18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

37 mila, "Jebać Hejterów" bajka od maxFlorec

maxvolumePL • 2013-05-20, 16:44
Kot Raper, Buka i Skacz, w bajce "37 mila"

Cała prawda o hejterach.



Na YT więcej bajek z kotem. ;)

ENJOY

kaktuz

2013-05-20, 17:00
ale pedalskie gówno

malvo

2013-05-20, 17:01
No, nononon not funny u fag
we are army /_\

maxvolumePL

2013-05-20, 17:20
malvo, widocznie obydwoje nie dorośliście jeszcze, do poziomu tego humoru pajace ;)

Muniek89

2013-05-20, 19:14
Za bukę zawsze piwko ;D

maxvolumePL

2013-05-20, 19:15
Szajba włącz sb od 4:00, zmień słowo płytę na filmik. Bo cała bajka jest właśnie o takich ludziach jak ty. Dziękuje.

bloodwar

2013-05-20, 19:28
Hejtując w filmiku o hejcie wchodzi się na wyższy poziom incepcji :-)

maxvolumePL

2013-05-20, 19:37
bloodwar, albo jest zwyczajnie niedoj***ny :D

FryzjerZG

2013-05-20, 19:58
Dobra beka, właśnie takie niedojeby jak Ci na filmiku to Hip Hopowcy. Słowo w słowo.

maxvolumePL

2013-05-20, 20:03
Fryzjer, i dlatego to właśnie tu wrzuciłem, ale widzę że nie każdy potrafi przyjąc to do wiadomości...

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-20, 20:58
maxvolumePL napisał/a:

Fryzjer, i dlatego to właśnie tu wrzuciłem, ale widzę że nie każdy potrafi przyjąc to do wiadomości...



Jak dla mnie największymi hejterami to sa własnie tacy jak ty brudasku.
Idź lepiej włosy umyj cioto w skórzanych gaciach.

maxvolumePL

2013-05-20, 21:12
SZAJBAAA napisał/a:



Jak dla mnie największymi hejterami to sa własnie tacy jak ty brudasku.
Idź lepiej włosy umyj cioto w skórzanych gaciach.




HAHAHAHAH, no k***a teraz to ty masz ode mnie piwo, bo dawno się tak nie uśmiałem :mrgreen: . Po pierwsze jakbyś tak po Awatarze nie zauważył, to słucham HARDSTYLE, z resztą sam go robię. Co do głowy to jestem prawie łysy, a co do obrażania rapu, właśnie k***a po to wrzuciłem tą bajkę żeby uświadomic ludziom jaka jest różnica między HIP-HOPem , a HIP-HOPpolo, bo właśnie Buka bardzo ładnie i obrazowo to wytłumaczył. Bajka obrazuje również różnicę między HEJTEREM, a zwykłym IDIOTĄ, który sam do końca nie wie co pisze. To teraz tak po twojemu: "Nie będę z tobą nawijał, bo nie umiesz" Skończyłem.

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-20, 21:37
maxvolumePL napisał/a:




HAHAHAHAH, no k***a teraz to ty masz ode mnie piwo, bo dawno się tak nie uśmiałem :mrgreen: . Po pierwsze jakbyś tak po Awatarze nie zauważył, to słucham HARDSTYLE, z resztą sam go robię. Co do głowy to jestem prawie łysy, a co do obrażania rapu, właśnie k***a po to wrzuciłem tą bajkę żeby uświadomic ludziom jaka jest różnica między HIP-HOPem , a HIP-HOPpolo, bo właśnie Buka bardzo ładnie i obrazowo to wytłumaczył. Bajka obrazuje również różnicę między HEJTEREM, a zwykłym IDIOTĄ, który sam do końca nie wie co pisze. To teraz tak po twojemu: "Nie będę z tobą nawijał, bo nie umiesz" Skończyłem.




Ktoś słuchający hardstyle ma czelność oceniania muzyki? No wolne żarty! Chłopie ... Ogarnij się!

To jest ten hardstyle co?
Wolałbym już słuchać Mezo.


wiesiors4

2013-05-20, 22:11
SZAJBAAA napisał/a:

Ktoś słuchający hardstyle ma czelność oceniania muzyki? No wolne żarty! Chłopie ... Ogarnij się!


k***a kolejny kretyn, który mówi co można a czego nie można słuchać, co jest prawdziwą muzyką i czego trzeba słuchać żeby móc komentować muzykę. Takich ludzi nazywam j***nymi brudasami. Mają się za k***a inteligencję jakąś i tylko oni słuchają prawdziwej muzyki :facepalm:

Nie mówię już o tym, że narzucanie innym swojego gustu jest debilizmem.
Ale jeszcze większym debilizmem jest zamykanie się w jednym gatunku. Słucham wielu gatunków. Od indie rocka/indie popu, przez trance, house, hardstyle, future garage, dubstep (ten stary, dobry a nie j***ne pisczałko-wiertarki od skrylusia) po RAP (nie ten prawilny dla przymułów osiedlowych JP, lecz Łonę, Bukę, Bisza, Małpę i wielu innych). W aucie lecą u mnie złote przeboje, bo uwielbiam stare, dobre kawałki. Słucham Disco Polo (tego z lat 90 do którego nawet największy brudas bawi się na weselu). Ba! Uwielbiam nawet 2 pierwsze płyty Linkin Park! A wy j***ne brudasy dalej zamykajcie się w swoim jedynym słusznym gatunku, narzucajcie go innym i walczcie z gatunkami, które nie są "prawdziwom muzykom". sp***alajcie tańczyć pogo. Mam nadzieję, że się wybijecie nawzajem. :lol:

PS. Nie nazywam każdego metala brudasem. Brudas to dla mnie j***ny idiota, który słucha jedynej prawdziwej muzyki i boli go dupa, jeśli ktoś słucha czegoś innego. ch*j wam w dupy j***ne brudy.


Tak, już mi lepiej 8-)