18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A to Polska właśnie

tds1974 • 2013-07-03, 18:45
Znalezione w ogłoszeniach o pracę.



A i tak pewnie w pytę gości się zgłosi, bo praca w mediach jest taka zajebista, że można ją za free odwalać. Takich frajerów (zarówno tego "pracodawcę", jak i tych co się zgłoszą) powinno się lać za to, że psują rynek pracy.

Darson666

2013-07-03, 18:47
Takie rzeczy to do teleexpressu, a nie na sadistica. Psujesz ten portal

Jesuz

2013-07-03, 19:09
No i czym tu się podniecać? Start-up'y się generalnie na tym opierają, żeby na początek grupa ludzi tyrała za friko, żeby potem liczyć na prawdziwe pieniądze.

tds1974

2013-07-03, 19:33
Jesuz napisał/a:

No i czym tu się podniecać? Start-up'y się generalnie na tym opierają, żeby na początek grupa ludzi tyrała za friko, żeby potem liczyć na prawdziwe pieniądze.



Chyba cię porąbało. Startup polega na tym, że wspólnie zapie**alamy, żeby zarabiać, a nie szukamy frajera, który będzie zapie**alał za free.

Kto myśli inaczej ten jest po prostu ekstrafrajerem

aa...........am

2013-07-04, 02:41
Nie pracuje fizycznie. Ba nawet umysłowo. Gosc czyta to co mu dadzą. Świetna okazja do wyłapania doświadczenia czyli czegoś bez czego dzisiaj wystartować trudno. Nie jeden z pasją w tej pracy na jakiś zakotwiczy.

FryzjerZG

2013-07-05, 19:17
@up to jest raczej hobby a nie praca. Jak ktos ma tatuska co mu kupi iPhona, nowe autko i ekstra ciuszki to jak bajbardziej moze isc sie tam "spelniac".

Ol...........up

2013-07-05, 19:20
A k***a dziwicie się? Jak j***ni komuniści w rządzie wprowadzają płacę minimalną to tak jest. Jakby nie było takich gównianych przepisów oraz we WŁASNEJ PRYWATNEJ działalności można było ustalać pensje taką jaką WŁAŚCICIEL chce to dali by gościowi 500 zł na start, a potem jak by nabrał doświadczenia to 4 razy tyle. A tak komuniści z UE zniszczą całą Europe i wrócimy do czasów kamienia łupanego.

bo...........30

2013-07-05, 19:23
Jakby mi płacili za pobyty w hotelach, wódę i dz**ki to czemu nie :)

Acid55555

2013-07-05, 19:34
Chyba nie znacie realiów. Grałem w radiach internetowych od 14 roku życia, zakładałem również swoje. Tylko i wyłącznie profesjonalne radio może Ci zaoferować pieniądze, a nie takie które nawet nie ma wykupionej domeny. Większość (w tym i ja) gra dla przyjemności, a nie dla pieniędzy. Dla pieniędzy to się gra w klubie, czy po różnych eventach.

mare30ks

2013-07-05, 19:44
oho znowu widac nadlatujacych mlodych gniewnych gimkapitalistow ktorzy znaja recepte na cale zlo, zaczac od placy minimalnej bo dzieki temu prezes napewno pozatrudnia nowych roboli zamiast ze smiechem przyjac dodatkowy dochod trzymac go na czarna godzine albo poprostu przepie**olic na kolejny samochod/dom, albo wyjazd na wczasy :)

Imper3838

2013-07-05, 19:49
Czego wy chcecie od radia internetowego? Kilkuset słuchaczy maksymalnie i oczekujecie zapłaty za to? Z czego wam mają zapłacić?

Ma...........ss

2013-07-05, 19:50
Kiedyś jakaś firma z dziedziny branży gier w Polsce, z Warszawy , oferowała praktyki w ich siedzibie (czyli praca przy tworzeniu gier etc). Za pracę nie otrzymywało się wynagrodzenia a przyjmowali tylko obeznanych ludzi. Dopiero po zakończeniu tej "pracy" otrzymywało się jakiś upominek i certyfikat.

Mówcie k***a co chcecie, ale gdybym mieszkał bliżej Warszawy to z miłą chęcią podpisałbym z tą firmą umowę.

La...........vo

2013-07-05, 19:55
A co ty chcesz? To wielkie "radio" założone jest pewnie przez jakichś łebków, których to jara i szukają ludzi, których również jara ten temat.

Myślisz, że sami coś na tym zarobią?

To tak, jakbyś oczekiwał, że za granie w garażowym zespole ktoś ci zapłaci...

po...........cz

2013-07-05, 20:31
Dzieci założyły radio i szukają współpracowników. Same nie zarabiają, więc i "pracę" oferują bez wynagrodzenia. To ogłoszenie powinno znaleźć się w dziale "hobby" a nie na portalu z ofertami pracy.