18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

25 lat za zabicie w obronie własnej

defcon1 • 2013-06-30, 18:39
Piotr B. zostaje zaatakowany w swoim domu przez trzech napastników, którzy chcą go obrabować. Atakują go nożami. W obronie własnej zabija ich z broni, na którą jako żołnierz jednostek specjalnych ma pozwolenie. Podczas głośnego procesu cała opinia publiczna jest po jego stronie. Mimo to zostaje skazany na 25 lat więzienia.


tomasz26

2013-07-01, 11:04
Też jestem żołnierzem i doskonale wiem że tak naprawdę nie można oddać strzału dopuki ktoś nie odda. bezsens. jak jakimś cudem nie zginiesz możesz spróbować się obronić. trzymaj sie bracie!!!!

Ranger

2013-07-01, 12:01
Cytat:

Ranger, w którym miejscu?



W tym, w którym twierdzisz, że ''dzisiaj się wiele zmieniło''. Gdyby tak było to facet już dawno chodziłby sobie na warunkowym po świecie.

Cytat:

A.. i jak się ma opis tego co ten pan zrobił podczas odsiadki do mojego pie**olenia? Informacje cenne, ale absolutnie bez związku z tym, co pisałem..



Ja pie**olę... Gość jest idealnym przykładem człowieka, który poddał się resocjalizacji i za każdym razem odmawia się mu prawa do warunkowego zwolnienia. A jakiś frajer z premedytacją złamie prawo i dzięki układom wyjdzie za kaucją. Jeśli więc ''wiele się zmieniło'' to bynajmniej nie na lepsze, a po prostu ''zamienił stryjek siekierkę na kijek''.

M.Sick

2013-07-01, 13:47
Podobny przypadek do tego znajdującego się w książce Dumasa.

Gonczor

2013-07-01, 14:48
Cytat:

Oglądałem do 3 minuty. Po pierwsze koleś chciał wydymać nasz własny system wymieniając walutę na czarno, a wy go bronicie. h*j mu w dupę za to.



Ktoś mu k***a zaproponował odkupienie kasy. Gdzie tu dymanie systemu?

Cytat:

Jest przyjęte w krajach, że nawet za spalenie banknotu można iść siedzieć.
Przez tego o to Pana w h*jec banknotów zniknęłoby z rynku niewiadomego gdzie.
(...)
Hejtujcie ile checie ale taka prawda. Patrzcie co robi Putin. On sie nie pie**oli ze swoimi jak i z obcokrajowcami. I tak powinno byc.



1-co to ma do rzeczy?
2-nie, Putin się nie pie**oli, dzięki czemu przeciętny Rosjanin ledwo wiąże koniec z końcem, żeby ktoś, kto ma układy mógł sobie żyć jak pączek w maśle.

me...........ss

2013-07-01, 18:34
Rick Perry był by z niego dumny !

Ni...........ak

2013-07-01, 23:32
Sarkos napisał/a:


Jedyną opcją polityczną, na którą mógłbym teraz zagłosować jest Korwin. Nie dlatego, że miażdży lewaków i jest popularny w internetach, a dlatego, że xx lat ma te same poglądy, których się trzyma i w które wierzy. Nie zgadzam się z nim w 100%, ale uważam, że sprawdziłby się na najwyższym stołku.



Całkowicie się z Tobą zgadzam. Chyba jedynym człowiekiem, który ma pomysł na to państwo jest Korwin. Przez lata żadna z rządzących partii nie zrobiła żadnej porządnej reformy, która przyspieszyłaby nasz rozwój, ułatwiła prowadzenie interesów przedsiębiorcom. Już nie wspominam o NFZ czy ZUS-ie..

staruchazpalcemwd

2013-07-04, 04:32
Zawsze jak czytam bądź widzę podobne materiały to uj mnie strzela. Gwałcą, mordują, okradają na bezczelu a jak człowiek się broni w swoim własnym domu to idzie siedzieć a tamci na kaucji i albo mała szkodliwośc społeczna albo przepełnione więzienia i nie ma miejsca.... Powinno być tak, że jak ktoś Ci się wpieprza do domu z zamiarem kradziezy/gwałtu/ zabójstwa to masz prawo zastrzelić sk***ysyna i tyle. Dziękuje, dobranoc.

yoorec

2013-07-09, 06:37
W polsce idzie sie do sądu po wyrok nie po sprawiedliwość, zapamiętajcie sobie! Defakto chłop powinien dostać medal, zajebiste odszkodowanie, a pajace co go skazali karę śmierci!