18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A liścia chcesz?

Prometheus_Coprophagus • 2013-05-10, 16:39
No jak, k***a, jeździsz? :jezdziec:



Autor nagrania stwierdza (przetłumaczcie sobie sami):
Cytat:

To those that are asking, I did go back to the police with a formal complaint and the will to prosecute the attacker. Everything is in order and I have ID'd the attacker and now it's just a matter of waiting for the results or the call from the PD.

Just for everyone to know. I was NOT trying to race him, and I know the video makes it seem so. But I just wanted to pass him since I noticed he kept staying right next to me. I accelerated a bit to pass him but slowed down when I noticed I was approaching speed limit as well the a yellow light. The guy, for some odd reason, cut right behind me when I passed him, cutting off my friend and tailing me very closely (according to my friend). I didn't notice him behind me since he did it so abruptly, I assume he either got pissed that he thought I was trying to race him? Or that I purposely brake checked him? I was about to tell him that my intention wasn't was to race him but he got all macho on me.

And for those that are wondering. YES I took his little slap to the head. No harm done. I'm not an aggressive guy, I assumed this was another typical road rage, let the guy do his little act and be on with it. Of course I wanted to punch him but that would've made matters worse with all the people watching. If he had tried to take another swing at me then I would've gotten off to defend myself, but 1 little slap was no big deal.


Źródło: http://www.liveleak.com/view?i=a17_1368174728

Earth

2013-05-12, 00:20
Motocyklista zachował się OK, gdyby zaczął się bić z burakiem to z nagrania nici, bo co pokazałby policji. Jednak gdyby burak nie przestał po jednym razie, sam na miejscu motocyklisty wyj***łbym mu. Mam na motocykl rękawice z utwardzeniem na kłykcie ( ? czy jak tam to się nazywa), więc ząbki do wymiany byłyby.

yonderbrack

2013-05-12, 00:44
Wystarczyło raz mu w zęby wyj***ć z kevlara w rękawicy i ze dwa zęby by poleciały... p*zdeczka

dmq1992

2013-05-12, 01:02
Pierwsze o czym pomyślałem to wjazd z buta w drzwi, a nie jakieś lusterko...

majfon

2013-05-12, 01:05
Na wsiach pełno jest takich krewkich właścicieli starych wolksvagenów. Aczkolwiek swoją drogą czy jest o co zgłaszać na policję?

jezus90

2013-05-12, 01:07
Takie sytuacje w Ameryce rozwijaja sie nie ciekawie

oozyxak0o

2013-05-12, 01:53
MrKinggston napisał/a:

eee ch*jowe, ja na miejscu motocyklisty dogoniłbym gościa i urwał mu lusterko


ch*ja byś zrobił,

Achtung88

2013-05-12, 02:25
koleś zakupił GTI i myślał że jest panem świata, okazało się że nie, więc musiał się dowartościować :) GTI jest fajne (jak na golfa)

nopel

2013-05-12, 08:53
Prosta sprawa.
Golf. I to wszystko wytłumaczyło. Taaa, wiem zaraz mnie zhejtują posiadacze 1.9tdi z chipem +10km z allegro za 69.90, ale niestety, większość osób jeżdżących golfami to buraki. Kolo się wk***ił, że go motocykl na starcie wyj***ł (chociaż nie wiem co to było, czy motocykl czy co, widać tylko kawałek czachy i zegary), i chciał się dowartościować. Ot, taki typowy posiadacz golfa.
A motocyklista nic złego nie zrobił.

ma...........ok

2013-05-12, 09:35
Oj popieram kingstona. Urwać lustero, kamień w rękę i wypie**olić, a potem dzida.

moskalowy

2013-05-12, 09:56
nie ma lusterka, nie ma piwa

piorun22

2013-05-12, 10:55
typowy właściciel golfa

mieszalniapasz

2013-05-12, 11:49
Kto widział normalnego kierowcę golfa ręka do góry...

wrc1

2013-05-12, 17:39
golf i wszystko jasne.

slawekfmx

2013-05-12, 23:07
na ch*j się w ogóle do takich buraków zatrzymywać?

werther

2013-05-13, 14:35
nopel napisał/a:

Prosta sprawa.

A motocyklista nic złego nie zrobił.



Nie, nie złego. W ogóle motocykliści to tacy spokojni ludzie, nic tylko patrzą w lusterka.