18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

8 maja - rocznica zakończenia II wojny światowej

bizu • 2014-05-08, 15:34
69 lat temu zakończyła się II wojna światowa w Europie. 8 maja skapitulowała III Rzesza.
Miejmy nadzieje że pokój będzie trwał jeszcze długo, mimo że wiele osób zapomniało że w każdej chwili może się to zmienić.

oc...........an

2014-05-08, 15:46
9 maja zakończyła się wojna w Europie. 8 maja wojnę zakończyli Alianci Zachodni, a w 9 maja zakończyli Alianci Wschodni. Wynika to z prostego faktu, że podpisanie kapitulacji przez USA i UK było dokonane bez uzgodnienia z ZSRR, rządem Polski Ludowej czy Rumunów lub Węgrów. Amerykanie się po prostu pośpieszyli ;)


R41NM4N

2014-05-08, 16:14
k***a myślałem, że będzie ciekawe, a tu sie zapowiada na dywagacje jakiejś pacyfistycznej cioty :/

pi...........ja

2014-05-08, 19:05
Długie okresy pokoju powodują coś, co można by nazwać "p*zdowaceniem" społeczeństwa i stagnację rozwojową ludzkości. Samolot, metalowy okręt, loty kosmiczne, internet zwykły i LTE- to wszystko wojskowe pomysły przeniesione potem do cywilnego zastosowania.

el...........wy

2014-05-08, 19:06
@UP
Chyba nie uważasz, że wojna przynosi korzyści? Bo jest to oczywistą bzdurą.

Ko...........on

2014-05-08, 19:10
Tylko lewacy uważają, że wojna nie przynosi korzyści. Viva la USA i jej wojny.

el...........wy

2014-05-08, 19:17
KorwynMykke napisał/a:

Tylko lewacy uważają, że wojna nie przynosi korzyści. Viva la USA i jej wojny.


To rozpętaj zamieszki i spal swoje osiedle, a po tym eksperymencie napisz jak ci się dobrze wiedzie :)

bizu

2014-05-08, 19:48
R41NM4N napisał/a:

k***a myślałem, że będzie ciekawe, a tu sie zapowiada na dywagacje jakiejś pacyfistycznej cioty :/

ale jesteś tępy... a czego się spodziewałeś z okazji rocznicy?

Ork.Fajny

2014-05-08, 19:57
DUST DEVIL, musisz wszędzie wpie**olić ten j***ny trollowy humor w którym plujesz na Aliantów a liżesz jaja Stalinowi? Dwa pierwsze zdania twojej wypowiedzi były wystarczającym argumentem. Na prawdę aż tak nudne życie masz że prowokowanie sadoli to twoja pasja...?

Ko...........on

2014-05-08, 20:27
elBiaauawy napisał/a:


To rozpętaj zamieszki i spal swoje osiedle, a po tym eksperymencie napisz jak ci się dobrze wiedzie :)


Nie jestem takim debilem jak ty, żeby robić wojnę w miejscu, w którym się mieszka. Sam chcesz pedalskich liberalnych manifestacji, które prowadzą do anarchii = wojny, szach mat lewaku

el...........wy

2014-05-08, 20:36
KorwynMykke napisał/a:


Nie jestem takim debilem jak ty, żeby robić wojnę w miejscu, w którym się mieszka. Sam chcesz pedalskich liberalnych manifestacji, które prowadzą do anarchii = wojny, szach mat lewaku



To spal osiedle na którym nie mieszkasz.

W każdym bądź razie twierdzisz, że wojna przynosi zyski, więc nie rozumiem czemu idąc tym tokiem rozumowania nie zniszczyć swojego domu? Bogactwo ex nihilo, magia i wojna, czego więcej chcieć?

A to, że nie jesteś debilem to wiem, przecież już pisałem, że jesteś bardzo mądry.

Ko...........on

2014-05-08, 20:36
elBiaauawy napisał/a:


To spal osiedle na którym nie mieszkasz.


Głupi przykład. Jeśli byłoby to twoje osiedle, to korzyścią byłoby, że jednego anarchiste pseudoprawaka mniej.

Jeżeli na osiedlu byłaby ropa, byłbym jak USA.

Jeśli na osiedlu byłoby złoto, byłbym jak hitler.

Jeśli na osiedlu nic by nie było, to nie byłoby wojny.

el...........wy

2014-05-08, 20:39
O tak, Rzesza odniosła spektakularne zyski dzięki wojnie, podobnie jak Polska :)

Ko...........on

2014-05-08, 21:04
elBiaauawy napisał/a:

O tak, Rzesza odniosła spektakularne zyski dzięki wojnie, podobnie jak Polska :)



Wystarczy, że nie musieli oddawać złota żydom i za te pieniądze budowali piękne autostrady. Takie tam..

el...........wy

2014-05-08, 21:11
O tak i stracili miliony ludzi i zostali z miastami w ruinie. Ale ch*j z tym, piękne autostrady mieli, a po nich czołgi jeździły :)