18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A tak bawią się wieśniaki z bmw.

lanser700 • 2016-01-17, 09:49
Najgorsze i najtańsze z możliwych bmw e36, do tego Wieśniacka muzyka,Dresy,Łyse głowy, Wieśniaki za kierownicami,Wieśniackie zabawy, czyli Wieś pełna parą!

Tak my wieśniaki spędzamy wolne chwile i katujemy nasze 316stki w LPG udając,że driftujemy :megalol:


skin

2016-01-17, 17:38
zajebista akcja, propsuje !

MarcinWrc

2016-01-17, 18:27
Sonal
To co powiesz o ludziach, którzy zainteresowali się tym mając np. 35 lat i teraz mają 40 i dalej to robią łącząc to z pracą i życiem prywatnym? (Tak, znam takiego kogoś). Według ciebie oni nie dorośli? Dalej są głupi?
Jeden woli rybki, drugi akwarium, a trzeciemu tylko woda do szczęścia potrzebna. To że ty czegoś nie lubisz, nie uprawnia cię do wyzywania od głupków tych ludzi, którzy się właśnie tym czymś interesują. Pamiętaj więc o jednej zasadzie (szkoda, że poznajesz ją tak późno) i powtarzaj ją jak mantrę:
Moje zdanie na dany temat nie jest wyznacznikiem zdania innych ludzi.

Gdybym miał się teraz zachowywać jak ty, wyzywałbym od idiotów małe dzieci bawiące się na placu zabaw, który po to tam stoi.

qhash

2016-01-17, 19:01
piwo za hobby

Loaloa

2016-01-17, 19:02
Brawo, brawo. Nie robią gnoju na drogach publicznych, tylko pojechali sobie w ustronne miejsce, przygotowali tor i się bawią. Niby nic wielkiego, ale rzecz rzadko spotykana u właścicieli tej marki.

Jean_Fontaine

2016-01-17, 20:03
Pieprzyć to, że to beemki ważne, że robią to bezpiecznie na torze ;)

Sonal

2016-01-17, 21:53
MarcinWrc, bierz też pod uwagę profil tego forum. Czasami dla mnie źródłem "czarnego humoru" jest czytanie wk***ienia innych ;-)

raben444

2016-01-17, 23:18
Sonal,
nikt się nie wk***ia tylko każdy tłumaczy jak debilowi, a Ty dalej swoje. Nie wychodzi Ci to udawanie trolla. Obawiam się, że jeśli kiedyś byłeś młody i głupi to od tamtego czasu zmieniło się tylko to pierwsze. Ciężko się czyta te Twoje wypociny, które brzmią jak zwykłe wylewanie frustracji. Oszczędź nam tych "pożywek" i znajdź sobie ciekawsze forum.

Dziad_Inżynier

2016-01-17, 23:23
Zostałeś zaorany i próbujesz się tłumaczyć, że "lubisz patrzeć, jak ludzie się wk***iają". Masz bardzo "ambitną" rozrywkę - pie**olenie farmazonów w internecie. Zaraz potem starasz się dowartościować chwaląc się samochodem. Jesteś klasycznym januszem bez zainteresowań. Powtórzę - jebnij się w czajnik.

I nie, to co robisz nie jest trollowaniem - bo trollowanie na czymś innym polega.

nooq

2016-01-17, 23:28
Zawsze mnie zastanawiało gdzie i za ile kupujecie opony i ile wytrzymuje komplet przy takiej zabawie?

lanser700

2016-01-18, 13:23
nooq napisał/a:

awsze mnie zastanawiało gdzie i za ile kupujecie opony i ile wytrzymuje komplet przy takiej zabawie?



Robie runde po wulkanizatorach i zbieram za 20 czy 30zl za dwie jakies uzywki w jak najlepszym stanie ktore i tak wulkanizator wywalilby na smietnik. Zazwyczaj wystarcza to ze zalozy mi takie na felgi i zaplace za robote wtedy kola sa gratis. Mimo wszystko zawsze lepiej cos trafic na alledrogo czy gdzies indziej i oplaca sie zaplacic nawet 100zl bo wiecej miesa maja i dluzej sie jezdzi.

Zazwyczaj biore 3 komplety na tyl i jakies 2 godziny zabawy z przerawami na zmiane i odpoczynek.

Pawelmix1

2016-01-18, 18:00
Skąd wziąłeś tą superpodziemną muzę? :D
na woodstocku, prawie rok temu wygrzebałem ją gdzieś z darmowych stronek mp3 do konkursowego filmiku
do dziś nie wiem kim ch*jem, ale wygrałem za niego galaxy note 4=2000zł :P

haraszo drifty, współczuję portfelowi przez eksploatację opon, pozdro :-D