18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

4chan wszczyna wojnę.

Mrągwa • 2010-12-09, 19:23
Cytat:

"4chan odnosi sukces za sukcesem,
wojna o WikiLeaks trwa i przynosi olbrzymie zniszczenia"



(dla niewtajemniczonych WikiLeaks jest witryną internetową, która ujawnia dzięki anonimowym osobom, często tajne dokumenty, pisma i informacje rządowe i korporacyjne, często niezgodne z prawem, coś jak wikipedia tylko bez cenzury, wolnościówka)
Cytat:

4chanowcy odnoszą niesamowity sukces
w swojej krucjacie przeciwko cenzurowaniu Internetu
i swojej krucjacie przeciwko wrogom WikiLeaks.
Obchodzą zabezpieczenia, sprawnie się organizują,
a wszystkie trudności (np. blokada taga #wikileaks
na Twitterze) obchodzą w łatwością. Jak już wiecie,
MasterCard przestało działać, a PayPal odblokował
konto WikiLeaks. To jednak dopiero początek.
(...)
4chanowcom sprzeciwił się Facebook,
usuwając Stronę Operation Payback,
co jednak na wiele się nie zdało - Anoni
opierali swoje działania na /b/ (4chanowe forum)
i Twitterze. Ten ostatni również zaczął pospiesznie
blokować wpisy Anonimowych, co oczywiście
spotkało się z odwetem ostrzegawczym
(Twitter przestał działać przez chwilę, a po tym,
jak "wstał", obie strony zaprzestały dalszych
zaczepek, a Twitter przeprosił!).



Na 4chanie krąży plotka, że złapali jednego hakera z Holandii.

Jeżeli ktoś jest zaciekawiony pełnym artykułem, zapraszam do klikania w link

Roszp

2010-12-09, 21:00
I światowa wojna internetowa. Niepotrzebnie zadzierali z anonami.

mi...........ex

2010-12-09, 21:38
zlapali zlapali. 16 latek. w nl jest na necie pelno artykolow o tym wiec raczej prawda. moze pokazowka przewko Anon'om ale prawda

Nihil

2010-12-09, 22:15
Hura dla Anonów!

Tak to jest jak się próbuje zamknąć usta internetowi.

Wikileaks robi dobrze, widać co się dzieje za kulisami teatru, na który nam każą patrzeć.

Bardzo fajna wiadomość. Ludzie walczą o to co nam inni próbują zabrać.

Dalione

2010-12-10, 23:54
Mrągwa napisał/a:

Obchodzą zabezpieczenia, sprawnie się organizują,


Dziwnym trafem po przeczytaniu tytułu , przeczytałem "onanizują" :-/

patgaw

2010-12-10, 23:59
Mrągwa napisał/a:


Na 4chanie krąży plotka, że złapali jednego hakera z Holandii.



newfag detected. :badyl:

Gszysztow

2010-12-11, 00:08
Kiedyś ludzi sp***alali przed darmowym śmigusem-dyngusem od Zomo i śpiewali "Boże, coś polskę", ew. dokonywali samospalenia. Teraz wojna z władzą to nak***ianie w klawiaturę...

Nie wiem po co ludzie się tak buzują tym wiki gównem. Naprawdę kurewsko istotne informacje- Putin to samiec alfa, szejki pierdzą do USA o bombardowanie iranu. Gdyby ich intencją było ujawnienie jakieś naprawdę istotnej informacji pie**olnęli by to od razu, a nie depesze o dupi maryni i płacz o wolność słowa... No chyba nie myśleli, że jak zaczną srać do własnego gniazda to nadal wszystko będzie ok.

oooOLOooo

2010-12-11, 00:10
"(dla niewtajemniczonych WikiLeaks jest witryną internetową, która ujawnia dzięki anonimowym osobom, często tajne dokumenty, pisma i informacje rządowe i korporacyjne, często niezgodne z prawem, coś jak wikipedia tylko bez cenzury, wolnościówka)"


Po pierwsze nie tajne tylko poufne!!!

Arni.

2010-12-11, 00:14
Cytat:

Kiedyś ludzi sp***alali przed darmowym śmigusem-dyngusem od Zomo i śpiewali "Boże, coś polskę", ew. dokonywali samospalenia. Teraz wojna z władzą to nak***ianie w klawiaturę...

Nie wiem po co ludzie się tak buzują tym wiki gównem. Naprawdę kurewsko istotne informacje- Putin to samiec alfa, szejki pierdzą do USA o bombardowanie iranu. Gdyby ich intencją było ujawnienie jakieś naprawdę istotnej informacji pie**olnęli by to od razu, a nie depesze o dupi maryni i płacz o wolność słowa... No chyba nie myśleli, że jak zaczną srać do własnego gniazda to nadal wszystko będzie ok.



A wszystko to zapewne wiesz z google ... które ośmieszyło się z akcją w Chinach

Ciuciurum

2010-12-11, 00:25
Heh ten przeciek to umyślnie wypuszczona nota polityczna, służąca lobbingowi i manipulacji, ale co tam i tak łykniecie wszystko jak wam powiedzą w mediach.

chybeck

2010-12-11, 00:27
Zerowa zasada internetu: Nie wk***iaj 4chana. jednak się sprawdza.

Skądinąd

2010-12-11, 00:45
nie jarajcie się tak, bo wam się krzesła pod dupami zapalą. dzieci drogie, mylicie pojęcia, bo owa "wolność słowa", to możliwość wolnego i niekrępowanego wypowiadania/upubliczniania swoich opinii - nie zaś cudzych. szkoda, że w całej tej wydumanej wojnie o jajko, nikt o tym nie pamięta - ani wikileaks, ani ten cały nieszczęsny 4chan. i nie chodzi mi tutaj o te całe "njusy" publikowane przez wikileaks (które nie są żadną nowością dla normalnego, myślącego człowieka), tylko o szyld pod jakim ta cała szopka się rozgrywa. wolność słowa, to to, że możecie tutaj sobie wrzucać te gimbusowe przemyślenia i nie przyjdzie Cons i wam ich wszystkich nie pousuwa. rozumiecie na prostszym przykładzie, czy nadal to jest poza waszymi możliwościami intelektualnymi?

~Conscribo

2010-12-11, 00:58
Szkarad napisał/a:

że możecie tutaj sobie wrzucać te gimbusowe przemyślenia i nie przyjdzie Cons i wam ich wszystkich nie pousuwa.



Ale ja prawie nie kasuje nic :-/

Wolność słowa to możliwość wygłaszania swoich myśli i przekonań gdzie się chce i kiedy chce. Jednak trzeba pamiętać, że każdy za swoje czyny i słowa(!) odpowiada. Nie ma tak, że można wszystko mówić bez konsekwencji "bo wolność słowa przecież jest".
Nie wypaczajcie rozumienia tego sloganu ;)

Skądinąd

2010-12-11, 01:04
@~Cons przepraszam, że ciebie użyłam do tego przykładu. to nie miało być ad personam :)

wolność słowa, to też konsekwencje. natomiast wolnością słowa nie jest i nigdy nie będzie ujawnianie czyichś wypowiedzi, szczególnie, jeśli ta osoba sobie tego nie życzy. a sądzę, że ci dyplomaci nie byli zbyt szczęśliwi, że ich depesze ujrzały światło dzienne ;)

~Conscribo

2010-12-11, 01:10
Szkarad napisał/a:


natomiast wolnością słowa nie jest i nigdy nie będzie ujawnianie czyichś wypowiedzi, szczególnie, jeśli ta osoba sobie tego nie życzy.



tu bardziej chodzi o sprawiedliwość społeczną i wykazanie obłudy która rządzi światem