18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Icecurser

2021-04-02, 01:10
Kierowca p*zda, zamiast się zatrzymać i zwyzywać starego ch*ja to tylko nagrał i wrzucił do internetu, gwiazda j***na

Silentlog

2021-04-02, 02:13
Znawca_Cipek napisał/a:

I co mu zrobia?500zl mandatu?



Mandat jak mandat ale może debil wstydu się naje, może jego rodzina to obejrzy... Jest minimalna ale jednak szansa że trochę go to zaboli i na starość zmądrzeje

matikesi

2021-04-02, 22:30
k***a płacą za śmieci a i tak wyjebie do lasu... Ja jeśli nawet nie zapełnię kosza to staram się zawsze coś dorzucić nieużytecznego do kosza.

sard

2021-04-03, 20:18
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Kiedyś podjechałem na parking leśny wj***ć gyrosa w bułce na szybko. Kosz był, zapełniony w h*j, dookoła wysypane śmieci z tego kosza. Zabrałem opakowanie od żarcia i wyrzuciłem w domu do kosza. Można?
A tego dziada to powinno się zutylizować. Albo chociażby zgłosić odpowiednim służbom, by delikwentowi doj***li karę.
Nie k***a 500zł, tylko tak z 10-20 tysięcy.



takie k***y tylko kara własnoręcznego i na własny koszt usunięcia odpadów ze 100m2 lasu w miejscu gdzie naśmiecili by czegokolwiek nauczyła wraz z upublicznieniem ich facjaty z hasłem - jestem k***ą śmieciarzem.

TrzyDwaJeden

2021-04-04, 00:37
alfa pedalero i wszystko jasne

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-04, 21:02
sard napisał/a:

takie k***y tylko kara własnoręcznego i na własny koszt usunięcia odpadów ze 100m2 lasu w miejscu gdzie naśmiecili by czegokolwiek nauczyła wraz z upublicznieniem ich facjaty z hasłem - jestem k***ą śmieciarzem.



100m2 to kwadrat 10x10. Więc żadna kara, bo mając świadomość takiej kary, dziad wyrzuci śmieci w miejscu, gdzie innych śmieci jeszcze nie ma. Wtedy te 100m2 posprząta w minutę, bo zabierze tylko swoje śmieci. Dziad może jest k***ą i chamem, ale może logicznie myśleć.
Kara ma być dotkliwa, więc oprócz natychmiastowej kary 10-20 tysięcy, potem Nadleśnictwo wybiera miejsce w lesie, w promieniu 300 metrów od jakiegoś punktu firma sprząta las i kosztami obciążany jest delikwent.
Dziwnym trafem punkt, od którego zacznie się liczyć te 300 metrów to sam środeczek nielegalnego leśnego wysypiska.
Więc jak dziad do końca życia będzie dostawał połowę emerytury, to zrozumie swój błąd.

paliokolejo

2021-04-05, 20:51
A ten frajer co nagrywał nie mógł gościa wyjaśnić?