18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

27-latek w BMW

freaky • 2023-08-31, 13:28
Kierujący BMW 27- latek wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Rozpędzone auto wjechało w kobietę i dziecko.
22 - latka oraz jej 3 - letni syn trafili do szpitala, zaś sprawca został zatrzymany przez puławską policję. Za spowodowanie wypadku z ciężkielmi obrażenia ciała grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.


avix213

2023-08-31, 17:05
0dbytBiskupa napisał/a:

Bo im Morawiecki powiedział, że są bezpieczni od kiedy dzięki PiS mają pierwszeństwo na pasach. Za Tuska piesi bali się wejść na przejście, dlatego ginęło ich mniej.



ale brednie, w kwestii świateł czerwonego i zielonego nic się nie zmieniło od 50 lat, rozumiem że nie zauważyłeś że tam są sygnalizatory? okulista hello

darek1234

2023-08-31, 17:26
avix213 napisał/a:

ale brednie, w kwestii świateł czerwonego i zielonego nic się nie zmieniło od 50 lat, rozumiem że nie zauważyłeś że tam są sygnalizatory? okulista hello



Mylisz się w części, to właśnie komendant główny policji i przedstawiciele debilowatego PiS trąbili, że pieszy ma pierwszeństwo na przejściu i tym samym pieszy poczuł się bezpiecznie niezależnie od warunków. Inna sprawa, że baby są bezmyślne co tu widać wyraźnie. Idziesz chodnikiem a "ona" idzie naprzeciw ciebie, odsuwasz się, a ona również i zwala się na człowieka patrząc na niego. ch*j wie co one mają w mózgu

0dbytBiskupa

2023-08-31, 17:38
avix213 napisał/a:

ale brednie, w kwestii świateł czerwonego i zielonego nic się nie zmieniło od 50 lat, rozumiem że nie zauważyłeś że tam są sygnalizatory? okulista hello


Owszem, zauważyłem, ale nie mogłem się powstrzymać żeby nie doj***ć PiSiakom za debilną zmianę przepisów, którą odtrąbili jako wielki sukces. Tymczasem, wg policji liczba wypadków śmiertelnych na pasach wzrosła. Ale za to liczba wypadków z winy pieszego spadła do zera, bo wg. nowych przepisów winny jest zawsze kierowca. Nawet jak pieszy to samobójca, który rzucił ci się pod koła celowo. Więc jednak sukces!

PiesKracy

2023-08-31, 17:38
trambulator napisał/a:

Ci, którzy choć raz przeglądali sadistica, zdecydowanie rozglądają się zawsze i wszędzie



ja tam nawet kółko od flexa najpierw rozpędzam na maxa trzymając go nie na osi mojego ciała :d i dopiero lece z robotą :D na przejściu oglądam sie 10 razy, nawet jak mam zielone na skrzyżowaniu to też patrzę :D zryty łeb, ale dłużej pożyje. O dziwo moja baba ma podobne nawyki a sadolka nigdy nie widziała

Ferret91

2023-08-31, 17:42
Dlatego ja jednak ufam sobie najbardziej i zawsze się rozglądam zanim wlezę na pasy. Nie ważne,że mam zielone.
Też jestem kierowcą i staram się myśleć za pieszych również :evil:

No...........95

2023-08-31, 17:49
trambulator napisał/a:

Ci, którzy choć raz przeglądali sadistica, zdecydowanie rozglądają się zawsze i wszędzie



Ja zawsze się rozglądam (no chyba że jestem roztargniony to zdarzy się że nie spojrzę) ale ze względy na bezpieczeństwo a nie przez filmiki na tym portalu.

KremufkowyPotwor

2023-08-31, 17:52
Seligos napisał/a:

6 miesięcy do 8 lat? Dla młodych debili w BMW powinna być oddzielne zestawy kar. Za taką akcję powinna być dycha minimum a jak dziecko doznaje jakiegoś kalectwa to nawet ćwiara. I nie na dupsku w celi, tylko lata zapie**alania za darmo (czy praca sensowna czy bezsensowna - może nawet przekładać kamienie z kupki na kupkę, ale każdego dnia po 8 godzin).



Tych od BMW to powinni od razu do komur gazowych wsadzać jak tylko pójdą do urzędu przerejestrować swoje auto

tigerqaz

2023-08-31, 18:18
freaky napisał/a:

Za spowodowanie wypadku z ciężkielmi obrażenia ciała grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.



Szkoda, że nie miał przy sobie z 0.5 grama marychy, dostałby dodatkowe 10 lat
Ja pie**olę w jakim my kraju żyjemy, za trawę możesz dostać w ch*j a za takie wypadki od 6 miesięcy do 8 lat

Roger Waters napisał/a:

...nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie nie rozglądają się przed wejściem na przejście dla pieszych



Ależ oni się rozglądają, tylko zazwyczaj w drugą stronę, niż może nadjechać auto :D

0dbytBiskupa

2023-08-31, 18:44
tigerqaz napisał/a:

Szkoda, że nie miał przy sobie z 0.5 grama marychy, dostałby dodatkowe 10 lat
Ja pie**olę w jakim my kraju żyjemy, za trawę możesz dostać w ch*j a za takie wypadki od 6 miesięcy do 8 lat


Już od wielu lat posiadanie małej ilości na własny użytek nie jest karane, zliberalizowali prawo jeszcze za Tuska.
Co innego, jakby prowadził pod wpływem.

De...........ma

2023-08-31, 18:49
Seligos napisał/a:

6 miesięcy do 8 lat? Dla młodych debili w BMW powinna być oddzielne zestawy kar. Za taką akcję powinna być dycha minimum a jak dziecko doznaje jakiegoś kalectwa to nawet ćwiara. I nie na dupsku w celi, tylko lata zapie**alania za darmo (czy praca sensowna czy bezsensowna - może nawet przekładać kamienie z kupki na kupkę, ale każdego dnia po 8 godzin).



Nie zesraj się.

Poj***ne jest to że strona którą zawsze przegra w zderzeniu z samochodem dostała pierwszeństwo. ch*j mnie obchodzi czy mam pierwszeństwo, moje życie ważniejsze niż ich prawo. Stoję i czekam aż będzie bezpiecznie. A teraz mogą się cieszyć bo przecież mieli pierwszeństwo :lol: :lol: :lol:

royal86

2023-08-31, 19:50
Ja naprawdę w dupie mam czy mam zielone swiatło, zawsze sie rozglądam ze szeczgólnym zachowaniem zasady większego- ciężarówki, tramwaje, tiry zawsze mają rację :) )) Po prostu każdemu sie moze zdarzyć zaćmienie mózgu i moment nieuwagi - wiec mając to na uwadze i święte nauki sadistica cenię i dbam o swoje życie stawiając prawo na miejscu drugorzędnym. Swoją żonę też nauczyłem zawsze bezwzględnego rozglądania się

Belweder

2023-08-31, 19:54
A mi się podoba. Zjeb z BMW ma przej***ne i głupia dziunia i bombelek z jej genami i brakiem myślenia też. Szczęśliwe zakończenie i nauczka dla obu stron.

Seligos

2023-08-31, 20:18
motylekwbrzuchu napisał/a:

Dobra, już się tam czasem nie posraj.
Raz na jakiś czas trzeba przypomnieć tym otępiałym k***om, że po jezdni jeżdżą auta i że pierwszeństwo dla karaluchów, to wymysł starego durnia, który w życiu nie prowadził auta.



Absolutnie nie twierdzę że piesi nie muszą myśleć (szczególnie ludzie z telefonami przy nosie) kiedy wchodzą na przejście, ale już kilkanaście lat jeżdżę po drogach w Polsce i niestety ale miażdżąca przewaga debili na drogach to kierowcy BMW. I jasne że debil to i w małym fiacie coś odwali, ale z jakiegoś powodu jazda bez kierunkowskazów, piłowanie do najbliższych świateł ( ch*j że odstęp 200m ale do 120km/h to trzeba dobić), agresywne wyprzedzanie, palenie bączków na rondach, parkingach, skrzyżowaniach to najczęściej zachowania kierowców tej marki. I najczęściej jakieś szczyle.

A tak przy okazji : raz na jakiś czas trzeba pie**olnąć kobietę z dzieckiem przy niedozwolonej prędkości na przejściu dla pieszych żeby "przypomnieć" o tym że nie są sami ? serio ? Już rozumiem typów którzy "budzą" pieszych jak dojebią ALS-em ale to przynajmniej nie powoduje konsekwencji prawnych i czyjegoś kalectwa.

pankruk

2023-08-31, 20:48
Tak myślałem, że jak mediana ceny E60 zjedzie do 20 koła to zaczną się cyrki.

antychryst333

2023-08-31, 22:11
a kierował Polak czy Czeczen przebrany za banderowca