18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ar...........32

2013-07-15, 13:12
A ja życzę sk***ielom których śmieszą takie rzeczy aby utknęli w jakiejś szczelinie i zdechli śmiercią głodową ;) Sadol sadolem, czarny humor czarnym humorem, ale to to jest jak dla mnie wyzbycie się jakichkolwiek ludzkich odruchów. Zezwierzęcenie, chociaż tu się waham, w końcu niektóre zwierzętan np. słonie czują empatię.

Może to nie powinien być sadol tylko sk***ol?

Swirussss

2013-07-15, 13:12
KebabRemover napisał/a:

Podczas gdy biały człowiek setki lat temu już potrafił przepłynąć ocean, napie**alał się na armaty i muszkiety, potrafił przyjechać do Afryki, nałapać murzynków i wywieźć ich na inny kontynent, żeby wszystko za niego robiły.
Jednak to prawda, biali, żółci i czarni różnią się inteligencją.



Tyle w temacie murzynów

~tip.top

2013-07-15, 13:15


Arkadiusz432 napisał/a:

A ja życzę sk***ielom których śmieszą takie rzeczy aby utknęli w jakiejś szczelinie i zdechli śmiercią głodową ;) Sadol sadolem, czarny humor czarnym humorem, ale to to jest jak dla mnie wyzbycie się jakichkolwiek ludzkich odruchów. Zezwierzęcenie, chociaż tu się waham, w końcu niektóre zwierzętan np. słonie czują empatię.

Może to nie powinien być sadol tylko sk***ol?


Po prostu wyjdź :hitler:

Jarrt

2013-07-15, 13:22
Skoro kamera dodaje 10 kilogramów, to czy dzieci w Afryce naprawdę istnieją?

obersturmbannführer

2013-07-15, 13:54
w koncu ten jakże zajebisty portal staje na nogi :D komuś nie pasi głodny murzynek ?!?! to sp***alać do książek lekcje odrabiać... k***... zapomniałem że wakacje ;/

jacek899

2013-07-15, 14:03
@up
W tym momencie chyba sam siebie najlepiej okresliles... niczego infantylnego w mojej wypowiedzi nie widzialem.

Dobra juz dobra..
Mi tylko chodzilo o to, ze dziecko nie jest niczemu winne..

tyle w temacie bo widze "hejt mode" niektorym sie wlaczyl.

nakimesis88

2013-07-15, 14:18
Jak to dobrze wiedzieć, że wciąż są tacy sadole jak jacek899, którzy walczą o godne traktowanie zwierząt na sadolu. :krejzi:

Ghostface

2013-07-15, 14:38
Arkadiusz432 napisał/a:

A ja życzę sk***ielom których śmieszą takie rzeczy aby utknęli w jakiejś szczelinie i zdechli śmiercią głodową ;) Sadol sadolem, czarny humor czarnym humorem, ale to to jest jak dla mnie wyzbycie się jakichkolwiek ludzkich odruchów. Zezwierzęcenie, chociaż tu się waham, w końcu niektóre zwierzętan np. słonie czują empatię.

Może to nie powinien być sadol tylko sk***ol?


Tell me more!

Moby_Dick

2013-07-15, 14:51
Ten z tyłu to chyba przyszły ojciec. Dumny, bo będzie miał dziecko już z pierwszego gwałtu xD

Pepeee

2013-07-15, 16:16
@Arkadiusz @Jacek k***a no widzę, że same Matki Teresy nam tu rosną k***a mać - ''Codzienna dawka czarnego humoru'' więc nie wiem czego tu szukacie


zi...........45

2013-07-15, 16:16
Ehh.. Szkoda niby dzieci, ale te murzyny powinny ruszyć dupe i zapolować.. Sami są sobie winni.. W starożytności sobie radzili i teraz też powinni.
A co do afro amerykanów.. no nie ma problemu, zdarzają się pewnie normalne rodziny. Facet pracuje, kobieta pracuje, wychowywują dzieci, kultura itd.. A nie te j***ne małpy, które tylko by chciały portfel zaj***ć.

aichi

2013-07-15, 17:04



Mój sadistic... taki piękny :-D

betclic123456

2013-07-15, 17:24
Czy jego brzuszek wygląda jakby był niezadowolony?

KebabRemover

2013-07-15, 18:13
OFFTOPIC
Teraz w wiadomościach mówią, że jakiś ochroniarz zastrzelił 17 letniego murzyna, który był na strzeżonym przez niego terenie, co więcej, ochroniarz w sądzie zeznawał, że murzyn go zaatakował, więc się bronił. Sąd go uniewinnił, więc murzyny i niggas-lovers powyłazili na ulice i robią protesty, że ochroniarzowi powinni dożywocie wlepać, dlaczego? Bo zabił czarnego, gdyby zabił białego sprawa przeszła by bez echa. Jak czarny - to już nie że kradnie, tylko było to morderstwo na tle rasistowskim - ich argumenty.
Oto co się dzieje teraz w Stanach, panowie, czarni są nietykalni. Okradnie cię taki, zabijesz go, to ci powie żeś rasista, i weź tu nie bądź rasistą.
A chodzi konkretnie o sprawę George'a Zimmermana

jagielloma

2013-07-15, 18:21
Zimne piweczko ode mnie. ;)

A dlaczego w Afryce nie mają kibli?

Bo z głodu jeszcze nikt się nie zesrał. :D