18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

9 latek mowi o sensie zycia

HariDee • 2013-04-09, 22:43
9 latek zdumiewajaco madrze mowi o sensie zycia..



Angielski wymagany, aczkolwiek wydaje mi sie ze kazdy bedzie w stanie to zrozumiec. Jesli nie - wstawie tlumaczenie :)

I szczerze mowiac.. To dziecko juz teraz rozumie wiecej niz niejeden dorosly..

androgenius

2013-04-09, 23:04
Gostek z synestezją to ma fajnie, ja muszę za nią płacić co jakiś czas.

Crowell

2013-04-09, 23:06
fajny dzieciak :) jeśli już zastanawia się nad takimi problemami to pewnie wyrośnie z niego ktoś nienormalny: myślący i posiadający własną opinię, oby miał twardą dupę bo takim bydło nie odpuszcza.

Brona_Talerzowa

2013-04-09, 23:11
Jak się z dzieciakiem rozmawia na poważne tematy, to potem dzieciak uczy się kreatywnego myślenia i wyrasta na sensownego człowieka. Można oczywiście pytać dziecko czy zrobiło "a a", karmić na samolocik, albo mówić do niego sepleniąc...

Teodorr

2013-04-09, 23:14
Fajnie, że wyrośnie na indywidualistę, który może dużo zmienić i zapewne usłyszymy o nim, o ile dożyjemy, ale szkoda, że za inteligencję rówieśnicy go zgnoją, bo jest inny, lepszy, z zazdrości...

pacyfista

2013-04-10, 00:12
Rzygać mi się chce od tych zachwytów, dzieciak nie jest mądrzejszy od większości dorosłych, więc skąd te ochy i achy. Jakby to samo powiedział jakiś bloger to byście pomyśleli thank you captain obvious. A, że powiedział dzieciak to sikacie z zachwytu. Znałem dzieciaka, który był lepszy z matematyki od niektórych studentów, to jest talent. Ale ten? Zwykły inteligentny dzieciak.

HariDee

2013-04-10, 00:18
pacyfista napisał/a:

Rzygać mi się chce od tych zachwytów, dzieciak nie jest mądrzejszy od większości dorosłych, więc skąd te ochy i achy. Jakby to samo powiedział jakiś bloger to byście pomyśleli thank you captain obvious. A, że powiedział dzieciak to sikacie z zachwytu. Znałem dzieciaka, który był lepszy z matematyki od niektórych studentów, to jest talent. Ale ten? Zwykły inteligentny dzieciak.



Pewnie ze jest, a Ty jestes jednym z przykladow tych doroslych :) )

pacyfista

2013-04-10, 00:46
@up
Czyli tych, od których nie jest mądrzejszy, bo tak napisałem. Ty jesteś jednym z tych, od których JEST mądrzejszy.

jarekddz

2013-04-10, 03:21
czytam wasze komentarze i sram na klopie. Tyle mam Wam do powiedzenia.
A młody ciekawe rzeczy mówi.

Rafao

2013-04-10, 05:13
Na 90% aspi.

FunkyKoval

2013-04-10, 08:50
wyrwiszmat88 napisał/a:

A ch*j Z TYM DZIECKIEM





Chłopak jest mądrzejszy od niejednego w swoim, i nie tylko swoim, wieku. Nie byłoby czym się zachwycać jeszcze 10 lat temu, bo każdy miał taką wiedzę i był elokwentny, ale niestety, ludzie są coraz głupsi, dlatego chwalmy i szanujmy wszystko, co jest mądre, bo niedługo dla ludzi z ilorazem inteligencji powyżej 100 będzie budowało się rezerwaty, wzorem Indian.

cracker10

2013-04-11, 01:33
" Jesli nie - wstawie tlumaczenie " to k***a je wstaw !!!.

boogeyman

2013-04-11, 22:14
gumer napisał/a:


Chłopak jest mądrzejszy od niejednego w swoim, i nie tylko swoim, wieku. Nie byłoby czym się zachwycać jeszcze 10 lat temu, bo każdy miał taką wiedzę i był elokwentny, ale niestety, ludzie są coraz głupsi, dlatego chwalmy i szanujmy wszystko, co jest mądre, bo niedługo dla ludzi z ilorazem inteligencji powyżej 100 będzie budowało się rezerwaty, wzorem Indian.



Jak mnie to wk***ia kiedy ktoś myli inteligencję z mądrością. Chłopak jest mądry, to fakt. Niestety społeczeństwo jest coraz zdolniejsze. Wbrew temu co piszesz. Jednak nie idzie to w parze z mądrością. Murzyn może być inteligentny, ale nie będzie rozwiązywał równań różniczkowych w pamięci bo tego nie umie. Społeczeństwo ma coraz bardziej wyj***ne na poznawanie tajemnic świata, rozpatrywanie kategorii estetycznych czy zadume na temat sensu życia czy istnienia Boga oraz sensu jego istnienia. Dużo zależy od rodziców, którzy ukierunkują myślenie dzieciaka. Jak ktoś słyszy tylko k***y i ch*je w domu to nie bedzie erudytą z niespotykaną sztuką krasomówczą. Sam byłem można powiedzieć idiotą, ale z ambicjami. Udało mi się dostać do szkoły, która nauczyła mnie dążyć coraz to dalej chociażby dlatego wiem o sadisticu i lubie coś poczytać. Gdyby nie taki obrót sprawy pewnie napie**alałbym juz łopatą (praca nie hańbi) i nie miał perspektyw na przyszłość. Niestety czasami człowiek jest za młody, żeby wziąć sprawę we własne ręce a czasami ma po prostu pecha np. rodziców, którym na niczym nie zależy. Rodziców, którzy nie przyłożą ręki do czyjejś edukacji i karzą pracowac zamiast iść na studia. Niech nikogo nie spotka taka kara bo to gorsze od śmierci.

Mom and Death

2013-04-11, 22:24
"ch*j z tym dzieckiem"

Popieram, ch*j z nim. Jakis maly azjata z iq 200 w tym wieku idzie na studia albo konczy studia - juz nie pamietam... A ten pie**oli jakies oczywiste rzeczy.