18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 wojna światowa ?

Beszczel • 2014-03-01, 22:48
Zapowiada się na coś grubszego, no ale ciekawe czy polska popełni ten sam błąd tak jak podczas drugiej wojny światowej gdy przyłączyła się do wojny jako pierwsza ...
Polacy jednoczmy się i nie dajmy się ! :dead:



crystaldragon

2014-03-02, 00:32
Tak to jest jak się czyta TVN24, wojny żadnej nie będzie. To już sąsiadka z naprzeciwka jest wiarygodniejszym źródłem informacji

tracer301

2014-03-02, 01:40
Polska a nie "polska" wywłoko!!!!!!

Pegasi

2014-03-02, 11:05
BnogMan napisał/a:


haha ale pajac, myslisz, że postawię ci piwo bo zrobiłeś sobie nick podobny do tego idioty bongmana?

mia

2014-03-02, 11:08
Tylko skończony idiota mógł napisać coś takiego, że Polska "PRZYŁĄCZYŁA SIĘ do II wojny jako pierwsza".

rafa97

2014-03-02, 11:18
Temat zastępczy. Co z miliardami z OFE?

grubsztal

2014-03-02, 11:22
Zapowiada się na coś grubszego, no ale ciekawe czy polska popełni ten sam błąd tak jak podczas drugiej wojny światowej gdy przyłączyła się do wojny jako pierwsza ...

on zartowal tylko ;p

Xixero

2014-03-02, 11:29
Dlaczego, pytam dlaczego NASZYM krajem rządzą tacy debile, kto ich k***a wybrał? Brawo demokracji.

tranzystor

2014-03-02, 11:30
W tym przypadku Polska nie zdąrzy dołączyć do wojny, bo interwencja Rosji u tych sk***ysynów ukraińców będzie szybka i skuteczna. I oby Ruscy szybo uspokoili tych psychicznych skrajonych prawicowców, nawiązujących do tradycji banderowców i UPowców.

Proximate

2014-03-02, 11:40
@corey

On miał na myśli II Wojnę Światową kretynie, czytaj ze zrozumieniem.

Cytat:

drugiej wojny światowej



Debil.

bloodwar

2014-03-02, 11:51
Pamiętacie panowie Wielcy Patrioci jak rugaliście Anglię i Francję że nie przyłączyli się do wojny, że woleli sączyć sobie herbatkę i szampana i żyć słodkim życiem gdy niemieckie wojska przegraczały nasze granice? "Gdyby wtedy zaatakowali, Niemcy nie mieliby szans" taa, a teraz być może dzieje się dokładnie to samo - wolne, suwernenne państwo zostało najechane przez inne państwo (tak samo jak wcześniej Gruzja a jeszcze wczesniej Czeczenia) i nie robicie NIC. Jak myślicie, jak będą nas wspominać kolejne pokolenia Ukraińców - czy będziemy dla nich tym, kim Węgrzy byli dla nas w czasie Września 1939 czy może właśnie j***nymi biernymi obserwatorami jak Anglia i Francja...

Sqitl

2014-03-02, 11:52
@inwalida_umysłowy

Za przeproszeniem to mi się śmiać chce, bez kitu ludzie co wy macie w tych głowach. Myślicie że tak jest tylko w Polsce? Myślisz że w usa czy rosji ludzie w wojsku maja jakieś patriotyczne zacięcie? To nie te czasy, dla wielu biedniejszych czarnych(i białych też) w usa armia jest jedyna ''deska ratunku'' na inne zycie. Lepiej być w armii niż skończyć w pierdlu.
Aha i skarżysz się że w naszej armii wyższe stanowiska sa zajmowane przez znajomości, to teraz pomyśl co może sie dziać w takiej skorumpowanej rosji.

@Miejmy nadzieje że reszta świata nie oleje nas jak zwykle.

Prokurator

2014-03-02, 12:01
@bloodwar

Czekaj k***a, czy podpisaliśmy jakiś układ sojuszniczy z ukrainą, mówiący o pomocy militarnej tak jak Polska z francją i anglią 1921 roku? Bo mi się k***a nie wydaje, a słowa rudego wszyscy wiemy gdzie można sobie schować. Powiem więcej gdzieś krążył artykuł, który mówił że Ukraina na wypadek konfliktu zbrojnego na jej terytorium ma zapewnioną pomoc przed agresorem ze strony m.in USA wzamian za likwidacje arsenału nuklearnego.

http://www.wykop.pl/ramka/1887870/ukraina-ma-gwarancje-bezpieczenstwa-od-usa-z-1994-roku/?sR=51466c58565163434331417a

Wiec pierwszy lewaku sadola idź lepiej na niedzielny obiad z rodzinką, smacznego.


Br...........ki

2014-03-02, 12:02
Problem jest taki, że jeśli nikt się nie włączy to skończy się na ukrainie, gdzie w niektórych miejscach jest po prostu więcej rosjan niż ukraińców. Natomiast jeśli europa i usa się włączy to kto wie czy chiny się nie włączą i wtedy będzie 3 wojna świata

Catacombe

2014-03-02, 12:02
bloodwar napisał/a:

Pamiętacie panowie Wielcy Patrioci jak rugaliście Anglię i Francję że nie przyłączyli się do wojny, że woleli sączyć sobie herbatkę i szampana i żyć słodkim życiem gdy niemieckie wojska przegraczały nasze granice? "Gdyby wtedy zaatakowali, Niemcy nie mieliby szans" taa, a teraz być może dzieje się dokładnie to samo - wolne, suwernenne państwo zostało najechane przez inne państwo (tak samo jak wcześniej Gruzja a jeszcze wczesniej Czeczenia) i nie robicie NIC. Jak myślicie, jak będą nas wspominać kolejne pokolenia Ukraińców - czy będziemy dla nich tym, kim Węgrzy byli dla nas w czasie Września 1939 czy może właśnie j***nymi biernymi obserwatorami jak Anglia i Francja...




Z tą róznicą że Francja i Anglia zaagwarantowały pomoc. A skończyło sie na zrzucaniu ulotek na niemieckie miasta.

Nie czuje niechęci do Ukraińców jak gimbopatrioci którzy w co drugie słowo stawają UPA, bo paru poznałem i nie wyglądają mi na morderców Polaków.
Ale pomagać im nie powinniśmy, to nie nasz konflikt, a walka Polski z Rosją wyglądała by jak walka Korei Północnej z USA. A wtedy jeszcze Ruski z zapędu i Polske by zajeły.

pi...........ja

2014-03-02, 12:14
Miałem dać piwo, ale widzę debilizm o naszym przyłączeniu się do II Wojny. Chyba jakiś onr-owski idiota marzący o sojuszu z III Rzeszą to napisał.