18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

25 letnia kobieta nie rozstaje się ze swoją lalką

panmorda • 2014-02-11, 09:18
Jeśli oglądasz i nie rozumiesz co mów, to chodzi o to, że jej organiczna lalka po 25 latach karmienia przez właścicielkę zaczęła mówić. Mówi że jest wdzięczna.

De...........37

2014-02-11, 21:12
I jakiś "wciskacz gałek ocznych" na noc zakładany czy coś...

bartec

2014-02-11, 21:38
I tutaj zaczynam mieć prawdziwe wątpliwości co do zakazu aborcji. Z jednej strony człowiek nie powinien decydować o życiu lub śmierci innych ludzi, ale z drugiej strony przez aborcje można uczynić życie, powiedzmy, niedoszłych rodziców pozbawionym zmartwień i problemów, niż gdyby miało urodzić się dziecko chore (mówię tu o naprawdę poważnych przypadkach chorób, wykluczających możliwość funkcjonowania takiego człowieka w społeczeństwie). Mówcie sobie co chcecie, ale ja (stety albo i nie) patrzę na to w ten sposób.

CiociaSmiglo

2014-02-11, 21:49
bartec napisał/a:

I tutaj zaczynam mieć prawdziwe wątpliwości co do zakazu aborcji. Z jednej strony człowiek nie powinien decydować o życiu lub śmierci innych ludzi, ale z drugiej strony przez aborcje można uczynić życie, powiedzmy, niedoszłych rodziców pozbawionym zmartwień i problemów, niż gdyby miało urodzić się dziecko chore (mówię tu o naprawdę poważnych przypadkach chorób, wykluczających możliwość funkcjonowania takiego człowieka w społeczeństwie). Mówcie sobie co chcecie, ale ja (stety albo i nie) patrzę na to w ten sposób.



Popieram Twoje zdanie. Sama wolałabym być usunięta niż żyć ze świadomością swoich dysfunkcji bądź tego, że w każdym momencie mogę kopnąć w kalendarz. Pewnie gdybym była w stanie sama uczyniła bym eliminacje siebie ze społeczeństwa z drugiej jednak strony tacy ludzie często mają większą motywację do życia niż zdrowi i mogący osiągnąć wszystko ludzie.

panmorda

2014-02-11, 22:11
po co se truć życie lepiej będzie jak dzieciaka w kiblu se spuścicie. No a co!

MadFollower

2014-02-11, 23:01
Mowcie co chcecie, ale wielki szacun dla tej pani za jej prace i poswiecenie!
Mala nikomu nie szkodzi, nie ma wplywu na to jaka sie urodzila, bolec wam wszystkim w dupe co rzucacie hasla popierajace aborcje. W sumie tez jestem za aborcja. Aborcja takich debili jak wy!

pelepele

2014-02-12, 00:07
I to jest dopiero sytuacja, która powoduje smutek u normalnych ludzi. A nie k***a jakieś płacze nad śmiercią zwierzątek.
Ale z drugiej strony podnosi na duchu jak widać pomimo wszystko radość na ich twarzach, szczególnie tej małej. Widać, że się nie załamuje tylko cieszy życiem nieważne jakieby ono nie było.

Psycholciu

2014-02-12, 00:47
sadol sadolowi nie równy. ja nawet nie ogladalem, bo jakos nie moge patrzec na tego pterodaktyla bez skrzydel malego.

hogg

2014-02-12, 00:49
Admirał_Gwiezdnej_Floty napisał/a:

Gdzie jest wasz Bóg katolicy?... Mama całkiem r*chable nawet łysa...



Wszędzie... Nawet u Kowalskiego w stodole.

Blizzard93

2014-02-12, 01:59
CiociaSmiglo napisał/a:


Chciałabym jedynie zobaczyć jak stajesz nad niepełnosprawną, upośledzoną lub chorą dajmy na to na progerię osobą i 'ciśniesz sobie bekę' z niej patrząc jej prosto w twarz. To byłoby bardzo ciekawe i wtedy mogłabym przestać postrzegać Cię jako internetowego pozera :krejzi: Ale koniec pie**olenia.



Ja to właśnie nazywam ludzkim odruchem. Trudno, jeśli mnie coś śmieszy, nie mam zamiaru się nie śmiać "bo nie wolno". Jednak jestem na tyle empatyczny, że staram się nie sprawiać przykrości ludziom, którzy na swoją sytuację nie mieli wpływu. Dziewczyna ma przej***ne, nie z własnej winy, co nie zmienia faktu że wygląda komicznie :D Czy można mnie winić za zj***ne poczucie humoru ? To tak jak by ją winić za jej wygląd ;)

Jakiś czas temu widziałem biegnącego za autobusem karła. Widok tak komiczny że się prawie popłakałem :D Podejrzewam, że każdy z was miałby z tego ubaw, ale też żaden z was nie wyśmiałby w twarz tego karzełka. Czy czyni to z nas pozerów ? Raczej nie czyni to z nas totalnych sk***ieli ;)

Na świecie nie ma sprawiedliwości, trzeba przyjąć to pokornie i mimo tego iść przez życie z uśmiechem na twarzy ;)

Nicram1024

2014-02-12, 02:25
Wy to byście najchętniej zabili ją przed narodzeniem...
A może dociągnie do tych 16 lat, zdąży wypić piwo, zapalić zielsko, może nawet znajdzie jakiegoś zwyrola, który ją por*cha...
Życie jest pełne niespodzianek ;)

A tak na serio to trochę współczuję, ale co zrobić?

Herhard

2014-02-12, 11:03
To powstaje ze związku ciapatego z kozą?