18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

355km/h na autostrardzie motocyklem

jurgus • 2012-01-06, 16:51
jak w temacie

emilwkpg

2012-01-08, 02:24
autostrada w Holandii :D przynajmniej wygląda identycznie , a co do autora filmiku pewnie już nie żyje ;)

Keku

2012-01-08, 07:51
@Edek Łomiarz
Jak ja k***a nienawidzę jak ludzie wkładają wszystkich motocyklistów do jednego pudełka. To tak jakbym ja narzekał że twoja matka najpierw narzeka na prostytutkę a potem widzę k***ę przy drodze i mam się jej dziwie że i tak złapie syfa bo się jebie za pieniądze (twoja matka). Mam nadzieje że kiedyś nie spojrzysz w lusterko i taki właśnie pojeb jak na filmiku zrobi z twojego samochodu wraz z rodzinką jesień średniowiecza. Jak ktoś wrzuci filmik z tego zdarzenia na sadola to aż uronię nad nim łzę (szczęścia ;) ).

@ZabójczaParówka
Sam jeżdżę motorem albo motocyklem, ale wiem jaka jest różnica między motocyklistą a popie**olonym gnojem z mózgiem wiewiórki. Nie jest mi potrzebna do życia ta wiedza bo znam podstawowe prawa fizyki. Zobacz sobie jaka jest powierzchnia zderzenia samochodu z samochodem a motoru z samochodem i potem wyliczaj kilogramy. Nie od tak na tysiąceRki mówi się przecinaki. A już przy prędkości 200-300 będą cię skrobać z takiego passata. Druga sprawa że nie zawsze jeździsz sam i nie zawsze obchodzi cię że strefa zgniotu skończy się na siedzeniu kierowcy.
PS: Jeżeli pie**olisz swoją kobietę tak jak pie**olisz w tym poście to niech się ciebie trzyma bo lepszego kochanka nie znajdzie.

Co do tego filmiku to gościu jest żałosny i ma zdecydowanie małego ku*asa. To jest potencjalny morderca który wchodzi do centrum handlowego i strzela pistoletem na oślep. Może i jest wyszkolony żeby go używać ale przyjdzie czas że kiedyś pójdzie rykoszet i kogoś zabije.
Jestem motocyklistą i patrzenie w lusterka to ważna sprawa o której zapominają kierowcy samochodów. Faktem jest że wiele wypadków jest właśnie z ich winy. Nie uważam się za dawcę nerek, a raczej jako hobbystę amatora i człowieka który znalazł inny środek transportu.
Ludzi na R1 którzy zapie**alają ile fabryka dała powinno się rozstrzelać albo chociaż pozbawić kończyn żeby mogli tylko biernie podziwiać świat.

Ludzie! Nie wkładajcie pojebów z motocyklistami do jednego pudełka tak jak nie wsadzacie do nich kobiet i kurew!

kowal-kcn

2012-01-08, 11:08
jestescie poj***ni ! gadacie ze sie rozwali i nerki beda do oddania gówno prawda ten typ jezdzi juz od parnastu lat tak samo jak teraz i jakos zyje wiec nie gadajcie takich głupot bo tylko sie osmieszacie

rj5

2012-01-08, 12:29
ZabójczaParówka k***a jaki wykład ctrl+c i ctrl+v działa u ciebie wyśmienicie

infinitiseba

2012-01-12, 22:42
kowal-kcn to ty się ośmieszasz!!!przy 350km/h na jednym kole wjeżdża mu auto jadące 120km/h i widzimy chłopa na hardzie