18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A czy TY znalazł byś JAJA, i pomógł ?

Ty...........th • 2014-03-23, 22:38
Ciapak, nie ciapak przeprowadził dwa bardzo ciekawe eksperymenty. Pokazują jak zachowują się ludzie, gdy innym dzieje się krzywda.

1. Porwanie dzieciaka przez pedofila:


2. Znęcanie się nad słabszym:

Soki

2014-03-23, 23:10
W końcu znieczulicie społeczeństwo tymi wkrętami czy prankami-srankami

Za dzieciaka miałem koleżankę, która nad jeziorem co chwilę udawała, że tonie, kilka razy ktoś przychodził z pomocą, a ona się śmiała. Tego samego dnia utonęła, bo jak rzeczywiście zaczęła tonąć to wszyscy myśleli, że znowu wkręca...

skasowane

2014-03-23, 23:17
@up
Pomyliłeś z historią o pastuchu, wilku czy jakoś tak.

kemcia

2014-03-23, 23:42
Nie sądziłem że to kiedyś powiem, ale szacun dla murzyna

schammann

2014-03-24, 00:28
Jakbym znalazł JAJA to bym je ugotował i wpirdolił z majonezem.

markop4321

2014-03-24, 00:31
Kolejny czarny do którego nabrałem szacunku.

boro666

2014-03-24, 00:55
najbardziej wkurzająca jest ta ludzka znieczulica, przechodzą obok ludzi i widząc taką sytuację (niekoniecznie te z nagrań ale i samobójstwa) praktycznie 0 reakcji natomiast dla zwierząt są w stanie zrobić wszystko... idź pan w ch*j z takim społeczeństwem

NcLR

2014-03-24, 01:15
Soki napisał/a:

W końcu znieczulicie społeczeństwo tymi wkrętami czy prankami-srankami



O tym samym pomyślałem. Widząc takie sytuacje, każdy będzie szukał ukrytych kamer zamiast pomóc.

frogo

2014-03-24, 01:33
k***a ludzie co wy gadacie, podchodzi do Ciebie przestraszone dziecko a wy będziecie szukać ukrytych kamer. Właśnie przez takich ludzi jak wy żal mi sie robi na widok tej znieczulicy na ulicach. Chęć pomagania trzeba mieć w sobie i działać instynktownie. Zacznijcie myśleć.

MADErrFAKErr

2014-03-24, 01:35
O k***a! Murzyn o imieniu Andrzej ! koniec świata...

Lyck

2014-03-24, 02:19
w pierwszym filmiku 5:06 Jak sie murzyn nazywa?? :shock:

Dzoyo

2014-03-24, 02:59
Soki napisał/a:

W końcu znieczulicie społeczeństwo tymi wkrętami czy prankami-srankami



Znieczulicie ? Zapewniam Cie, że czarnych na tej stronie nie ma ;)

Ja myślę, że akurat te filmy tutaj dają do myślenia, a "aktorzy" próbują uświadamiać ludzi przechodzących obok, że trzeba w takich sytuacjach reagować, a nie robią sobie zj***nego pranka.

Co do reszty ch*j-pranków to się zgodzę.

kaktuz

2014-03-24, 05:15
j***ny sprawdza na ile może sobie pozwolić w cywilizowanym państwie

Lololoney

2014-03-24, 09:05
Pieprzycie o znieczulicy, jakby to było jakieś nowe zjawisko... Zburzę Wasz światopogląd - otóż nie jest niczym nowym, po prostu dużo o tym zaczęto mówić w dobie internetów...
Nie mówię, że taka postawa jest słuszna, ale zrozumcie, że to naturalny odruch i chociażby nie wiem ile filmików o tym nagrano, napisano książek/reportaży w gazetach i huczano w tv, to prawdopodobieństwo, że ktoś Wam pomoże w "trudnej sytuacji" o wiele nie wzrośnie... Szczególnie, że media kreują rzeczywistość, jakoby za każdym rogiem czaił się morderca, czy złodziej... Zobaczycie, że za 20 lat to media ludziom taką papkę z mózgów zrobią, że ci będą się bali wyjść z domu...

Darkstep

2014-03-24, 09:18
1:35

A o to, typowy murzyn który nagrywa filmik, żeby wrzucić na worldstarhiphop. :amused: