18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DidekLca

2013-11-29, 20:53
Czym on to opie**olił?

Gieniu

2013-11-29, 21:02
@Klemenza @voytex666 Prawdę piszecie ale ten Precz to zwykły troll tak że nie ma się co przejmować debilami :P

Corradolicious

2013-11-29, 21:03
Sprzedam lampy do BMW E70 jak by ktos byl zainteresowany

Fa...........um

2013-11-29, 21:21
Freedomik napisał/a:

Jak nienawidzę pie**olonych biedaków-zazdrośników... Mój wujek uczciwie całe życie pracował, pomnażał kasę, podczas gdy inni balowali i nie mieli ambicji. Ostatnio usłyszał tekst dwóch nieudaczników o swoim aucie: "Ile ten koleś musiał się nakraść", cholerne lewaki łapy wyciągają po cudze i życzą innym źle, zamiast sami się postarać, by mieli lepiej. Na tym forum pełno prawicowców-pozerów nierozumiejących swojej ideologii jak widzę.



Ta ... i kantował na lewo i prawo zapomniałeś dodać. I nie pie**ol, że było inaczej, bo gdyby nie kantował to by go rozj***ła kantująca konkurencja mająca dzięki temu lepsze ceny.

Taki kraj.

escimo

2013-11-29, 21:40
No tak, najlepiej kogoś stać to złodziej...

Zamiast siedzieć na dupie i wymyślać durne komentarze na sadolu wolał pracować. ch*j go czy uczciwie czy nie, ale przynajmniej miał jakieś zajęcie.

quartz75

2013-11-29, 22:00
No to miłego pie**olenia się we własnym sosie życzę.

SzaryPietia

2013-11-29, 23:21
Precz_z_Preczem napisał/a:

ELEGANCKO wyj***ne! :) Powinni jeszcze mu spalić lub zaj***ć cały samochód.
Takich bogatych kurew wykorzystujących innych dla własnego dobra materialnego mi NIE ŻAL.
Niech ginie.



I co Ci to da pajacu? Że on dostanie zwrot z AC a Ty, ja i cała reszta zabulimy wiekszą składkę?! Bo przeciez ubezpieczyciel stratny nie będzie. Myśl troche zanim coś napiszesz... Tobie powinni zajebac albo spalić kompa, nie pie**olil byś tyle przynajmniej.

kiper16

2013-11-30, 00:19
ooo widzę WWL wołomin nie śpi.

Maek

2013-11-30, 00:21
Tabernak napisał/a:

Posłużę się polaczkowatym i zawistnym "na biednego nie trafiło". W PL uczciwie na X5 nie da się zarobić uczciwie, więc ... who cares?



To że Ty nie potrafisz wcale nie oznacza, że się nie da :)

Precz_z_Preczem napisał/a:

ELEGANCKO wyj***ne! :) Powinni jeszcze mu spalić lub zaj***ć cały samochód.
Takich bogatych kurew wykorzystujących innych dla własnego dobra materialnego mi NIE ŻAL.
Niech ginie.



Ahhh ta zazdrość...!

hogg

2013-11-30, 01:04
Polska wydała na świat wielkich Polaków, zwykłych Polaków oraz niektórych komentujących tu, czyli małych, zawistnych, kurewskich, parszywych szczuro-polaczków.
Opie**alaczy wszelkiej maści, nieudaczników i życiowe p*zdy, które patrzą z nienawiścią i zazdrością na wszystko co wymaga wkładu i zdolności przekraczających ich nędzne średniokrajowe pensyjki.
Kurewskie pomioty wysrywane z cip równie parszywych nieudacznych samic i z wpajanym od dzieciństwa przekonaniem, że wszystko co drogie i kosztowne trzeba ukraść lub skołować na lewo bo przecież uczciwą pracą to tylko można się dorobić kwadratu na kredyt i k***a 15 letniego Golfa.

Brzydzę się takimi polaczkami, topiłbym ich w szambach. Małe, kurewskie, zawistne polaczki.
Tak dokładnie jak piszę, "polaczki" wstrętne polaczki, pełno was k***y w świecie spotkałem.
Nie jesteście Polakami tylko polaczkami

Widziałem za wodą miejsca gdzie mieszkają Polacy, mają domy, samochody, korzystają z życia, urlopów i wakacji. Widziałem też miejsca gdzie jak się wchodzi to k***a Zulus na Zulusie albo większość mówi po hiszpańsku a nie angielsku i nagle jak spotkasz w takim śmietniku białego, który akurat jest obrzygany i zatacza jak świnia to śmiało możesz podbić i powiedzieć "siema, cześć, co słychać" na pewno zrozumie.

A jak zrozumie to w pierwszych słowach odezwie się jakąś k***a mądrością w stylu - jak ciężko, jak źle, jak to trzeba coś ukraść aby przeżyć i jak to trzeba kombinować a wszystkiemu są winni żydzi, gdzie tymczasem najbardziej j***ny jest przez swego pracodawcę Polaka lub też polaczka, gdzie jedynie żyda widział na obrazku a jego głównymi wrogami, kolegami i wspólnikami są sąsiedzi czyli Portorykanie i murzyni.

Widziałem takich z bliska, jak czytam niektóre komentarze to od razu przypominam sobie te tępe polaczkowate mordy... Rzygać mi się chce jak o nich myślę.

Dziękuję. Nie potrzebuję maści. Nie napinam się ogólnie tylko na niektórych.. choć pewnie na wielu.

KamayPL

2013-11-30, 01:15
Precz_z_Preczem napisał/a:

ELEGANCKO wyj***ne! :) Powinni jeszcze mu spalić lub zaj***ć cały samochód.
Takich bogatych kurew wykorzystujących innych dla własnego dobra materialnego mi NIE ŻAL.
Niech ginie.



Gadasz tak bo cie nie stać na samochód wyższej klasy. Jak by ciebie to spotkało to byś pie**olił że "jaki ten kraj niesprawiedliwy" etc.

monczao

2013-11-30, 07:09
I właśnie między innymi z tego powodu kilka lat na emigracji posiedzę... W Polsce jak komuś się dobrze powodzi to na 100% złodziej więc go nie szkoda. Na pewno nikt nie widział/słyszał jak te lampy wycinali. A jak widział to nie zadzwoni na policję, bo to zomo i chwdp i jp na 70% bo się trochę boję.

tranzystor

2013-11-30, 10:53
Corradolicious napisał/a:

Sprzedam lampy do BMW E70 jak by ktos byl zainteresowany



Ty to możesz sprzedać conajwyżej rower spod Biedronki :-P

pr...........as

2013-11-30, 21:47
takiego ch*ja to tylko torturować

karinawaw

2013-11-30, 22:24
Chodzi o to ,że ludzie którzy jeżdżą BMW x5 najczęściej chcą się pokazać. Bo po cholerę im taki drogi samochód? Przecież można kupić o wiele tańszy samochód który będzie równie sprawny i bezpieczny. No chyba ,że chodzi o konie mechaniczne żeby się pościgać na światłach albo zaszpanować jakiejś pustej dupie. Ja osobiście gdybym mogła sobie kupić BMW x5 to kupiłabym coś tańszego i mniej rzucającego się w oczy. No chyba ,że naprawdę kupił bo mu się podoba.

Tak czy inaczej nie nawidze tych złodziejskich sk***ysynów.