18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

4chan wszczyna wojnę.

Mrągwa • 2010-12-09, 19:23
Cytat:

"4chan odnosi sukces za sukcesem,
wojna o WikiLeaks trwa i przynosi olbrzymie zniszczenia"



(dla niewtajemniczonych WikiLeaks jest witryną internetową, która ujawnia dzięki anonimowym osobom, często tajne dokumenty, pisma i informacje rządowe i korporacyjne, często niezgodne z prawem, coś jak wikipedia tylko bez cenzury, wolnościówka)
Cytat:

4chanowcy odnoszą niesamowity sukces
w swojej krucjacie przeciwko cenzurowaniu Internetu
i swojej krucjacie przeciwko wrogom WikiLeaks.
Obchodzą zabezpieczenia, sprawnie się organizują,
a wszystkie trudności (np. blokada taga #wikileaks
na Twitterze) obchodzą w łatwością. Jak już wiecie,
MasterCard przestało działać, a PayPal odblokował
konto WikiLeaks. To jednak dopiero początek.
(...)
4chanowcom sprzeciwił się Facebook,
usuwając Stronę Operation Payback,
co jednak na wiele się nie zdało - Anoni
opierali swoje działania na /b/ (4chanowe forum)
i Twitterze. Ten ostatni również zaczął pospiesznie
blokować wpisy Anonimowych, co oczywiście
spotkało się z odwetem ostrzegawczym
(Twitter przestał działać przez chwilę, a po tym,
jak "wstał", obie strony zaprzestały dalszych
zaczepek, a Twitter przeprosił!).



Na 4chanie krąży plotka, że złapali jednego hakera z Holandii.

Jeżeli ktoś jest zaciekawiony pełnym artykułem, zapraszam do klikania w link

Skądinąd

2010-12-11, 01:22
@~Cons, ależ proszę cię! w jakim wyidealizowanym świecie ty żyjesz? jesteś niewiele młodszy ode mnie, ale myślę, że i tak dawno pozbyłeś się złudzeń. od jednego wikileaks świat nie stanie się nagle mniej zakłamany, naprawdę. jeśli ktoś chce wprowadzać zmiany, to niech zacznie od własnego podwórka: obije mordę teściowi, bo go wk***ia, przestanie mówić "dzień dobry" znienawidzonej sąsiadce, skopie tyłek szefowi, który codziennie od 8 do 16 jeździ po nim jak po łysej kobyle. codziennie się kłamie - choćby z powodu wrodzonej/nabytej kultury osobistej. jeśli chcesz, żeby świat stał się mniej obłudny, to zacznij od tego, co cię otacza. i to powinni byli zrobić ci wszyscy z wikileaks, a nie pchać się z butami w sprawy, których oni, ani nikt inny postronny nie zmieni. przykra to wizja, swoją drogą.
to był mój ostatni offtop - idę spać.

~Conscribo

2010-12-11, 01:35
Szkarad napisał/a:

@~Cons, ależ proszę cię! w jakim wyidealizowanym świecie ty żyjesz?



nie uważam, że to coś zmieni ale nie mam nic przeciwko wbicia czasem komuś "ważnemu" szpili w dupę, żeby się troszkę postresował. Po prostu "dobrze im tak" że się dyplomaci wydygali ciupinkę, nie oczekuję rewolucji ;)

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-12-11, 09:37
Można anonimowo ujawniać poufne dokumenty. Cóż na przepiękna idea dezinformacji, po prostu super narzędzie do jednego z najstarszych strategicznych planów pod tytułem: dziel i rządź!




P.S.
Conscribo napisał/a:


nie mam nic przeciwko wbicia czasem komuś "ważnemu" szpili w dupę


Chyba zacznę cię popierać i uważać za ważnego ;)

Mua-Swirus

2010-12-11, 11:28
Conscribo, To nie jest spersonalizowane do Ciebie ale mówicie o wolności słowa, a sami cenzurujecie sadistica ja rozumiem ze nie każdy ma ochotę czytać tępe posty gimbusów ale to tez jest cenzura. Wstawiajcie warny, a nie wypie**alacie posty użytkowników. Wolność Słowa Dla Gimbusów :!: :kupa:

edit:
Cytat:

12. tekstów "wyk***iaj", "wypie**alaj", "sp***alaj" itp. - serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury, jednak kultura jest jak najbardziej wskazana.


Mrągwa

2010-12-11, 13:05
Arni. napisał/a:



A wszystko to zapewne wiesz z google ... które ośmieszyło się z akcją w Chinach



Miśku kolorowy- jestem zwolenniczką teorii spiskowych, m.in NWO. Ograniczam dostęp tej FIRMY do mojego życia.
Niestety google zaczyna przejmować po kolei wszystkie wyszukiwarki, ostatnio całkowicie dobiły mnie reklamy guglowskie na moim ulubionym szukaczu.

name01

2010-12-11, 14:45
@Nihil
piszesz jak p*zda

Malutki

2010-12-11, 22:36
Qrwa czytam i czytam i w tym wierszu nie ma rymów :/

Adder

2010-12-11, 23:38
O tej akcji wypowiadać się nie będę, ale powiem jedno.. Ci z 4chan to potworni idioci. Jeśli dobrze pamiętam to jedyna "wojnę" jaką kiedyś przegrali była jak wk***ili polskich małolatów :D