18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

8 maja - rocznica zakończenia II wojny światowej

bizu • 2014-05-08, 15:34
69 lat temu zakończyła się II wojna światowa w Europie. 8 maja skapitulowała III Rzesza.
Miejmy nadzieje że pokój będzie trwał jeszcze długo, mimo że wiele osób zapomniało że w każdej chwili może się to zmienić.

Ko...........on

2014-05-08, 21:13
Masz rację :( I dlatego teraz są krajem 3 świata, wraz z populacją sięgającą 15mln ludzi. Zwracam honor.

el...........wy

2014-05-08, 21:20
Reformy Erharda :)

Ko...........on

2014-05-08, 21:22
Nie wierzę, że powołałeś się na lewackie reformy, aż tak zabrakło argumentów?

el...........wy

2014-05-08, 21:29
No jeśli liberalizm w ekonomii jest lewactwem to tak, jak najbardziej popieram lewackie reformy :)

Przypominam tylko, że coś tam gadałeś, że wojna przynosi zyski, ale gdy już okazało się, że nie, to standardowo rzucasz lewactwem :)

Ko...........on

2014-05-08, 21:43
To po co były wojny? Człowieku wytłumacz to? Starasz się być mądrzejszy od Czyngis Hana, Alexandra Wielkiego, czy nawet Busha, Hitlera itp. Ot tak z nudów wojny... człowieku zejdź na ziemię!

Żywność za ropę? Mówi Ci to coś? Po co USA się pchały do Iraku? Po co? Po co hitlerowi było złoto żydów? Ot tak chciał zgładzić żydów, cel nadrzędny?

Taki liberalizm, że powołali bank federalny do zarządzania gotówką, typowo keynsistowskie podejście, a ty mi z wolnością. Już nie wiem czy jesteś poj***ny prawak, czy zj***ny lewak. Sam sobie przeczysz z tymi ideami. Za dużo się oczytałeś pierdół w necie, za mało przyswoiłeś i poj***ło się małpie... trudno

el...........wy

2014-05-08, 21:50
W żadnym miejscu nie przeczę sam sobie, w przeciwieństwie do ciebie.

Nie udowodniłeś żadnej korzyści wynikającej z wojny. Korzyści oczywiście mają banki centralne. Ale co to niby za korzyść na której traci 1000 osób, a zyskuje 1?

Keynesa w to nie mieszaj, bo nie wiesz nawet kim on był za bardzo, a ja ci tego nie będę tłumaczył. To ty reprezentujesz w każdym bądź razie jego poglądy. To przecież on mówił o korzyściach wynikających z wojny :D

Ale skąd ty to możesz wiedzieć.

oc...........an

2014-05-09, 15:10
@Ork.Fajny, ale o co ci chodzi? Konkretnie napisałem, żeby czasem ktoś nie wyskoczył z tekstem, że "Alianci Zachodni podpisali kapitulację w imieniu Wschodnich". Nie wiem gdzie doszukałeś się w mojej wypowiedzi lizania jaj i opluwania
:homer:
Bardzo kulturalnie napisałem, że amerykanie się pośpieszyli, bez żadnej nienawiści czy sugerowania czegokolwiek, a ty i tak z miejsca złapałeś ból dupy :facepalm:

Coś widzę, że doszedłeś już do skrajności w której widzisz trolink gdzie go nie ma...

Rappar

2014-05-09, 22:55
@Ork.ch*jowy
Co za trollowy humor? To fakt historyczny, 8 maja III Rzesza skapitulowała wobec Wielkiej Brytanii, Francji i USA, co łamało postanowienia Karty Atlantyckiej, która mówiła jasno, że żadne państwo nie podpisze separatycznego pokoju z Niemcami. Dlatego właśnie kapitulacja została powtórzona dzień później, już w obecności przedstawicieli ZSRR.

Ork.Fajny

2014-05-10, 08:33
Ubierzcie sobie w jakkolwiek ładne słowa a i tak wszyscy wiemy o co chodzi...

Rappar

2014-05-10, 15:19
No wiemy, o to że jesteś idiotą.

Ork.Fajny

2014-05-10, 17:10
Idiotami jesteście wy uważając Aliantów i Sowietów za sojuszników. O stosunkach tych krajów najlepiej świadczy to że Churchill za namową wywiadu zaczął szykować plan ataku na Sowietów, który powstrzymał tylko fakt że Sowiecie ponieśli za małe straty a USA było zinfiltrowane przez czerwonych i wydawało się hamburgerom że Stalin jest kul i dżezi...

ulifont

2014-05-10, 18:33
Wiecie o tym, że z wami jest coś nie tak? Jeden pie**oli o rozpętaniu wojny, drugi doszukuje się trollowania, a trzeci jest debilem.

el...........wy

2014-05-10, 18:38
@UP
W zasadzie można to napisać również o tobie, idealnie pasujesz na tego "trzeciego".

ulifont

2014-05-10, 19:06
elBiaauawy
akurat z ciężkim sercem to muszę powiedzieć, że twoje posty miały sens.