18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Absurdalny teleturniej

Promek • 2013-07-14, 19:18
A wiec bedac u tesciow natknelismy sie w tv na teleturniej. Niby nic trudnego, wystarczy zsumowac pieniazki... Wiem wiem zdjecie robione lopata ale na szybkiego. Wynik zaskoczyl mnie bardzo a zarazem wkur.... Zwykle naciagactwo ludzi.



Wiem ze malo sadystyczne ale chcialbym poznac ile Wam wyjdzie drodzy sadole. Wynik podam w poscie jesli nikt nie trafi. Swoja droga jakim trzeba byc naiwniakiem zeby dzwonic :samoboj:

Zimny_browar

2013-07-15, 18:27
Właśnie oglądałem to wczoraj z ojcem.
Liczyłem i wyszło tam chyba 59,77zł o ile się nie mylę.
Pytanie brzmiało: Ile pieniędzy jest na ekranie.

Gdy ta suka j***na lewacka szmata zlodziejka przez korwina niezaj***na wyciagnela kartke z koperty to mózg mi się wyłączył na 10 minut. j***na szmata pracuje dla złodziei ch*j mnie to obchodzi czy ona jest dobra czy nie. Gówno gówno i jeszcze raz gówno.

de...........su

2013-07-15, 19:44
Promek napisał/a:

Sorry musialem wyjsc. Szkoda ze nie zrobilem fotki jak otiwerala koperte ale musicie mi uwierzyc na slowo w niej byla kwota:


23,42gr

pytacie jak? nie wiem mysle ze moze cyfry z banknotow liczone byly bez zer? Ale zmierzam do tego ze jest to ewidentne walenie w ch*ja i jestem ciekaw czy legalne? Moze powinna zajac sie takimi "teleturniejami" federacja konsumenta czy co za to odpwiada....


Za resztę pieniędzy został opłacony podatek :szczerbaty:

Masterof

2013-07-16, 01:59
Jak kilkukrotnie próbowałem rozkminic zagadkę z sumowaniem liczb na ekranie. Po 2h siedzenia przed tv i wyłapywania szczegółów i nigdy nie trafiłem. W sumie to i tak mam to w dupie bo pazerne k***iska, łase na łatwy pieniądz zamiast iść do roboty to nabijają kabze producentom, a i te młode pipki za to fajnie żyją.


Promek

2013-07-16, 08:35
thewhitestar napisał/a:

Mnie wyszło 23,42gr.




a wiec sluchamy jak?

hycel

2013-07-16, 15:09
A jakie było DOKŁADNIE pytanie? Bo tam często jest jakiś myk.

Promek

2013-07-16, 19:29
pisalem bodaj wyzej:

"ile jest pieniedzy?"