18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

5-cio latka i 14 owczarków.

Donaldek • 2013-04-02, 20:16
Czekałem aż któremuś odjebie, ale sie nie doczekałem, trzeba mieć jaja żeby puścić tak dziecko... :szczerbaty:

Goliat

2013-04-02, 23:34
pewnie alimenciarz wziol dziecko na weekend...

Himalayan

2013-04-02, 23:47
Widzę komentarze ludzi, co psów nie mieli w życiu, sam miałem już 2 owczarki niemieckie, każdy z nich był członkiem rodziny, jak byłem mały 2-3 lata, to rodzice mieli taką zabawę, że pozwalali mi odchodzić na kilka metrów, bo nasz pies mnie chwytał za rękę i przyprowadzał z powrotem do nich. Kilka razy mój pies mnie obronił przed grupką pijanych meneli i nigdy nie zawiódł zaufania, w porównaniu do wielu ludzi jakich znałem. Obecnie mam Leonbergera, też wspaniały pies, jeszcze większy od owczarków. Jeśli ktoś kocha psy, to kupuje sobie normalne, takie jak te - stare rasy, które są ukształtowane, a jak ktoś chce tylko zaszpanować przed kolegami, czy iść zgodnie z modą, to kupuje sobie pit bulle, amstafy czy te małe szczekające szczury [chiuaua?, sky terrier etc.], ale wtedy pies wyczuwa, że właściciel nie ma zielonego pojęcia, co robi. Film jest wspaniały, jestem pewien, że gdyby jakiś pedofil się zakradał na to dziecko, to te psy by go rozerwały na strzępy.

P.S @up "wziol", k***a ja pie**olę

Vl...........in

2013-04-02, 23:53
Duże ilości owczarków na raz :D

B-B

2013-04-03, 00:08
Tak jak jest napisane wyżej, Owczarek niemiecki nie jest rasą agresywną a wręcz przeciwnie, bardo lubi ludzi a w szczególności dzieciaki. To taki groźniej wyglądający Labrador :)
Do tego na tym filmiku sporo psiaków to szczeniaki, a dziecko na pewno jest wychowywane od urodzenia z dorosłymi, więc nie ma szans żeby taki Owczarek coś mu zrobił.
A jeśli to nie hodowla, a ktoś po prostu ma 14 owczarków bo lubi i go na to stać, to dzieciak ma najlepsze security pod słońcem :D

ragzezonator

2013-04-03, 00:11
Himalayan napisał/a:

Widzę komentarze ludzi, co psów nie mieli w życiu, sam miałem już 2 owczarki niemieckie, każdy z nich był członkiem rodziny, jak byłem mały 2-3 lata, to rodzice mieli taką zabawę, że pozwalali mi odchodzić na kilka metrów, bo nasz pies mnie chwytał za rękę i przyprowadzał z powrotem do nich. Kilka razy mój pies mnie obronił przed grupką pijanych meneli i nigdy nie zawiódł zaufania, w porównaniu do wielu ludzi jakich znałem. Obecnie mam Leonbergera, też wspaniały pies, jeszcze większy od owczarków. Jeśli ktoś kocha psy, to kupuje sobie normalne, takie jak te - stare rasy, które są ukształtowane, a jak ktoś chce tylko zaszpanować przed kolegami, czy iść zgodnie z modą, to kupuje sobie pit bulle, amstafy czy te małe szczekające szczury [chiuaua?, sky terrier etc.], ale wtedy pies wyczuwa, że właściciel nie ma zielonego pojęcia, co robi. Film jest wspaniały, jestem pewien, że gdyby jakiś pedofil się zakradał na to dziecko, to te psy by go rozerwały na strzępy.

P.S @up "wziol", k***a ja pie**olę



" Jeśli ktoś kocha psy, to kupuje sobie normalne, takie jak te - stare rasy, które są ukształtowane, a jak ktoś chce tylko zaszpanować przed kolegami, czy iść zgodnie z modą, to kupuje sobie pit bulle, amstafy czy te małe szczekające szczury [chiuaua?, sky terrier etc.] "

Człowieku nie wiem skąd się wziąłeś ale przemyśl zanim coś napiszesz, tak jak ludzie kochają np owczarki niemiecka tak można kochać amstaffy, pitt bulle itp. Jeżeli ktoś przez całe życia ma kontakt z amstaffami a taki np ja mam to o co Ci chodzi ? Jaka moda na groźne psy ? Po pierwsze jak ktoś sobie wytresuje silnego psa dobrze to jest to wspaniały pies, bardzo łagodny i lubiący dzieci, Znam dziesiątki osób co mają amstaffy, pit bulle, owczarki niemieckie i nigdy nie słyszałem, że kupiłem kolejnego amstaffa bo taka moda, tak jak inne osoby. Pies do psa to całkiem coś innego jak pies do człowieka, każdy pies kocha ludzi tylko gorzej jak nie ma przyjemnych wspomnień to wtedy jest inaczej ale nie ma jakoś specjalnej rasy groźnej dla ludzi bo to, że mój pies wygląda groźnie to wcale tak nie jest, osobiście mam dwa koty w domu i jakoś specjalnie nic się nie dzieje. Jesteś kolejnym typem człowieka, którego mijam dziennie na ulicy z psem na smyczy udającego, że musi przejść na drugą stronę a po obróceniu się do tyłu nagle wraca na chodnik po którym szedłem bo jest obsrany, nienawidzę takich osób bo to zwykłe cioty, tak samo jest z tymi małymi gównami chyba yorki czy jakoś tak, Boże ludzie je biorą na ręce i mają kupę w gaciach, jak ktoś się pyta czy mój piesek jest groźny to odpowiadam, że wczoraj wpie**olił koniowi kopyto a jak jakiś moher się doczepi o brak kagańca to odpowiem żeby sobie kupiła hełm i zbroję bo to jest śmieszne, ostatnio na moją posesję ogrodzoną pod furtką wbiegły dwa yorki i zaczęły szczekać na mojego psa no to mój pies też zaszczekał, zostałem oskarżony jako właściciel, że mój pies spowodował zawał serca u jednego z yorków, właścicielka ok 70lat. Jest to śmieszne i nie odszczekuj bo i tak już tu nie wejdę, pilnuj tam swojego psa całe życie i przechodź na drugą stronę jak będzie szedł " groźny pies " swoją drogą mogli Cie zgwałcić tamci pijacy hmm szkoda, że z psem byłeś.

B-B

2013-04-03, 00:16
@ragzezonator

:homer_uv:

No i mamy dresa który się wzburzył ...
Człowieku czytasz co piszesz ?!

ragzezonator

2013-04-03, 00:18
nigdy nie nosiłem dresów, błędne podejrzenia

mazin

2013-04-03, 00:19
Owczarki (jak sama nazwa wskazuje) zajmowały się pierwotnie pilnowaniem owiec. Mają bardzo silny instynkt opiekuńczy i dziecku krzywdy nie zrobią, a raczej je obronią przed kimś, kto będzie ich zdaniem stanowił zagrożenie dla dziecka. Poza tym, dobrze ułożony pies, każdej rasy, nie ma "odpałów" i nie atakuje bez powodu ani człowieka ani innego psa. Zjeby w dresach z agresywnymi psami są winni w 90 a może 99 procentach przypadków - po prostu nie potrafią odpowiednio psa ułożyć. Pies w rodzinie musi się czuć dobrze, musi być szczęśliwy, mieć odpowiednią ilość swobody ale i znać granice, których bezwzględnie u przekraczać nie wolno. Pu nie wolno być samce alfa w stadzie, zawsze to jego pan musi być przewodnikiem stada. I wtedy, niezależnie od rasy, może być członkiem rodziny i godnym zaufania opiekunem. Inna sprawa, że w zależności od rasy może być trudno albo bardzo trudno to osiągnąć. Ale normalny pies, w normalnej rodzinie, nigdy nie zaatakuje dziecka ani dorosłego, co więcej - czuje sie odpowiedzialny za bezpieczeństwo innych członków stada, ale nie oznacza to atakowania obcych, a raczej ciągły nadzór i pilnowanie słabszych członków. Normalnie ułożony pies nie przezywa niepotrzebnych stresów, potrafi bawić się i dzielić się radością z innymi psami i ludźmi, utożsamia się z rodziną i nigdy nie atakuje. Pies zestresowany, który wciąż walczy o pozycję w stadzie, bity, upokarzany, który pilnuje miski z wodą, bo mu ją zj***ny "pan" udziela w zależności od humoru, żyje w stresie i poczuci konieczności walki o byle pierdołę - wtedy staje się niebezpieczny, bo nigdy nie wiadomo kiedy da ujście stresowi i poczuciu upokorzenia.

B-B

2013-04-03, 00:35
ragzezonator napisał/a:

nigdy nie nosiłem dresów, błędne podejrzenia



Wiesz co to obowiązek zakładania kagańca dla psów zwłaszcza ras AGRESYWNYCH ?
Dziwisz się że ktoś może się bać pitbulla który idzie bez kagańca na luźnej smyczy ?
Widziałem już koleżankę która wyprowadzała swojego amstafa na spacer a ten zobaczywszy innego psa zwyczajnie ją przeciągnął po asfalcie i gdyby nie przydrożny znak cholera wie jak by się skończyło.
Dlaczego uważasz że Amstaf czy Bullterier to nie są psy agresywne?
To są mieszanki genetyczne stworzone do innych celów niż bycie domowym pupilem i te psy mają i będą miały zakodowaną agresję czy dasz to sobie wmówić czy nie tak jest.

Prescot

2013-04-03, 00:53
kocham takie małe blondyneczki, chciałbym mieć takom córke

Elanez

2013-04-03, 00:58
Tresowane nie tresowane. Owczarek mojego szwagra jak stał na tylnych łapach to miał ok. 2m wysokości i jak dla zabawy wskoczył komuś na barki to go obalał na ziemie gdy ktoś nie był przygotowany.

B-B

2013-04-03, 01:14
@up
2 metry powiadasz .... :homer:

gtsphinx

2013-04-03, 02:16
Lepszy filmik był by z pit bullami tylko na hardzie !!

ragzezonator

2013-04-03, 06:50
B-B kolejny właściciel yorka ? chyba nie napisałeś tego na serio bo jeżeli tak to gratuluje umysłu. Chętnie zaproszę Cie do mnie i pokaże jak tu te " agresywne psy " atakują każdego człowieka i psa na dzielnicy.. Chyba nigdy nie widziałeś wytresowanego psa a jeżeli ktoś ma takiego psa od urodzenia w domu i nie pozwoli mu na żadną agresję wobec innego to co za problem ? Mój amstaff osobiście śpi z dwoma kotami a do tego biega bez smyczy i kagańca pod blokiem i nigdy nikt nie zadzwonił po straż miejską ani nigdy nie było żadnej skargi. B-B pewnie byś siedział za oknem posrany i dzwonił na straż miejską.

Możecie pisać wszystko ale nie, że są to agresywne psy bo szczerze to bardziej agresywne są te yorki i inne małe psy, szczekają i same zaczepiają, kto ma dużego psa powinien to wiedzieć.