18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

4-latka znaleziona w obozie cyganów

Nathaniel_Demerest • 2013-10-19, 00:42
Grecka policja opublikowała zdjęcie 4-letniej dziewczynki. Została znaleziona w obozie romskim w miejscowości Farsala. Badanie DNA wykazało, że nie jest córką pary, która podawała się za jej rodziców. Zdjęcie dziecka opublikowano w nadziei na odnalezienie jej rodziny. O sprawie informuje "Daily Mail".



Policja w Grecji prosi o pomoc w identyfikacji 4-letniej dziewczynki, która została znaleziona podczas rutynowej kontroli obozu Romów. Para, która utrzymywała że są jej rodzicami, została zatrzymana pod zarzutem uprowadzenia dziecka. Badanie DNA wykazało bowiem, że 39-letni mężczyzna i 40-letnia kobieta nie są spokrewnieni z 4-latką.

Romowie przekonywali policjantów, że nie wiedzą, kim jest dziecko. W pierwszej wersji utrzymywali, że znaleźli ją w kocyku, potem, że przekazali im ją jacyś obcy ludzie.

- Jej rysy wskazują na to, że może pochodzić z Europy Wschodniej albo Północnej - powiedział szef lokalnej policji Panayiotis Tzavaras.

O wszystkim został już powiadomiony Interpol.

Para utrzymuje, że ma w sumie 14 dzieci. Jednak w obozowisku policjanci znaleźli tylko trójkę maluchów. Im też zrobiono badania DNA, ale wyniki nie są jeszcze znane.
Źródło: http://fakty.interia.pl/swiat/news-rmf24-4-latka-znaleziona-w-obozie-romow-nie-wiadomo-kim-jest,nId,1045202


Po zdjęciach widać, że dzieciaka Gruzilisem zarazili.

da...........82

2013-10-19, 00:56
Że też nie ma sposobu na tych brudnych sk***ysynów... Żadne państwo sobie z nimi nie radzi. Dlatego jestem narodowym radykałem. Z tym że radykalizm to nie komory gazowe, jak myśli 3/4 jebniętego społeczeństwa, tylko radykalne działania podjęte w jakimś kierunku. Ciągle mamy pie**olenie jacy to oni biedni, a powinno się ich radykalnie, kulturalnie wypie**olić tam, skąd przyszli, bez zbędnego "ale". Zapakować w autobusy, kupić kilo sucharów na drogę i odesłać do Rumunii czy innego CyganLandu. A ich slumsy zrównać z ziemią i posadzić kwiatki.

BongMan

2013-10-19, 01:08
Jakbyś rzeczywiście był Nathanielem Demarestem, to miałbym takie życzenie, żebyś ich wszystkich kominem puścił. Tylko ich dusze sobie pozabieraj, a nie moją. Chociaż ponoć zwierzęta duszy nie mają...

cys23

2013-10-19, 01:43
k***a, Madeline McCann?? Pamiętacie to dziecko co w 2007 zaginęło w Portugalii?

Vangee

2013-10-19, 02:22
Jestem za tym, żeby wszystkie brudasy pod presją społeczeństwa cywilizowanego zaczęły uczciwie pracować. Na przykład jako opał do pieca, ogrzali by wiele domów ludzkich.

brudny

2013-10-19, 09:15
powinni to cygańskie ścierwo zutylizować

las84500

2013-10-19, 09:17
darek10182 napisał/a:

Że też nie ma sposobu na tych brudnych sk***ysynów... Żadne państwo sobie z nimi nie radzi. Dlatego jestem narodowym radykałem. Z tym że radykalizm to nie komory gazowe, jak myśli 3/4 jebniętego społeczeństwa, tylko radykalne działania podjęte w jakimś kierunku. Ciągle mamy pie**olenie jacy to oni biedni, a powinno się ich radykalnie, kulturalnie wypie**olić tam, skąd przyszli, bez zbędnego "ale". Zapakować w autobusy, kupić kilo sucharów na drogę i odesłać do Rumunii czy innego CyganLandu. A ich slumsy zrównać z ziemią i posadzić kwiatki.



Był już taki jeden co chciał z nimi porządek zrobić. Tylko za bardzo się rozpędził i zrobił po drodze zbyt duży dym w pogoni za potęgą własnego kraju. Teraz przewraca się w grobie bo jego następcy uczynili to samo bez jednego wystrzału.
A cygany wbrew obiegowej opinii nie są Rumunami. Po prostu akurat z Rumuni ich się najwięcej do nas nazjeżdżało. W prostej linii wywodzą się od Hindusów.

psiwytrysk

2013-10-19, 09:19
Widzę, że ta dziewczynka przeszła już pełną socjalizację w romskiej społeczności: potargane włosy, brudne ręce i szmaty z lumpów. Bestialstwem byłoby wyrwanie jej z rodzinnego chlewu. Gdzie są działacze Amnesty International?

Hauer88

2013-10-19, 09:27
darek10182 napisał/a:

Że też nie ma sposobu na tych brudnych sk***ysynów... Żadne państwo sobie z nimi nie radzi. Dlatego jestem narodowym radykałem. Z tym że radykalizm to nie komory gazowe, jak myśli 3/4 jebniętego społeczeństwa, tylko radykalne działania podjęte w jakimś kierunku. Ciągle mamy pie**olenie jacy to oni biedni, a powinno się ich radykalnie, kulturalnie wypie**olić tam, skąd przyszli, bez zbędnego "ale". Zapakować w autobusy, kupić kilo sucharów na drogę i odesłać do Rumunii czy innego CyganLandu. A ich slumsy zrównać z ziemią i posadzić kwiatki.




Nie zapominaj przy tym wszystkim że Rumunii są tak samo europejskim i dumnym narodem jak Polacy. Z cyganami nic wspólnego nie mają - więc nie widzę sensu aby deportować ich właśnie tam.

Najlepiej byłoby udostępnić im jakąś wysepkę i niech tam sobie tworzą swój Gruzland.

zboooy

2013-10-19, 10:02
Te scierwa zeruja na naszej niedoskonalej cywilizacji. Najgorsze jest to ze zeby spoleczenstwo przetrwalo potrzeba 2,15 urodzen, czyli trojka dzieci na rodzine. To gowno romskie ma czesto znacznie ponad 3 a przecietna Polska rodzina? 1? 2? jebac PO i odlamy tej mafii w bialych kolnierzykach!

Zofar

2013-10-19, 10:04
Ja bym dla nich K**** Taken 3 zrobił !

Hauer88

2013-10-19, 10:45
zboooy napisał/a:

[...]




http://www.sadistic.pl/harlem-shake-biale-ludobojstwo-vt189994.htm


Dodam przy tym że w Polsce ten wskaźnik wynosi 1,1 i jest już raczej nieodwracalny. Nie ma możliwości go odwrócić przy obecnych warunkach, najzwyczajniej Polaków nie stać na posiadanie dzieci - a nikt nie chce wychowywać pociech w skrajnym ubóstwie, przy okazji tworząc jakiś rodzaj patologii.

issenpl

2013-10-19, 13:33
Fajnie że są w Grecji jeszcze jacyś ogarnięci ludzie.
Ps mam kolegę Słoweńca który mógł by być jej ojcem więc podejrzewam ten kraj.

Do...........00

2013-10-19, 13:43
Według mnie została porwana lub kupiona by wymuszać pieniądze na biedne dziecko podczas żebrania... Niejednokrotnie Cyganie okaleczają dzieci by wzbudzić większą litość.

Co do pierwszego postu, to słyszałem, że Cyganie dobrze czują się w Gruzji.