18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A liścia chcesz?

Prometheus_Coprophagus • 2013-05-10, 16:39
No jak, k***a, jeździsz? :jezdziec:



Autor nagrania stwierdza (przetłumaczcie sobie sami):
Cytat:

To those that are asking, I did go back to the police with a formal complaint and the will to prosecute the attacker. Everything is in order and I have ID'd the attacker and now it's just a matter of waiting for the results or the call from the PD.

Just for everyone to know. I was NOT trying to race him, and I know the video makes it seem so. But I just wanted to pass him since I noticed he kept staying right next to me. I accelerated a bit to pass him but slowed down when I noticed I was approaching speed limit as well the a yellow light. The guy, for some odd reason, cut right behind me when I passed him, cutting off my friend and tailing me very closely (according to my friend). I didn't notice him behind me since he did it so abruptly, I assume he either got pissed that he thought I was trying to race him? Or that I purposely brake checked him? I was about to tell him that my intention wasn't was to race him but he got all macho on me.

And for those that are wondering. YES I took his little slap to the head. No harm done. I'm not an aggressive guy, I assumed this was another typical road rage, let the guy do his little act and be on with it. Of course I wanted to punch him but that would've made matters worse with all the people watching. If he had tried to take another swing at me then I would've gotten off to defend myself, but 1 little slap was no big deal.


Źródło: http://www.liveleak.com/view?i=a17_1368174728

MrKinggston

2013-05-10, 16:44
eee ch*jowe, ja na miejscu motocyklisty dogoniłbym gościa i urwał mu lusterko

Prometheus_Coprophagus

2013-05-10, 16:53
MrKinggston napisał/a:

eee ch*jowe, ja na miejscu motocyklisty dogoniłbym gościa i urwał mu lusterko



Tak, jasne. Zesrałbyś się. A potem cały autobus by klaskał. :maja:

Re...........ms

2013-05-10, 17:30
łysemu idiocie zwiędłą faja bo jego VW z tanim tuningiem za hajs starego jednak nie wypie**oli każdego ze świateł a drugi idiota zamiast naj***ć mu batonem, albo skasować lusterko poleciał na policję.

MrKinggston

2013-05-10, 17:37
Prometeus_Coprophagus napisał/a:



Tak, jasne. Zesrałbyś się. A potem cały autobus by klaskał. :maja:



Ty lepiej nie idź do nieba bo na Twój widok anioły zesrają się ze śmiechu i spadnie na nas gówniany deszcz :samoboj:

Isthistheend

2013-05-10, 17:39
Golf jest to i kozak za kolkiem musi byc... Zal mi goscia.

Jackofspam

2013-05-10, 18:15
zostałem tak kiedyś zaatakowany jeszcze jak na motorowerze jeździłem no i pan w dresiku poległ na jezdni :D uwielbiam taranować :D a golf to golf zawsze jego zawartość będzie buraczana :D

cicik

2013-05-10, 19:26
na początku pomyślałem ze przecież być ch*ja zabił ... ale jak przeczytałem komentarz uznałem że w sumie koleś ma racje. ... niech się psy tym zajmą ... może tamten tez miał kamerkę i potem on - pobity - zgłosił by się na psy i to ja bym miał przesrane ...
szacun za podejście do świata

bisfhcrew

2013-05-10, 22:03
Golfiarz się wk***ił, że go kosiarka na starcie wyj***ła.

MrGregory

2013-05-10, 23:41
Dajcie spokój golfiarzowi, jemu musi być naprawdę wstyd... że pół świata widziało jakim rzęchem jeździ ;)

MajkiWro

2013-05-11, 23:52
Dokładnie tak jak napisał MrKinggston, za takie klepnięcie na pierwszych światłach straciłby lusterko z buta.

User34

2013-05-11, 23:56
Prometeus_Coprophagus napisał/a:



(przetłumaczcie sobie sami):



Sam sobie postaw piwo za ten temat :piwo:

KamayPL

2013-05-12, 00:09
MrKinggston napisał/a:

eee ch*jowe, ja na miejscu motocyklisty dogoniłbym gościa i urwał mu lusterko



A potem widzisz na necie wpisy typu że motocykliści są agresywni.