18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A tak bawią się wieśniaki z bmw.

lanser700 • 2016-01-17, 09:49
Najgorsze i najtańsze z możliwych bmw e36, do tego Wieśniacka muzyka,Dresy,Łyse głowy, Wieśniaki za kierownicami,Wieśniackie zabawy, czyli Wieś pełna parą!

Tak my wieśniaki spędzamy wolne chwile i katujemy nasze 316stki w LPG udając,że driftujemy :megalol:


SirMajkel

2016-01-17, 13:19
każdy burak w dresie ma bmw xD wiem co mówię, mieszkam na pradze xD

Sonal

2016-01-17, 14:18
Majozen napisał/a:

Sonal, Zapewne jeździsz Golfem i masz pretensje do całego świata, że nie możesz się pobawić jak chłopaki na filmie, bo katowanie Golfa na ręcznym to nie drift :lol:



Spójrz w mój profil. Czy mam dwadzieścia kilka lat i jestem na dorobku by jeździć jakimś złomem? Nigdy nie piszę jakim modelem jeżdżę, bo po co? Do każdego można się dopie**olić. Ale jak Cię tak interesuje, ma aktualnie 13 miesięcy, a wydałem na niego gotówkę >110 tys. (nie napisze dokładnie ile byś nie wpadł jaki i się nie dopie**alał). Na więcej szkoda było mi pieniędzy - lub jak chcesz - nie było mnie stać. Nie wstydzę się tego, że szkoda mi wydać kasę np. 200 tys. Ale może kiedyś.... do grobu przecież mamony ze sobą nie wezmę - to może na starość zacznę rozpie**alać kapuchę na zbytki.
I wierz mi - nie podniecają mnie jakieś antyczne (powyżej 4-5 lat) samochody, w tym BMW.

Dziad_Inżynier napisał/a:

@up Obrzygałeś nas swoją ignorancją. Na świecie są tysiące ludzi interesujących się tym sportem, profesjonalne teamy, światowe zawody na wysokim poziomie, ale ty i tak pie**olisz, że to sport dla debili. .



Podrzucę Ci jeszcze kilka fajnych sportów - może coś wybierzesz dla siebie i swojego partnera:
http://www.activemaniak.pl/11206/10-najdziwniejszyc-sportow-swiecie/

en...........ea

2016-01-17, 15:36
Szczerze ile musi mieć mocy takie E36 Coupe żeby można było tym łatwo zgubić trakcję i "driftować"? takie seryjne 2.5-2.8 wystarczy czy też ma opór jak Polonez na suchym asfalcie?

lanser700

2016-01-17, 15:42
2.8 wystarczy, w czerwonej jest 3.0 i z tylu duze hamulce wiec minimum 17 i 225 lu 235 daje spokojnie rade. Trzeba kilku boków az opona sie zagrzeje a pozniej to juz jak na lodzie.

Rondelinho

2016-01-17, 16:19
Sonal, zatkaj tam p*zdę. Chwalisz się ile tam wydałeś pieniędzy na furę, w której 3/4 elementów to elektronika mająca się sp***olić po przekroczeniu gwarancji, a na pierwszym lepszym KJS-ie objedzie Cię 19 latek w suzuki swift 1.4 w najgorszej konfiguracji. Najbardziej nie lubię takich zdziadziałych typów, którzy patrzą z góry bo mają ileś tam kasy więcej. Śmiejesz ludzi pijących tanie piwo, zamiast trunków za setki złotych? Albo potrafiących się bawić bez wypie**alania dużej kasy? Potwierdzasz tylko, że wśród tych "biednych" i "prymitywnych" ludzi większość jest nieporównywalnie bardziej wartościowa od takich nadętych ch*jków jak Ty.

MarcinWrc

2016-01-17, 16:19
@Sonal

Tak czytam twoje wypociny i coś mi się tu nie zgrywa. Piszesz, że nie masz już dwadzieścia kilka lat i nie jesteś na dorobku - sprawdziłem na profilu i wg. daty wyszło mi, że już czterdzieści lat ci minęło (no, jeszcze kilka dni). Nie wierzę, że w tym wieku można tak bardzo pluć jadem na osoby, które po prostu robią to co lubią, nie krzywdząc nikogo, nie przeszkadzając nikomu, nic nie niszcząc.
Jak dla mnie jest tu kilka możliwych opcji:
-Być może naprawdę masz te 40 lat, ale tak naprawdę niczego się w życiu nie dorobiłeś i jeździsz jakimś szrotem za kilka-kilkanaście tysięcy.
-Jesteś maksimum w moim wieku i po prostu trolujesz.
-To wszystko co mówisz jest prawdą, ale mimo wszystko nie możesz sobie pozwolić na takie coś przez co po prostu im zazdrościsz.
-To wszystko co mówisz jest prawdą, ale kupiłeś okazyjnie mieszkanie w pobliżu jakiegoś toru i teraz narzekasz na hałas i pisząc takie bzdety chcesz się dowartościować.
-Po prostu jebie ci na dekiel z nadmiaru kasy i czasu.

Nie mam BMW, a trzynastoletnią (antyczną wg. ciebie) Fabię. Więc patrzę na to z boku.
A co do samego filmu, to sam takie akcje popieram i chętnie bym w tym uczestniczył gdyby nie ta moja Fabia - po prostu nie ma z czym do ludzi wyjść.

Wolowytylek

2016-01-17, 16:27
Mi się bardzo podoba. Sam bym polatał gdyby było gdzie, ale oczwiście jak jest jakaś pusta targowica na której nikogo nie ma i się zrobi pare kółek to zaraz ktoś uprzejmy dzwoni po policje. Co do tych aut to koszt złożenia takiej e36 3.0 do driftu jest większy niż przeciętny Golf IV czy Paseratti w TDI typowego forumowicza, stąd spiny.
Dlaczego e30, e36 są wykorzystywane do driftu? Bo są do tego najlepsze :) Ciężko by driftować 7er czy nawet 5er.

aj...........aa

2016-01-17, 16:38
k***a to sadistic czy pedalskie forum dla cwe*i z bmw? won na onet z tym

Sonal

2016-01-17, 16:39
MarcinWrc, - nigdy nic na tym portalu nie zmyśliłem. Wchodzę tu - najczęściej będąc w pracy - dla rozrywki (jako odpoczynek od codziennej pracy "umysłowej" przy kompie [żeby nie było - nie pracuję w żadnym urzędzie, prowadzę działalność od końcówki 1998r.]) - a jedną z nich jest radość z napinki wk***ionych forumowiczów. Nie mogę wyjść z podziwu jak wielu ludzi jest głupich. Jak traktują na poważnie świat internetu. Po ch*j się przejmować jakimś tekstem na forum jakiegoś Sonala na jakimś portalu? Ale wielu lubi się skompromitować swoją głupotą - by mieć ostatnie zdanie i by innym w ich mniemaniu doj***ć. A ja lubię dać im pożywkę. Niech się cieszą - co im w życiu pozostało?
A i nie "pluję" na OSOBY, a oceniam konkretne ZACHOWANIA. To, że ktoś robi coś durnego- nie oznacza, że jest durniem.
I tyle.
Kiedyś też byłem młody (i głupi, bo to zawsze chodzi w parze) i wtedy jak miałem te naście.. dwadzieścia kilka lat bawiłoby mnie to (jeszcze raz - bo młody=głupi) - ale teraz gwarantuję Ci, że jak dorośniesz i spojrzysz na takie zabawy BMW - i jak wspomnisz takiego użytkownika jak Sonal pomrukując pod nosem "k***a ten stary zgred miał rację - to jest DEBILNE" hahaha tylko dla wielu już będzie za późno - już zrobią z siebie wcześniej głąbów szczycąc się takimi filmikami.
Napiszę tak - gdybym miał te 20 lat - oglądałbym to z wypiekami na twarzy i marzył by choć raz tak pośmigać. Dziś jak próbuję sobie wyobrazić, ze takie coś robię - czuję totalne zażenowanie... chyba nawet się czerwony na twarzy robię z wstydu.

krystianojet

2016-01-17, 16:47
Podkład ch*jowy, ale nie rozumiem autora tematu o co właściwie się przyj***ł. Robią to na torze, nikomu nie zagrażają, próbują bawić się driftem zamiast bezsensownie katować auto i palić gumę.

Vitas

2016-01-17, 17:04
@krystianojet
Przecież to dla beki i autor tematu też jeździ na tym filmiku ;)

lanser700

2016-01-17, 17:11
Różnica miedzy ludźmi bawiacymi sie w ten sposob a ludźmi dla których takie zachowanie jest debilne jest bardzo prosta.
W trakcie normalnego ruchu ulicznego tacy ktorzy ogarniaja samochody w drifcie w sytuacji "awaryjnej", lub "poślizgu" w wiekszośći prawdopodobnie wybronią sie od GONGA albo przynajmniej beda próbować sie ratować a tacy dla których jest to DEBILNE prawdopodobnie pie**olną hamulec do deski i soczyście zapie**olą w przeszkode.


Riazek

2016-01-17, 17:12
2.5 R6 ze stajni BMW już sobie jakoś radzi.

@Sonal... Wszedłem na twój profil... Jesteś typowym hejerem ;)

ATOMOWYANDRZEJ

2016-01-17, 17:15
Majozen napisał/a:

Sonal, Zapewne jeździsz Golfem i masz pretensje do całego świata, że nie możesz się pobawić jak chłopaki na filmie, bo katowanie Golfa na ręcznym to nie drift :lol:



Chyba Cie poj***ło. Jest zima teraz każdy się może poczuć drifterem :)

wildu88123

2016-01-17, 17:17
Sonal, powiedz mi, czy poza pracą masz jeszcze jakieś zajęcia? jakieś zainteresowania? a może poświęcasz swój wolny czas relaksując się przy zimnym piwku? Na pewno znajdzie się coś co sprawia, że od razu weselejesz. Tym ludziom radość sprawia pomykanie w ich bolidach, Tobie jak mniemam zupełnie coś innego, uszanuj to.
Każdy ma prawo spędzać swój wolny czas tak jak mu się podoba, nawet gdyby było to bawienie się klockami lego.
Kreujesz się na dojrzałą i poważną personę, która zjadła wszystkie rozumy a nie dostrzegasz takich prostych spraw.
Kto wie, może taki Albert Einstein w przerwie między swoimi badaniami, bawił się lalkami?