18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tomylyi

2013-12-01, 13:07
Jackofspam napisał/a:

Hahah uwielbiam te plastikowe auta z plastikowymi błotnikami XD



Mam nadzieję, że pie**ol**ie Cię takie auto z metalowymi.

Tabemak napisał/a:

Posłużę się polaczkowatym i zawistnym "na biednego nie trafiło". W PL uczciwie na X5 nie da się zarobić uczciwie, więc ... who cares?



Dla Ciebie może być to trudne, bo zapewne jesteś zbyt tępy i leniwy. A przy okazji mów po polsku, bo za to polaczkowaty i zawistny chłopczyku ginęli nasi dziadkowie i ojcowie.

Precz_z_Preczem napisał/a:

ELEGANCKO wyj***ne! :) Powinni jeszcze mu spalić lub zaj***ć cały samochód.
Takich bogatych kurew wykorzystujących innych dla własnego dobra materialnego mi NIE ŻAL.
Niech ginie.



Mam nadzieje, że spalą Ci chatę. Chociaż nie, przecież ty jesteś uczciwy i nie masz swojego domu/mieszkania, bo Cie nie stać. To może Twojej rodziny, która rozkradła wszystko i wszystkich by dom postawić. "Wykorzystujących innych"? HAhaha, a skąd to wiesz? Chociaż patrząc na taki zj***ny naród, sam zacznę wykorzystywać takich tępaków, bo tylko po to się chyba włóczą po tej ziemi. I NIE BĘDZIE MI ŻAL.

maxximal napisał/a:

No i dobrze X5 to auto dla bogoli i frajerów. Pierwszym nie szkoda drugim się należy



Hahahah

karinawaw napisał/a:

Chodzi o to ,że ludzie którzy jeżdżą BMW x5 najczęściej chcą się pokazać. Bo po cholerę im taki drogi samochód? Przecież można kupić o wiele tańszy samochód który będzie równie sprawny i bezpieczny. No chyba ,że chodzi o konie mechaniczne żeby się pościgać na światłach albo zaszpanować jakiejś pustej dupie. Ja osobiście gdybym mogła sobie kupić BMW x5 to kupiłabym coś tańszego i mniej rzucającego się w oczy. No chyba ,że naprawdę kupił bo mu się podoba.

Tak czy inaczej nie nawidze tych złodziejskich sk***ysynów.



Hehe, a to jest ciekawe... Mam pewne przypuszczenia, że gdyby przyjechał pod Twoje gimnazjum facet w takiej x5, a obok by czekał inny na rowerze i jeszcze mogła byś dokonać wyboru... hmmm

A nawet jeżeli się mylę (chodź to mało prawdopodobne), to my chłopczyki woleliśmy samochodziki,samolociki, motorki za młodu. Natomiast dziewczynki wolały przeważnie lalki, gotowanie, mycie garów. Te wartości nabrały tylko innej wartości, droższej wartości.

Słusznie zauważyłaś, faceci zwracają uwagę na dobra materialne pt. samochód, dom, praca itp. Co tworzy pewien status materialny i zalicza ich do odpowiedniej struktury społecznej. Ale również kochamy gadżety, prędkość, elektronikę, ładne kobiety i staramy się zaspokajać swoje potrzeby. Wyprzedzam wypowiedzi, nie mam x5, ale dobrze mi się jak na razie powodzi.



Tak podsumowując, nie wiedziałem, że spotkam się tutaj z tak niskim progiem społecznym. Zazdrość, zawiść typowe dla naszego narodu zachowania. Chcemy by było lepiej, ale jak już ktoś ma lepiej, to sk***ysyn i ch*j, bo ja tak nie mam.

Mam nadzieję, że osiągniecie coś w życiu a później, ten dobytek wam to rozkradną!

Wchodziłem na ten portal by poprawić sobie humor śmiesznymi filmikami. Widziałem kilka interesujących komentarzy pod niektórymi, dlatego zarejestrowałem konto. Po tym poście chyba nic tu po mnie.

karinawaw

2013-12-02, 20:10
tomylyi napisał/a:



Hehe, a to jest ciekawe... Mam pewne przypuszczenia, że gdyby przyjechał pod Twoje gimnazjum facet w takiej x5, a obok by czekał inny na rowerze i jeszcze mogła byś dokonać wyboru... hmmm

A nawet jeżeli się mylę (chodź to mało prawdopodobne), to my chłopczyki woleliśmy samochodziki,samolociki, motorki za młodu. Natomiast dziewczynki wolały przeważnie lalki, gotowanie, mycie garów. Te wartości nabrały tylko innej wartości, droższej wartości.

Słusznie zauważyłaś, faceci zwracają uwagę na dobra materialne pt. samochód, dom, praca itp. Co tworzy pewien status materialny i zalicza ich do odpowiedniej struktury społecznej. Ale również kochamy gadżety, prędkość, elektronikę, ładne kobiety i staramy się zaspokajać swoje potrzeby. Wyprzedzam wypowiedzi, nie mam x5, ale dobrze mi się jak na razie powodzi.



Oczywiście nie mogłeś się powstrzymać od pojechania mi tekstem ,że jestem z gimnazjum i ,że prawdopodobnie poleciałabym na faceta z X5 mimo ,że nic o mnie nie wiesz i jedyne czym się mogłeś podeprzeć to moja wypowiedź.

W ogóle te teksty w stylu "kogo byś wybrała faceta w BMW czy w Fiacie" są smutne. Czy Wy faceci naprawdę myślicie ,że kobieta patrzy jedynie na Wasz samochód albo rozmiar penisa? Zwracamy uwagę na 100 różnych rzeczy o których sobie nie zdajecie sprawe. Chociażby na ręce, czy są zadbane czy macie paznokcie centymetrowe i brudne. Na oczy, usta i ubiór czy jest schludny. Sam napisałeś ,że kobiety wolały lalki w dzieciństwie a faceci samochody. To oczywiście też stereotyp ale faktem jest ,że większość kobiet o samochodach nie ma pojęcia. Ja bym nie wiedziała ,że to jest X5 i ile to ma koni pod maską. Dla mnie jest to samochód. I przyznaje ,że fajnie jest jak mężczyzna ma jakikolwiek samochód bo jest to wygoda mieć samochód jak trzeba coś załatwić, ale na Boga jak by mi facet podjechał X5 i gadał o niej cały dzień jakie to cudo i jeszcze rzucał aluzje ,że PODOBA CI SIĘ? CHCESZ SPRAWDZIĆ ZAWIESZENIE? To bym ch*ja strzeliła po pysku.

Często sami panowie robicie ze swoich samochodów jakieś obiekty kultu. Wasze kobiety jak je macie będą zachwalały Wasz samochód tak jak Wy zachwalacie torebki, nasze fryzury chociaż się na tym nie znacie. Po prostu chcecie nam przyjemność zrobić.

A prawda jest niestety taka ,że faceci w drogich samochodach zaczynają traktować samochód już nie jako narzędzie tylko wręcz jak swojego przyjaciela. To jeszcze jestem w stanie zrozumieć bo kobiety też sikają często na widok nowych buciczków czy pierdół. No ale jeśli facet zaczyna się wywyższać z powodu swojego samochodu i rządzić na drodze czy ścigać a w każdej rozmowie zaczyna się kłócić ,że mój samochód jest szybszy to mam w dupie takiego faceta i jego zasraną X5. W dupach się przewraca od tego dobrobytu. NIe mówię ,że każdemu, ale większości. I nie mówcie ,że tak nie jest.