18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A czy TY znalazł byś JAJA, i pomógł ?

Ty...........th • 2014-03-23, 22:38
Ciapak, nie ciapak przeprowadził dwa bardzo ciekawe eksperymenty. Pokazują jak zachowują się ludzie, gdy innym dzieje się krzywda.

1. Porwanie dzieciaka przez pedofila:


2. Znęcanie się nad słabszym:

Ant1984

2014-03-24, 10:10
@Pierre d'Ollony
Chyba pomyliłeś filmiki :P

juzekmotyka

2014-03-24, 10:29
O k***a, czarny Andrzej.

ch...........ox

2014-03-24, 10:33
2:50 trafił na drugiego co się lubi bawić z dziećmi.

edit: z drugiego filmu widać, że dziewczyny mają większe jaja od tych gości.

balbinka

2014-03-24, 10:37
tylko babki miały jaja!
Faceci c*pki jakich mało!

megafilip

2014-03-24, 11:00
Pierwszy test jakiś sp***olony. Dobra, dziecko podchodzi - spoko. Osobiście wydaje mi się, że gdybym widział mojego "oprawcę" zbliżającego się do mnie, zacząłbym panikować, a ten dzieciak chyba dostał ataku objawów autyzmu...
Dobra by była jakaś statystyka, ilu ludzi zareagowało, ilu nie. Wiadomo, że nie pokazał tu wszystkich, a tych "dobrych rzeczy" nikomu nie chce się oglądać.

jpdl

2014-03-24, 11:04
Ja rozumiem, że to jest jakiś sprawdzian, ale bez przesady - z tym znęcaniem się trochę przegięli, przecież mógł mu zrobić krzywdę jakąś...
Ten dzieciak też mnie rozwalił tekstem na początku. Nie wiem kto by chciał porwać takiego grubasa :D

EdmundKemper

2014-03-24, 11:07
No i kto okazał się najbardziej bohaterski? Murzyni i kobiety. A Azjaci przechodzą obok jakby ich sprawa nie dotyczyła. Widać, że typowi inteligenci.

Symbol szachownicy tłumaczy wszystko.

A tak poza tym to w drugim przypadku widząc taką sytuację nie wiem czy bym się nie starał od samego początku jak najbardziej unieszkodliwić sprawcę.

wernetto

2014-03-24, 11:08
Soki napisał/a:

W końcu znieczulicie społeczeństwo tymi wkrętami czy prankami-srankami

Za dzieciaka miałem koleżankę, która nad jeziorem co chwilę udawała, że tonie, kilka razy ktoś przychodził z pomocą, a ona się śmiała. Tego samego dnia utonęła, bo jak rzeczywiście zaczęła tonąć to wszyscy myśleli, że znowu wkręca...



to nie był żaden żart, a eksperyment jakbyś nie zauważył. Po za tym myślę, że każdy rozsądny człowiek w takiej sytuacji powstrzymałby tego faceta i zadzwonił na policję.

Emtecc

2014-03-24, 11:18
Ja myslalem, ze mam wyj***ne na takie wszystkie zdarzenia, do czasu az zobaczylem turasa wysbiegajacego z galerii z siatka, a za nim ekspedientka z jakiegos odziezowego. Wyrwalem za nim kapcia az sam zaskoczony bylem.

Co ciekawe, j***niec w siatce mial jakas swoja kurtke (to byly pierwsze cieple dni roku).

Dopiero jak go puscilismy polapalismy sie, ze pewnie mial na sobie.

Swoja droga, prawie pluca wyplulem, dobrze te malpki biegaja.

Masterof

2014-03-24, 11:33
Bez przesady, ale oni to odgrywali przy jakiś samotnych nerdach, którzy nie potrafią się bić i przez całe życie pewnie byli tymi bitymi, więc ja od nich bym niczego nie oczekiwał. Niech chłopaki przejdą się koło siłowni, boisk etc. gdzie są troszkę bardziej zwinni ludzi i zobaczymy wtedy. Sądzę, że oni sami sobie z tego zdają sprawę, że przy odpowiednim towarzystwie nie zdążył by gościu powiedzieć, że to fake i już by pluł ząbkami.

Prze-moc

2014-03-24, 12:13
po co ratować ciapatego ?

Ty...........th

2014-03-24, 13:38
@Up

Jak dla mnie to jakiś hindus :D

Lord_Rzeźnik

2014-03-24, 16:08
Czy bym pomógł... Z racji tego, że ważę 64 kg przy wzroście 175 cm to pewnie:
a) gdyby napastnik był nie więcej ,niż 10 kg mięśni cięższy ode mnie i byłby dość zajęty ofiarą- skończyłby pewnie z nożem w głowie- gorzej, jakby to była tylko próba z kamerą :P

b) gdyby był w ch*j większy ode mnie i widziałbym, ze nie dam mu rady- trudno, miecza przy sobie nie noszę, ani maczety- w Krakowie nie mieszkam. Jedyne co mogę zrobić to narobić porządnego hałasu albo poszukać jakiegoś przedmiotu większego kalibru,niż podręczny nóż.

c)Jeśli dzieciak byłby cyganem- nie ma tematu,

Ale bez żartów: okoliczności jest takie mrowie, że nikt nie jest w stanie przewidzieć co by tak na prawdę zrobił...

siba

2014-03-24, 16:35
Wątek dodatkowy: porywacz używa sztuczki z kłamstwem o akcji społecznej.

ulifont

2014-03-24, 17:08
co do dziecka to oczywiście zareagowac trzeba, ale jak leje jakiegoś studencika i to pedalsko ubranego to skąd mam wiedzieć za co? Może coś mu zrobił, z resztą wielu z was by sie przyłączyła do kopania jakiegoś pedałka