18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

4-latka znaleziona w obozie cyganów

Nathaniel_Demerest • 2013-10-19, 00:42
Grecka policja opublikowała zdjęcie 4-letniej dziewczynki. Została znaleziona w obozie romskim w miejscowości Farsala. Badanie DNA wykazało, że nie jest córką pary, która podawała się za jej rodziców. Zdjęcie dziecka opublikowano w nadziei na odnalezienie jej rodziny. O sprawie informuje "Daily Mail".



Policja w Grecji prosi o pomoc w identyfikacji 4-letniej dziewczynki, która została znaleziona podczas rutynowej kontroli obozu Romów. Para, która utrzymywała że są jej rodzicami, została zatrzymana pod zarzutem uprowadzenia dziecka. Badanie DNA wykazało bowiem, że 39-letni mężczyzna i 40-letnia kobieta nie są spokrewnieni z 4-latką.

Romowie przekonywali policjantów, że nie wiedzą, kim jest dziecko. W pierwszej wersji utrzymywali, że znaleźli ją w kocyku, potem, że przekazali im ją jacyś obcy ludzie.

- Jej rysy wskazują na to, że może pochodzić z Europy Wschodniej albo Północnej - powiedział szef lokalnej policji Panayiotis Tzavaras.

O wszystkim został już powiadomiony Interpol.

Para utrzymuje, że ma w sumie 14 dzieci. Jednak w obozowisku policjanci znaleźli tylko trójkę maluchów. Im też zrobiono badania DNA, ale wyniki nie są jeszcze znane.
Źródło: http://fakty.interia.pl/swiat/news-rmf24-4-latka-znaleziona-w-obozie-romow-nie-wiadomo-kim-jest,nId,1045202


Po zdjęciach widać, że dzieciaka Gruzilisem zarazili.

KobyleCaco

2013-10-19, 14:04
darek10182 napisał/a:

Że też nie ma sposobu na tych brudnych sk***ysynów... Żadne państwo sobie z nimi nie radzi. Dlatego jestem narodowym radykałem. Z tym że radykalizm to nie komory gazowe, jak myśli 3/4 jebniętego społeczeństwa, tylko radykalne działania podjęte w jakimś kierunku. Ciągle mamy pie**olenie jacy to oni biedni, a powinno się ich radykalnie, kulturalnie wypie**olić tam, skąd przyszli, bez zbędnego "ale". Zapakować w autobusy, kupić kilo sucharów na drogę i odesłać do Rumunii czy innego CyganLandu. A ich slumsy zrównać z ziemią i posadzić kwiatki.




a po ch*j kwiatki parkingi i supermarkety niech buduja :)

Kutarate-Miszcz

2013-10-19, 14:26
Jak byłem mały to mnie babcia straszyła że jak będę niegrzeczny to mnie cygany porwą... myślałem że to farmazon a się okazuje że to jest możliwe :shock: biedne dziecko, już chyba gorzej jak do cyganów to się trafić nie da.

PS: Zrobić ściepe w eurokomunie, kupić od jakiegoś kraju (może być rosja, najlepiej na jakimś wyp*zdowie totalnym) kawałek ziemi, utworzyć gównolandie, zapakować to całe ścierwo w pociąg i wyj***ć raz na zawsze. Szkoda tylko że jest to na dzień dzisiejszy kompletnie nierealne :-(

borys_ru

2013-10-19, 14:28
Oglądałem program o cyganach w UK jeżdżą sobie kamperami i nagle któregoś dnia mogą zawitać na twój trwanik na tydzień. Coby nie mówić o PRL to przynajmniej Gierek wsadził ich w osiedla i se tam siedzą, szkoda, że nie poszła za tym też jakiś program edukacyjno-indoktrynacyjny, aby ich na prostować.

n1troo

2013-10-19, 14:41
Juz niedługo wyjdzie Breivik i myślę ze jak tak dalej pójdzie to dużo ludzi wybierze go na swojego wodza zacznie się czystka.

Sadystyczny Skurwiel

2013-10-19, 14:43
Nie umiesz żyć normalnie jak inni więc wypie**alaj cyganie do siebie z powrotem do swojego czarnego cygan syfu....

KurwaRomantyk

2013-10-19, 15:39
darek10182 napisał/a:

Że też nie ma sposobu na tych brudnych sk***ysynów... Żadne państwo sobie z nimi nie radzi. Dlatego jestem narodowym radykałem. Z tym że radykalizm to nie komory gazowe, jak myśli 3/4 jebniętego społeczeństwa, tylko radykalne działania podjęte w jakimś kierunku. Ciągle mamy pie**olenie jacy to oni biedni, a powinno się ich radykalnie, kulturalnie wypie**olić tam, skąd przyszli, bez zbędnego "ale". Zapakować w autobusy, kupić kilo sucharów na drogę i odesłać do Rumunii czy innego CyganLandu. A ich slumsy zrównać z ziemią i posadzić kwiatki.


I naprawdę potrzebne ci narodowo-radykalne pie**olenie łysych idiotów, żeby dojść do wniosku, że większość cyganów to podludzie?
To coś w stylu "ta promocja w sklepie jest strasznie ch*jowa, ale ma jeden produkt, którego potrzebuję, więc z niej skorzystam, kupując resztę niepotrzebnych śmieci". No chyba, że zgadzasz się z resztą pie**olenia narodowców, którzy lubią podbudowywać swoje heteroseksualne, pełne testosteronu ego po przez jechanie po pedałach. Bo przecież to jest tak bardzo hetero.

The.prophecy

2013-10-19, 19:27
darek10182 napisał/a:

Że też nie ma sposobu na tych brudnych sk***ysynów...



To samo mówią o nas 5 o'clocki w Londynie i niemi w Berlinie.

veno

2013-10-19, 19:32
j***ć moresów

Mr.Drwalu

2013-10-19, 20:01
W c*pke dziewcze... :wali: Kupiłbym :szydera:

gacus

2013-10-19, 22:51
Że testy DNA robili? Przecież od razu widać, że mała nie ma nic wspólnego z brudasami, blond cyganka?

mauputa

2013-10-20, 00:44
darek10182 napisał/a:

Że też nie ma sposobu na tych brudnych sk***ysynów... Żadne państwo sobie z nimi nie radzi. Dlatego jestem narodowym radykałem. Z tym że radykalizm to nie komory gazowe, jak myśli 3/4 jebniętego społeczeństwa, tylko radykalne działania podjęte w jakimś kierunku. Ciągle mamy pie**olenie jacy to oni biedni, a powinno się ich radykalnie, kulturalnie wypie**olić tam, skąd przyszli, bez zbędnego "ale". Zapakować w autobusy, kupić kilo sucharów na drogę i odesłać do Rumunii czy innego CyganLandu. A ich slumsy zrównać z ziemią i posadzić kwiatki.



ale to też zależy jakie kwiatki ..

maxikingwhite

2013-10-20, 15:46
Podobna do mojej siostry, yyyy gdzie moja siostra ?