18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A zimą jeżdżę tak

hszanu • 2012-12-06, 21:38
opony zimowe - mózg letni


okar19

2012-12-07, 02:48

na...........pl

2012-12-07, 05:06
@Slonx
Nie wiedziałem, że kierowcy rajdowi to ostatnie pierdoły i kapelusznicy.

BTW kierowcy którzy zmienili oponki i są bogami na drodze mnie rozpie**alają. -5, droga czarna i błyszcząca - idealna warstwa lodu na całej powierzchni - a ci wyprzedzają we dwu z odstępem góra 4m na skrzyżowaniu... Pogratulować.

MaszSziwe?

2012-12-07, 08:01
Skąd wież ,że na zimówkach jechał ? poza tym wczoraj u mnie co 2 auto lat po ulicy llatało ;) Więc jakbym miał to wszystko nagrywać to by mi to trochę zajęło ;)

DarthV

2012-12-07, 11:33
Poinformujcie mnie proszę gdzie 30 listopada naj***ło tyle śniegu?

endione

2012-12-07, 11:56
MaszSziwe? napisał/a:

Skąd wież...



Że co k***a?

Jaco4a

2012-12-07, 11:58
Gościu widać zawodowiec, idealnie panuje na furą. Omija przeszkody na grubość lakieru :D

Sl...........nx

2012-12-07, 12:02
narkotykiTanio.pl napisał/a:

@Slonx
Nie wiedziałem, że kierowcy rajdowi to ostatnie pierdoły i kapelusznicy.



Głupku, mówiłem o tym, że ja jeździłem jak ostatnia pierdoła, czyli bardzo powoli.

Cytat:

BTW kierowcy którzy zmienili oponki i są bogami na drodze mnie rozpie**alają. -5, droga czarna i błyszcząca - idealna warstwa lodu na całej powierzchni - a ci wyprzedzają we dwu z odstępem góra 4m na skrzyżowaniu... Pogratulować.



A tutaj się zgodzę. Opony zimowe na lodzie nic nie dają. Na śniegu, jak najbardziej.
U mnie w mieście na głównych drogach jest odśnieżony, mokry asfalt, na bocznych i mniej uczęszczanych leży warstwa śniegu, grubsza lub cieńsza. Po tych bocznych uliczkach musiałem się wlec.

shawshank

2012-12-07, 17:33
bo mysli taki jedne ch*j z drugim ch*jem ze jak zimówki ma nawet najtansze z debicy to bedzie sie czymał drogi niczym cygan gruzu. k***a troche rozumu jak jest zima to jest zimno a jak jest snieg to zazwyczaj jest slisko

hszanu

2012-12-07, 18:49
ponoć słaba zimówka i tak jest lepsza w zimę od dobrej letniej opony.

nie jest kwestią głębokośc bieznika, tylko rodzaj gumy.

ja np jeżdzę terenówką z bieżnikiem ok 3-4 cm i za damski ch*j to się niczego nie trzyma nawet na deszczu bo guma nie ta. bieznik ch*ja daje w zime.