18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

5-cio latka i 14 owczarków.

Donaldek • 2013-04-02, 20:16
Czekałem aż któremuś odjebie, ale sie nie doczekałem, trzeba mieć jaja żeby puścić tak dziecko... :szczerbaty:

bleblebetor

2013-04-03, 08:17
Psy są na tyle agresywne, na ile pozwolą im ich właściciele.

fryc88

2013-04-03, 08:38
Ja od pewnego czasu zmieniłem zdanie o owczarkach - wszystko kwestia ich wyszkolenia i po prostu wychowania...

Fedek

2013-04-03, 11:30
0:26 słychać strzały

Kremil

2013-04-03, 14:35
no no, dzieciak sie wylata i psy będą wymęczone :D

jarasz

2013-04-03, 14:56
ragzezonator napisał/a:

B-B kolejny właściciel yorka ? chyba nie napisałeś tego na serio bo jeżeli tak to gratuluje umysłu. Chętnie zaproszę Cie do mnie i pokaże jak tu te " agresywne psy " atakują każdego człowieka i psa na dzielnicy.. Chyba nigdy nie widziałeś wytresowanego psa a jeżeli ktoś ma takiego psa od urodzenia w domu i nie pozwoli mu na żadną agresję wobec innego to co za problem ? Mój amstaff osobiście śpi z dwoma kotami a do tego biega bez smyczy i kagańca pod blokiem i nigdy nikt nie zadzwonił po straż miejską ani nigdy nie było żadnej skargi. B-B pewnie byś siedział za oknem posrany i dzwonił na straż miejską.

Możecie pisać wszystko ale nie, że są to agresywne psy bo szczerze to bardziej agresywne są te yorki i inne małe psy, szczekają i same zaczepiają, kto ma dużego psa powinien to wiedzieć.



Przepraszam ale czy Ty jesteś głupi czy tylko udajesz? Po pierwsze to napisałeś w swoim pierwszym poście, cytuję:

Jest to śmieszne i nie odszczekuj bo i tak już tu nie wejdę, pilnuj tam swojego psa całe życie i przechodź na drugą stronę jak będzie szedł " groźny pies "....

Więc po co tu nadal wchodzisz i się udzielasz?
Po drugie:
Twoje zdanie dotyczące Twojego psa i innych o podobnej rasie nie bez powodu uznanej za agresywną jest tylko Twoje. Nie powinno Cię dziwić przechodzenie na drugą stronę ulicy jak widzą Cię na spacerze ze swoim psem. Nie obrażaj innych tylko dlatego, że myślą inaczej. Ja jakbym zobaczył Twojego psa pod blokiem bez kagańca i smyczy to tak, zadzwoniłbym na straż miejską, a już na pewno jakbym miał wyjść na dwór z dzieckiem. I tak samo bym pewnie zrobił jakbym zobaczył takiego biegającego wielkiego owczarka.
Przepraszam bardzo ale nikt nie będzie na ulicy wnikał czy Twój pies ma super charakter bo ma zajebistego właściciela za jakiego się uważasz oraz czy śpi z kotami czy nawet z żółwiem. Ma mieć kaganiec i być na smyczy. Koniec kropka.
Jak chcesz żeby się wybiegał to jedź na wieś na pole albo do lasu i niech biega.
Swoją drogą gratuluję Ci że trzymasz dwa koty i amstaffa w bloku. :rofl:

mentosik23

2013-04-03, 15:08
Autora jadą wszyscy równo a ten tylko raz się odzywa i zamiast przeprosić za swoją ignorancję i niewiedzę to wśród zassanej paczuszki gifów znalazł jedyny który chociaż trochę miał przypominać hmm czochranie kangura??

Gratulacje! Po prostu jesteś idiotą!

Donaldek

2013-04-03, 17:21
mentosik23 napisał/a:

Autora jadą wszyscy równo a ten tylko raz się odzywa i zamiast przeprosić za swoją ignorancję i niewiedzę to wśród zassanej paczuszki gifów znalazł jedyny który chociaż trochę miał przypominać hmm czochranie kangura??

Gratulacje! Po prostu jesteś idiotą!




-Człowieku, to nie forum miłośników owczarków, to sadistic. Dałem taki opis celowo, wiesz co to czarny humor? -chyba nie. I zupełnie nie rozumiem po czym stwierdzasz że jestem idiotą.

EdmundKemper

2013-04-03, 17:39
Taa, tresowane dopóki któryś z tych psów dla zabawy pogryzie dziecko.

patyk161

2013-04-06, 20:16
A to są do tuczu czy na nioski ?

VANKIERAS

2013-04-11, 11:32
jeszcze ze 100 sztuk by sie przydało i mozna robic szturm na sejm xD

vlade1255

2014-10-22, 11:07
EdmundKemper napisał/a:

Taa, tresowane dopóki któryś z tych psów dla zabawy pogryzie dziecko.



Gówno o psach wiesz...

jestemwkapciach

2016-05-11, 12:04
B-B napisał/a:

@up
2 metry powiadasz .... :homer:



Chyba w szpilkach