18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

355km/h na autostrardzie motocyklem

jurgus • 2012-01-06, 16:51
jak w temacie

makasa20

2012-01-07, 13:11

patrzcie bo on jedzie 355 hahaha

chmielu666

2012-01-07, 13:33
@Edek Łomiarz
Racja w takiej sytuacji patrzenie w lusterka nie pomoże, ale większość motocyklistów jest potrącana w mieście przez właśnie nie patrzenie w lusterka przy zmianie pasów.

AxL

2012-01-07, 13:37
Jak do ch**a ma mnie zobaczyć w lusterku gdy go będę pobierał moim k-szelkiem jak ta padaka nawet lusterek nie ma??

groch777

2012-01-07, 14:11
nie wiem jak wam ale mi ciary przechodzą jak pomyśle żebym miał siedzieć jako pasażer u tego typa....
170km/h jechałem na 1kole z kumplem Repsolem 1000.... i już mi stykło....

NafazowanyKoleś

2012-01-07, 14:46
Hehe, śmieszne i żałosne jest to, że większość napinaczy "niech się rozjebie" nie odróżnia nawet motoru od motocyklu - czyli nawet nie potrafi go nazwać, nie mówiąc już o jakiejkolwiek wiedzy praktycznej o nich. (teorię z TVN Turbo zjedzcie ze smakiem i wysrajcie swojej na klatę).

"Motocykliści do piachu! Motocykliści, niech zdechną zanim kogoś zabiją! Motocykliści, dawcy narządów!"

Gdzie wy widzicie jakąś większą szkodliwość motocykli w porównaniu do samochodów, często nawet kilkanaście razy cięższych niż motocykl? Co on komu może zrobić?

W ekstremalnych przypadkach wjechania w pieszego zrobić może to samo co kierowca samochodu - zabić - nie ma więc problemu co do sporów o szkodliwości.
Na autostradzie nie ma pieszych, jak się wpie**oli w dupę jakiegoś passata to co mu zrobi? Kierowca samochodu sobie pierdnie i zobaczy motocyklistę leżącego 30m dalej bo wyj***ło go jak z katapulty. Nie ma tu szkody dla kierowcy oprócz gaci do wymiany, a ubezpieczenie ma (a jeśli ktoś jeździ na piękne oczy to jego indywidualna sprawa).

Drugie to czemu nie ryczycie na idiotów w samochodach? Ferrari, Lambo, Gumpert Apollo (btw - co za maszyna..), Bugatti, tuningowane wózki i maluchy z silnikami corvette? KTO w większości tym jeździ, jak nie bogaci idioci którzy prawko wygrali chyba na loterii albo doj***li komu trzeba w łapę? Przykład - słynny filmik jak Bugatti koleś wpie**ala się do rzeki, ciekawe czemu? Sranie wzięło, panika była już wcisnąć hamulce, bo nie wiedział co się stanie gdy to zrobi, wpie**olił się więc w pierwsze miękkie co go szczęśliwie wyhamowało. Żeby rozpędzić motocykl do tej prędkości trzeba jeszcze mieć jakieś umiejętności i zgiąć dupę by cię nie zwiało. Bogate żłoby nie wiedzące co mają pod maską (wiadomo, że nie mówię o wszystkich) dopie**olą sobie automatyczną skrzynię (u hamburgerów manual to czarna magia), 800KM, turbo w dupie i zapie**alaj człowieku, a jak już się wpie**oli rozpędzonym do 300km/h półtoratonowym wozem to zrobi raczej większe szkody niż koleś w 200kg sprzęt+motocyklista ~80...

Po co wam ta odwieczna wojna skoro wystarczy użyć swojej maszyny między uszami by załapać w końcu, że i motocykliści mogą cię zabić i kierowcy. A to że w Polsce łatwiej o szybki motocykl niż samochód przez co widzicie na drodze tylko czarną smugę to żadna wymówka. Wyjedźcie na autostrady do Niemiec, USA czy Włoch, gdzie policja ma trochę lambo jako radiowozy i zapie**alają sobie 300 po pączki, tam będziecie kląć na kolorowe i trochę większe smugi.

Prawdy jest też trochę w tym, że j***na gimbaza na kosiarkach czyta posty takich idiotów i angażują się dalej w tą "wojnę" bo przecież oni też mają jednoślad!! Są tacy zajebiści pod szyldem "Motór nasz Pan", że nie widzą ile jest w tym prawdy, tylko łapią jak to gimbaza i sieją dalej, następnie kolejna gimbaza po nich łapie to samo i koło się napędza.

I w drugą stronę w kierowców, nawet jako pieszy często obserwuję jak jakiś pedał z żelem na włosach robi w ch*ja motocyklistę - w imię czego? Nie podoba ci się, że jest mały na drodze, nie ma klimy, w zimie nie pojeździ, nie ma luksusowego fotela i wina w szoferce? I potem taki pójdzie to samo pie**olić, bo on ma motocykl i mnie wyprzedził w korku.. I teraz kolej na dresów w bmkach którzy ciągną to samo co gimbaza na kosiarkach..

To jest godne pogardy.

Dodam, że jeździłem i tym i tym, doświadczyłem obustronnej nienawiści ze strony żelowanych pedałów i zjebów na kosiarkach/rakietach. Tu i tu taki sam syf.

Przerzuciłem się na rowery, za tą kasę mam konkretną kolarkę, gdzie w mieście mam dużo większą mobilność niż kierowca czy motocyklista a jak jechać gdzieś dalej np. wakacje ~~1000km nad morze... Poduszka, laptop i w autobus. Lubię podróżować opie**alając się.

Nie neguję ani nie faworyzuję żadnej strony, odkąd nie prowadzę każdemu napalonemu jakiego osobiście znam staram się wbić neutralizm do głowy. Nikomu ta wojna nie potrzebna, a złośliwe gesty z obydwu stron byłby dużo rzadsze gdyby jej nie było - sami się napędzacie, tym znowu napędzacie zagrożenie a analogicznie do zagrożenia - ktoś w końcu zostaje dawcą, bo tysiąc razy się uda a tysiąc pierwszy "o k***a co ja zrobiłem" i rozj***ne życie przez stereotypy.

I kij co wy myślicie. Przestańcie w końcu cwe*ować na siebie nawzajem, wbijajcie sobie neutralność do głowy.

Pozdrawiam przyszłą napinkę która będzie niżej! Kocham was :!: Mimo wszystko może komuś odmieni to tok myślenia.

fejzez

2012-01-07, 14:49
o k***a jak można jechać na 1 kole przy 300 km/h :o
duże piwo :p

konował

2012-01-07, 14:53
Prędzej czy później się zabije to kwestia czasu. Nawet nie ze swojej winy wystarczy gdy ktoś ,,nagle" zmieni pas jak ten debil będzie jechał 200km/h.

Earth

2012-01-07, 14:55
@Wszystkie ch*jki, którzy pie**olą o dawcach.


Porównajcie ilość ofiar śmiertelnych wśród kierowców samochodów a motocyklistów.

sosik

2012-01-07, 16:33
@up

Porównaj ilość motocykli i samochodów na drogach :idzwch*j:

botanic18

2012-01-07, 16:40
przynajmniej kaski mieli :amused:

pi...........07

2012-01-07, 17:06
Prawda jest taka, że on jeździ o wiele bezpieczniej z prędkością 350km/h niż większość j***nych łomów 100km/h w samochodzie.

Da...........ki

2012-01-07, 17:28
@zabojczaparowka
tltr bro

Umahel

2012-01-07, 17:57
przy tej prędkości to on się chyba teleportował powoli

Frostbourn

2012-01-07, 22:52
A ja sie zastanawiam jak jego nie zwialo z tego motoru, bo mi przy 230 chce leb ukrecic.

ZooL

2012-01-08, 01:00
gimbusolandie zazdrosc zzera az milo napinki poczytac, spoko cwole, skonczycie szkole, dostaniecie posade na miare waszych ambicji (a jak zostaniecie dluzej to moze stanowisko kierownicze nawet i frytki do tego :D ), to po paru latach pracy bedzie was stac na moto.