18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

25 letnia kobieta nie rozstaje się ze swoją lalką

panmorda • 2014-02-11, 09:18
Jeśli oglądasz i nie rozumiesz co mów, to chodzi o to, że jej organiczna lalka po 25 latach karmienia przez właścicielkę zaczęła mówić. Mówi że jest wdzięczna.

Maciekxde

2014-02-11, 19:03
Ciekawe Czy ma Zniżki w MPK

Fr...........ed

2014-02-11, 19:09
Progeria, szkoda dzieciaka

xts

2014-02-11, 19:20
jebac mutaka.

sosen2008

2014-02-11, 19:31
ScS18 napisał/a:

<quote> Sytuacja przej***na w ch*j, ale co ma zrobić zamknąć to dziecko w piwnicy przed światem?

Mała chora, ale kochana przez matkę, która próbuje jej stworzyć pozory normalnego życia. </quote>

Bo się popłacze, tak wzruszyłeś mnie swoim komentarzem :)



ktos tu chyba przechodzi na jasną strone mocy..

wl...........95

2014-02-11, 19:37
Aborcja zła, eugenika zła i macie później takie wybryki natury. W dawnych czasach takie dziecko zrzucono by z urwiska i o nim zapomniano. A w naszej ,, rozwiniętej cywilizacji" coś takiego się pasie i trzyma przy życiu, mimi że jest całkowicie bezproduktywne. No ale najważniejsze że nikt tego nie wyskrobał i nie pójdzie za to do piekła / nie będzie miał ,,wyrzutów sumienia".

Pułkownik Zuber

2014-02-11, 19:54
@wladek95
pomyśl o tym ile osób na świecie jest zdrowych fizycznie i psychicznie a mimo to całkowicie bezproduktywnych. Ich też powinno się utylizować?

De...........37

2014-02-11, 19:57
Jest różnica miedzy skrobanką a utylizowaniem żuli :D czy innych nierobów jednak.

CiociaSmiglo

2014-02-11, 19:59
wladek95 napisał/a:

Aborcja zła, eugenika zła i macie później takie wybryki natury. W dawnych czasach takie dziecko zrzucono by z urwiska i o nim zapomniano. A w naszej ,, rozwiniętej cywilizacji" coś takiego się pasie i trzyma przy życiu, mimi że jest całkowicie bezproduktywne. No ale najważniejsze że nikt tego nie wyskrobał i nie pójdzie za to do piekła / nie będzie miał ,,wyrzutów sumienia".



Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nigdy nie wiesz jak zachowasz się w danej sytuacji. Nie wiesz, czy jeśli urodziło by Ci się takie dziecko, z czystym sumieniem mógłbyś je uśmiercić. To samo tyczy się gejów. Sama ich nie trawię ale to nie oznacza że biegam krzycząc że wszyscy powinni zostać rozj***ni w p*zdu. Jak chcą sobie żyć to niech sobie żyją. Tylko dyskretnie. Co byście zrobili gdyby to wasz brat, siostra etc było chore na progerię bądź miało inną orientacje seksualną. Nadal głosilibyście swoje poglądy i pluli im w twarz? Nie sądzę. Trochę pokory ludzie, rozumiem że to sadistic ale pewne sprawy powinno się przemilczeć bo nigdy nie wiesz czy nie będziesz musiał kiedyś się z taką osobą zetknąć przykładowo mając takie dziecko. Choć nikomu za ch*ja tego nie życzę.

wl...........95

2014-02-11, 20:10
Cytat:

pomyśl o tym ile osób na świecie jest zdrowych fizycznie i psychicznie a mimo to całkowicie bezproduktywnych. Ich też powinno się utylizować?

Nie, ich należy do tej produktywności po prostu przymusić (do prostych prac społecznych nie trzeba kalifikacji lub wykształcenia).
Cytat:

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nigdy nie wiesz jak zachowasz się w danej sytuacji. Nie wiesz, czy jeśli urodziło by Ci się takie dziecko, z czystym sumieniem mógłbyś je uśmiercić. To samo tyczy się gejów. Sama ich nie trawię ale to nie oznacza że biegam krzycząc że wszyscy powinni zostać rozj***ni w p*zdu. Jak chcą sobie żyć to niech sobie żyją. Tylko dyskretnie. Co byście zrobili gdyby to wasz brat, siostra etc było chore na progerię bądź miało inną orientacje seksualną. Nadal głosilibyście swoje poglądy i pluli im w twarz? Nie sądzę. Trochę pokory ludzie, rozumiem że to sadistic ale pewne sprawy powinno się przemilczeć bo nigdy nie wiesz czy nie będziesz musiał kiedyś się z taką osobą zetknąć przykładowo mając takie dziecko. Choć nikomu za ch*ja tego nie życzę.

Zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne społeczeństwa jest ważniejsze od prywatnych uczuć jednostki. Nie można być egoistom i w tak ważnych dla ogółu sprawach kierować się własnym ,,widzimisię".

De...........37

2014-02-11, 20:16
Cytat:

pewne sprawy powinno się przemilczeć



Nie nie, właśnie dokładnie nie tak. To jest sadistic i to właśnie tu kręci się bekę z chorych. Jeśli kliknęło Ci się przypadkiem to u góry, po lewej masz nazwę portalu.

panmorda

2014-02-11, 20:23
garota napisał/a:

Każdy kto pocisnął temu dzieciakowi powinien dostać wpie**ol. Nigdy nie mogę zrozumieć jak życie jest niesprawiedliwe.

za to wypie**ol sie na chodniku, ale bedziemy mieli brechę z ciebie radości co nie miara, za to jak taki mutant sie wyjebie to już sie nie mozna zaśmiać. Czy to nie jest dyskrymina po całości? Zaraz przyjdzie i da mi warna, albo temu co sie zaśmiał... Uwaga śmiech z niej gormadzi sie we wspólnej świadomości a przez to ona drogą telepatyczną dowie sie ze znou sie z niej śmieją. WTF?

CiociaSmiglo

2014-02-11, 20:32
Dexterkrak napisał/a:



Nie nie, właśnie dokładnie nie tak. To jest sadistic i to właśnie tu kręci się bekę z chorych. Jeśli kliknęło Ci się przypadkiem to u góry, po lewej masz nazwę portalu.



Nie, muszę Cię zaskoczyć że nic mi się nie kliknęło i wiem że walcząc tutaj to jak walczyć z wiatrakami, dlatego, nawet nie miałam takiego zamiaru. Nigdy nie zamierzałam walczyć w internetach o moralność bo sama dawno się z nią minęłam odkąd podłączyli mi neta. Jedynie jakieś odruchy człowieczeństwa czasami mi się ur*chamiają tak jak w tym przypadku. I wiem, że stosunkowa większość ludzi tutaj śmiejących się z chorób robi to pod wpływem innych i po to, żeby zaistnieć. Owczy pęd tutaj jak i na innych portalach nigdy nie zniknie. Chciałabym jedynie zobaczyć jak stajesz nad niepełnosprawną, upośledzoną lub chorą dajmy na to na progerię osobą i 'ciśniesz sobie bekę' z niej patrząc jej prosto w twarz. To byłoby bardzo ciekawe i wtedy mogłabym przestać postrzegać Cię jako internetowego pozera :krejzi: Ale koniec pie**olenia.

De...........37

2014-02-11, 20:43
Bo to tak trochę jakbyś na forum miłośników gupików pisała, że gupiki są niefajne... bez sensu kurcze :D . Zły target.

an...........81

2014-02-11, 20:46
przej***ne w h*j szczerze współczuje

Radysh

2014-02-11, 20:54
Nie lepiej stworowi było kupić perukę?
Teraz obydwie wyglądają och*jale.