jest się jego twórcą, ma się pełnie praw do prezentowanych treści etc. Póki co jest sporo wyświetleń i niezła kasa na tym leci. Jak tylko do przedstawicielstwa firm, które oczernia [w zasadzie nie oczernia, ale ukazuje ich produkty w złym świetle, nie robią miarodajnych testów] dotrą te filmiki to bardzo możliwe, że zaskarżą ten kanał o BEZPRAWNE używanie logo ich firmy. NIE MA na to żadnego papierka :D Sprawa przegrana na starcie.

Mr.Bungle

2012-11-19, 02:04
Jak dla mnie słabe wh*j a gostek jest "gupi" a o tym że reklamy przekłamują czy poprostu kłamią to podobno nawet w Sosnowcu wiedzą :lol:

szczepan11600

2012-11-19, 02:11
Szoqn napisał/a:

@fejez Nie liczę mu kasy, mam to gdzieś, jego kanał jest na yt i każdy zainteresowany dobrze wie o co chodzi, nie wiem czemu wpie**alacie tą całą serię na sadola. Podniecasz się na widok tych ch*jowych filmów, to rób to i nie zajmuj się dyskusją, bo tutaj nikt nie łyka ot "tak" wszystkiego co się wrzuci. "Partnerstwo daje inne przywileje, nie tylko pieniądze, może nie zarabia bla bla bla" Poczytaj sobie o najlepiej zarabiających blogach [w zasadzie vlogach] na yt i dopiero zabierz głos w dyskusji.

Marszał95 Uwierz, że musiałby o ten papierek za każdym razem ubiegać się od przedstawicieli tych firm na Polskę. Nie możesz sobie ot tak zrobić testu produktów, nagrać filmik i pokazywać, że produkt firmy xyz nie jest zgodny z jego referencją. Tym bardziej nie mógłby zrobić testu kilku produktów [żadna firma nie poszłaby na takie "testy"] i wykazać, że jeden produkt jest lepszy od drugiego. Youtube Polska po prostu przymyka oko, gdyby pojawiły się pozwy, to przecież on odpowiada, a nie strona. Zamykają kanał, a w razie dalszego rozwoju sprawy, to on będzie ponosił konsekwencje. Zauważ, że zgłaszając film do zarabiania, zaznacza się, że jest się jego twórcą, ma się pełnie praw do prezentowanych treści etc. Póki co jest sporo wyświetleń i niezła kasa na tym leci. Jak tylko do przedstawicielstwa firm, które oczernia [w zasadzie nie oczernia, ale ukazuje ich produkty w złym świetle, nie robią miarodajnych testów] dotrą te filmiki to bardzo możliwe, że zaskarżą ten kanał o BEZPRAWNE używanie logo ich firmy. NIE MA na to żadnego papierka :D Sprawa przegrana na starcie.



Myślisz że żadna z tych firm jeszcze nie wie że zrobił takie testy ich produktowi? Gdyby robił coś nielegalnie to już by mu się do dupy dobrali