18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ABC piwosza

Zakrzaku • 2014-05-19, 19:17


Ten materiał miał się nazywać 10 rzeczy, które musisz wiedzieć o piwie, żeby nie wyjść na głupka. Ponieważ, sam już nie wiem ile tych kwestii w końcu poruszyłem, więc zmieniłem tytuł na „wszystko, co musisz wiedzieć o piwie, żeby nie wyjść na głupka”. Oczywiście, to nie zamyka tematu, ale jest to rozsądna pigułka wiedzy na sam początek.

klawreszuk

2014-05-19, 19:22
Polski Michael Jackson!, za Kopyra zawsze piwo.
Pijcie Świadomie.

Rabel

2014-05-19, 19:23
Za Tomka zawsze piwo - polecam kanał, kilka filmów sprawi, że rzucisz koncerniakiem w kąt, a sam zechcesz spróbować zrobić własne piwko ;)

juby0001

2014-05-19, 19:34
Gość ma zajebistą wiedzę, mądrze gada. piwko.

clean_east_wood

2014-05-19, 20:04
Jakoś go k***a nie lubię, a piwo każdy ma swój gust i każdemu co innego smakuje. Żeby mi nikt nie zarzucił, ze piję pewnie vipy to powiem ,ze lubię bardzo Browary Lwówek ale i kasztelanem czy żubrem nie pogardzę :)

crossdressphyxia

2014-05-19, 20:15
A ja lubię następujące gatunki piw:

-Zimne
-Następne

Ale najlepsze z najlepszych jest uwaga:

-Darmowe

RockyWood

2014-05-19, 21:09
ożenię się, odchowam dzieci i dopiero wtedy zostanę piwoszem.

c.... no ale w ten sposób pewnie zostanę przez to abstynentem xD

Cycuszenki

2014-05-19, 21:09
@crossdressphyxia
To masz w ch*j wysokie wymagania. I co jeszcze? Aby poklepało? Dobra, ch*j z tym. Twoja to rzecz.

bujak81

2014-05-19, 21:19
aż mnie się piwa zachciało

Machol

2014-05-19, 21:19
Pajac.

Dee_Loc

2014-05-19, 21:27
jak ktoś jest z okolic to zapraszam do Obornik Śląskich (do Starej Rozlewni) gdzie można napić się piwa Pana Tomasza :)

hahahaczyk12

2014-05-19, 21:46
taki ma sposób gadania że po obejrzeniu boli mnie twarz

ro...........k5

2014-05-19, 21:57
zajebista dykcja serio.. Niech potrenuje mówienie i się zabierze dopiero za kręcenie CZEGOKOLWIEK.. Yhhh emmm.... yyyy.. ammmm... ymmm..

chetek

2014-05-19, 22:04
@up

No cóż, z jego filmików przynajmniej można się wiele dowiedzieć, ty z kolei potrafisz tylko krytykować.

surojak

2014-05-19, 22:08
Nie lubię tego kolesia jest sprzedany. Dlaczego? Kiedyś byłem chory i brałem antybiotyk i tak mi się chciało pić jak jasna cholera ale się nie dałem i w zamian za to przeczytałem wszystko o piwie co było dostępne.

Jak usłyszałem. że nie ma u niego odświeżania tak ODŚWIEŻANIA piwa to zalała mnie wściekłość. Jest odświeżanie piwa tak samo jak wędlin. Wystarczy zrobić sobie porosty test.

1. Odpalić 3 Szkła najlepiej kufle długie i wąskie przypominające kształtem puszkę po 0.5 ale ja nie ma wystarczy zwykła szklanka.

2. Kupić to samo piwo trzymać je w lodówce jeden dzień(24h) na samym dole lub na środku(tak w lodówce też są inne temperatury) i ma być to PIWO a nie PIWO SIKI.

3. Dostępnym masowo piwem jest ŻYWIEC i stosunkowo jest nie drogi(i posiada większość browarów w Polsce a właścicielem żywca jest moloch Heineken i teraz !!UWAGA!!

Jednego żywca kupić w butelce (0.5litra)
Drugiego kupić w puszce z BIEDRONKI(~0,55) jakikolwiek zazwyczaj nie mają kropek
Trzeciego kupić w dowolnym sklepie !UWAGA! z co najmniej jedną kropką lub więcej polecam dwie lub trzy

Poprosić kogoś by wam nalał piwo do szkła nie mówiąc, które jest z jakiego opakowania.

UWAGA po JEDNYM łyku piwa i potrzymaniu go w ustach przez dwie sekundy i połknięciu należy przepłukać usta wodą jak myjemy zęby i skosztować następnego. (mała ciekawostka można także przegryźć chlebem)

4. Teraz trzeba ocenić

5. po pierwszej ocenie dać piwu się utlenić poczekać najlepiej z 15 minut do 30 minut tylko czy wam się uda. Teoretycznie 10 powinno być całkiem okej.

6. Ponowić procedurę i zakończyć ocenę. I resztę wypić bo piwa marnować nie można.




p.s Kiedyś zdarzyła się wam wypić wygazowane piwo? Dobry browar mam bąbelki nawet do godziny i cały czas ma gaż bo jest naturalny a ten DODAWANY sztucznie po połowie wypitego trunku zazwyczaj już smakuje paskudnie. Mówię tutaj o piciu piwa z puszki w plenerze gdy końcówka jest najgorsza jeśli pijecie piwo oszukane.