18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zjem.cie.92

2013-07-14, 22:07
i to jest sadol :D brawo kolego, zimne dla ciebie.

Ghostface

2013-07-15, 00:39
Pewnie każdy zna, ale napiszę:
Dlaczego murzyni w afryce mają takie wielkie brzuchy? Od opie**alania się.

jacek899

2013-07-15, 01:23
zalosne... rozumiem sadol sadolem.. ale beka z zaglodzonych dzieci.. chyba Was poj***lo z deka ?? mam nadzieje, ze kiedys to Wam zabraknie czego wlozyc do gara...

anger

2013-07-15, 08:20
jacek899 napisał/a:

zalosne... rozumiem sadol sadolem.. ale beka z zaglodzonych dzieci.. chyba Was poj***lo z deka ?? mam nadzieje, ze kiedys to Wam zabraknie czego wlozyc do gara...



Najważniejsze, że Tobie nie zabraknie wkładania do ust :cumshot:

~tip.top

2013-07-15, 08:26
Ghostface napisał/a:

Pewnie każdy zna, ale napiszę:
Dlaczego murzyni w afryce mają takie wielkie brzuchy? Od opie**alania się.


Dlaczego mają takie duże brzuszki i chude rączki?
bo dużo jedzą i mało robią :niggasmile:

chudy179

2013-07-15, 11:37
To nie jest k***a śmieszne...

~tip.top

2013-07-15, 11:53
chudy179 napisał/a:

To nie jest k***a śmieszne...


To co powiesz na to?








FrasQs

2013-07-15, 12:37
Razem ponad kilo :krejzi:

WalkingStephen

2013-07-15, 12:50
Jak was gorszą takie obrazki to czego wy na sadolu szukacie? Przez takich ludzi ten portal się w kwejka przemienia gdzie głównym priorytetem są piwka. Nie podoba się to jest masa innych stron gdzie wrzuca się śmieszne filmiki i obrazki.

ritu4l

2013-07-15, 12:54
jacek899 napisał/a:

zalosne... rozumiem sadol sadolem.. ale beka z zaglodzonych dzieci.. chyba Was poj***lo z deka ?? mam nadzieje, ze kiedys to Wam zabraknie czego wlozyc do gara...



chudy179 napisał/a:

To nie jest k***a śmieszne...



Zamknijcie k***a mordy, to jest portal z humorem sadystycznym więc jak się nie podoba to won na kwejka oglądać obrazki z pedałami w fullcapach, j***ni sezonowcy ;)

Żarty z brudasów, którzy sami stanowią przyczynę swojego niedorozwoju, jak najbardziej na czasie.

josscelin

2013-07-15, 13:03
A mnie to nie bawi ale smuci.., zwierze zwierzęciem, ale krwa nie bawi mnie ich cierpienie

~tip.top

2013-07-15, 13:06
jacek899 napisał/a:

zalosne... rozumiem sadol sadolem.. ale beka z zaglodzonych dzieci.. chyba Was poj***lo z deka ?? mam nadzieje, ze kiedys to Wam zabraknie czego wlozyc do gara...


Nie ma pożywienia to trzeba sp***alać... to jest tak oczywiste, że nawet zwierzęta to rozumieją i w poszukiwaniu pożywienia potrafią się przemieszczać. Skoro ci siedzą na dupach gdzieś gdzie nie ma żarcia to sami się na ten głód skazują :roll:

KebabRemover

2013-07-15, 13:06
Nie rozumiem tych co piszą, że nie śmieszne, że poj***ne itp, przecież krzywda dziecku się nie dzieje, czy wygląda jakby jego brzuszek był niezadowolony?

A na poważnie, jak to jest, że czarni byli pierwszymi ludźmi na ziemi, Afryka była kolebką ludzkości, a oni po tylu tysiącach lat nie potrafią sobie podprowadzić wody i prądu pod każdą wioskę, ani zapolować na jedzenie/posiać jakieś owoce, warzywa, założyć hodowlę bydła itd.? Podczas gdy biały człowiek setki lat temu już potrafił przepłynąć ocean, napie**alał się na armaty i muszkiety, potrafił przyjechać do Afryki, nałapać murzynków i wywieźć ich na inny kontynent, żeby wszystko za niego robiły.
Jednak to prawda, biali, żółci i czarni różnią się inteligencją.

Ryuk

2013-07-15, 13:09
Jakie wygłodniałe? Popatrzcie na ich brzuszki pełne :amused: