18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

51 Rajd Barbórka 2013

nurgle • 2013-12-09, 14:08

Historia jednego zakrętu

Murekkk

2013-12-11, 01:24
rojo napisał/a:

Ale rajdowce od 7 boleści... Ja jakimś super specem nie jestem, ale tylko kilku z nich probowało wyjść jakoś z poślizgu, reszta do samego końca trzymała wcisnięty hamulec, to jak mieli wyjść z poślizgu? redukcja biegu kontra kierownica i gaz to podstawa a nie wcisniety hamulec



Jakbyś nie wiedział co Cię czeka na zakręcie to tez byś nie wyszedł z takiego poślizgu, co innego jak wiesz, że zarzuci Ci dupą.

gmbs

2013-12-11, 09:53
deliriumpermanent napisał/a:



Dziękuję za troskę - czyżby "uderz w stół, a nożyce się odezwą"? :amused: Matiz, czy Seicento?



Nie, ja akurat to nawet w KJS-ach pare lat temu jeździłem, a i obecnie mam przyzwoite wozidło, ale Twój wywód, który określiłbym mianem walki z wiatrakami, mnie tak rozbawił, że musiałem skomentować, a że to sadol to zobowiązało mnie to pewnego poziomu komentarza :)

PEACE

pakicito

2013-12-11, 12:21
Cytat:

opinie jakiegoś speca


każdy sadolowy spec by wszedł driftem 2 cm od tej tabliczki żółtej

de...........nt

2013-12-11, 22:35
gmbs napisał/a:


Nie, ja akurat to nawet w KJS-ach pare lat temu jeździłem, a i obecnie mam przyzwoite wozidło, ale Twój wywód, który określiłbym mianem walki z wiatrakami, mnie tak rozbawił, że musiałem skomentować, a że to sadol to zobowiązało mnie to pewnego poziomu komentarza :)
PEACE


Fajnie, że masz lepsze wozidło, niż Seicento, czy Matiz.
Ja na szczęscie też :)
I też jeździłem w KJS, nawet w kilku rundach RPP mi się zdarzyło, ale bynajmniej nie było moim zamiarem się wywyższać, itp - po prostu pewnie jak każdego z nas czasem irytuje mnie ludzka ignorancja, na zasadzie "wszystko zrobiłbym lepiej" - "ZROBIIŁBYM".
Z wiatrakami trzeba czasem walczyć, a że przy tym można jeszcze kogoś rozbawić, to już w ogóle fajnie.
A tak w ogóle to też PEACE.