18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

22 letni ruski sadol chce jechać na Ukrainę i torturować

mynameisgod • 2024-01-22, 08:07
ruski sadol gotowy jechać za 2200 $ torturować ludzi i odcinać im narządy - mówi o tym wprost, koniec 2023 roku


darek1234

2024-01-23, 17:13
żmij napisał/a:

A kończy się na czymś a la SS Galizien, Azov czy inna RONA bądź Hilfswillige.
BTW; Mam wrażenie, że nie za bardzo wiesz, co piszesz.



Coś w tym jest, Narodowe Odrodzenie Polski, Bąkiewicz... Są jeszcze wspomnienia o granatowych mundurach, szpiclach, szmalcownikach, żołnierzach AK mordujących Żydów po lasach, "patrioci" z Podlasia mordujący cywilów o korzeniach białoruskich. Można tak w kółko. SS Galizien to historia, podobnie jak Lisowczycy; za RONĘ i Hilfswillige to Siriuz urwie ci jaja, bo naruszasz jego wrażliwość... ch*j wie jaką. Ale co do Azova masz częściową rację - zaczęło się od ruSSkich nazistów w większości, a przeobraziło w pułk bitnych żołnierzy. Masz coś do tego, że ludzie walczą o swój kraj? Nie walczą o jego poszerzenie, np. o Nadsanie, ale o odzyskanie swoich ziem. Nie tak?

żmij

2024-01-23, 18:32
darek1234 napisał/a:

Coś w tym jest, Narodowe Odrodzenie Polski, Bąkiewicz... Są jeszcze wspomnienia o granatowych mundurach, szpiclach, szmalcownikach, żołnierzach AK mordujących Żydów po lasach, "patrioci" z Podlasia mordujący cywilów o korzeniach białoruskich. Można tak w kółko. SS Galizien to historia, podobnie jak Lisowczycy; za RONĘ i Hilfswillige to Siriuz urwie ci jaja, bo naruszasz jego wrażliwość... ch*j wie jaką. Ale co do Azova masz częściową rację - zaczęło się od ruSSkich nazistów w większości, a przeobraziło w pułk bitnych żołnierzy. Masz coś do tego, że ludzie walczą o swój kraj? Nie walczą o jego poszerzenie, np. o Nadsanie, ale o odzyskanie swoich ziem. Nie tak?



Nie tak dawno ci twoi "bitni żołnierze" żądali zwrotu Przemyśla i pie**olili o "prastarym ukraińskim grodzie Krakowie".
To taka sama nazistowska i postsowiecka swołocz, jak ruscy.

Poczytaj sobie o ich przekonaniach , choćby na przykładzie Zoriany Konowalec.

420710247365

2024-01-23, 18:56
motylekwbrzuchu napisał/a:

Osobiście poznałem tylko tego, ale musiałem założyć rękawiczki, bo oni ponoć HIVa roznoszą
A tu ta dziewczynka, która była przez 3 miesiące przetrzymywana bez jedzenia w piwnicach Azovstalu przez orków, którzy ją gwałcili. To ta, która po odbiciu przez SS Galizen, przyjechała do Polski i tak ładnie śpiewała w operze



Czyli nadal zero nazistów służących w Azowie? No nic, próbuj dalej, szukaj ich, może jakichś znajdziesz. A jeśli ich jednak nie znajdziesz, no cóż, nic straconego, zawsze możesz sobie znaleźć mocny sznur i dobrą gałąź, resztę już znasz.

dżonyłojlker

2024-01-23, 19:23
420710247365 napisał/a:

Czyli nadal zero nazistów służących w Azowie? No nic, próbuj dalej, szukaj ich, może jakichś znajdziesz. A jeśli ich jednak nie znajdziesz, no cóż, nic straconego, zawsze możesz sobie znaleźć mocny sznur i dobrą gałąź, resztę już znasz.



W ch*ja tniesz? Przecież każdy wie, że to hitlerowcy. Poprzeglądaj temat o wojnie domowej u ruskich, sporo tam tych dekli.






żmij

2024-01-23, 19:56
motylekwbrzuchu napisał/a:

W ch*ja tniesz? Przecież każdy wie, że to hitlerowcy. Poprzeglądaj temat o wojnie domowej u ruskich, sporo tam tych dekli.






420710247365

2024-01-23, 21:17
Oczywiście nie masz żadnych dowodów na nazistowskich azowców nawet pomimo że sporo ich wasza armia wzięła do niewoli w Mariupolu w Azowstali. Nie masz zdjęć ich nazistowskich tatuaży, no nie?

motylekwbrzuchu napisał/a:

W ch*ja tniesz? Przecież każdy wie, że to hitlerowcy. Poprzeglądaj temat o wojnie domowej u ruskich, sporo tam tych dekli.



No "każdy wie", zaiste wspaniały dowód, na miare "każdy wie że putin nie ma jaj tylko dwie wydmuszki i chodzi na 15 centymetrowych szpilkach a do tego posuwa tych pedałków w mundurach co otwierają na Kremlu złote drzwi i się przy tym wyprężają i wyginają w jego strone kiedy przechodzi".

A nie, właściwie gorszy dowód bo...



Tak że póki co jest 2:0 dla mnie i szukaj dalej tych swoich nazistów z Azowa.
2:0 bo neonazistą był wasz Utkin, szef Wagner Group i on rzeczywiście miał nazistowskie tatuaże. Możesz se wygooglować jego fotki.

dżonyłojlker

2024-01-23, 22:03
420710247365 napisał/a:

Oczywiście nie masz żadnych dowodów na nazistowskich azowców nawet pomimo że sporo ich wasza armia wzięła do niewoli w Mariupolu w Azowstali. Nie masz zdjęć ich nazistowskich tatuaży, no nie?



Chcą się modlić do Hitlera, nie moja sprawa. Ważne żeby wyzdychali, bo korporacje chcą robić kasę.

420710247365 napisał/a:

No "każdy wie", zaiste wspaniały dowód, na miare "każdy wie że putin nie ma jaj tylko dwie wydmuszki i chodzi na 15 centymetrowych szpilkach a do tego posuwa tych pedałków w mundurach co otwierają na Kremlu złote drzwi i się przy tym wyprężają i wyginają w jego strone kiedy przechodzi".



Nie interesowałem się, ale skoro jego rękami mogą sobie wyczyścić teren pod geszeft, to niech sobie ma te sztuczne jajka, nie moja sprawa.

420710247365 napisał/a:

2:0 bo neonazistą był wasz Utkin



Nie znam człowieka.

darek1234

2024-01-23, 22:56
żmij napisał/a:

Zoriany Konowalec



I ona jest przykładem na ukraiński hitleryzm, tak na poważnie to piszesz? Zatem nasi to antyżydy, naziści i wszystko co najgorsze, wszak kilku gnoi znajdzie się w Polsce. W Przemyślu sprawa jest inna niż Ci się wydaje i tu nikt nie bierze na poważnie pie**olenia kilku odszczepieńców. Tak jak we Lwowie nie biorą na poważnie polskich kretynów mówiących o oddaniu Polsce Lwowa. Wiesz, można się zatrzymać na rzezi wołyńskiej i tkwić po wsze czasy, można też zatrzymać się na niszczeniu cerkwi przez naszych na Wołyniu co było znacznie wcześniej. Można się zatrzymać w dowolnym miejscu historii i srać nią wkoło do upadłego, ale jeśli twierdzisz, że jedna jaskółka czyni wiosnę, a jeden gawron zwiastuje jesień to cóż, tkwij dalej i zamknij się w swoich poglądach, wszak świat się "nie" rozwija...

Siriuz

2024-01-24, 11:24
darek1234 napisał/a:

I ona jest przykładem na ukraiński hitleryzm, tak na poważnie to piszesz? Zatem nasi to antyżydy, naziści i wszystko co najgorsze, wszak kilku gnoi znajdzie się w Polsce. W Przemyślu sprawa jest inna niż Ci się wydaje i tu nikt nie bierze na poważnie pie**olenia kilku odszczepieńców. Tak jak we Lwowie nie biorą na poważnie polskich kretynów mówiących o oddaniu Polsce Lwowa. Wiesz, można się zatrzymać na rzezi wołyńskiej i tkwić po wsze czasy, można też zatrzymać się na niszczeniu cerkwi przez naszych na Wołyniu co było znacznie wcześniej. Można się zatrzymać w dowolnym miejscu historii i srać nią wkoło do upadłego, ale jeśli twierdzisz, że jedna jaskółka czyni wiosnę, a jeden gawron zwiastuje jesień to cóż, tkwij dalej i zamknij się w swoich poglądach, wszak świat się "nie" rozwija...



Tak, tak... ale jak jakiś debil w Rosji po pijaku przy ognisku gada, że wjadą do Polski to jest to dowód na to że Rosja planuje napaść na Polskę :) Jak Ty sobie wygodnie dobierasz interpretacje na swoje chore potrzeby...

Co złego to nie Ukraina, nie patrzymy na historie, ale Ruscy? Ruscy źli, zawsze źli, patrzmy na historie...

darek1234

2024-01-24, 14:52
Siriuz napisał/a:

Tak, tak... ale jak jakiś debil w Rosji po pijaku przy ognisku gada, że wjadą do Polski to jest to dowód na to że Rosja planuje napaść na Polskę Jak Ty sobie wygodnie dobierasz interpretacje na swoje chore potrzeby...
Co złego to nie Ukraina, nie patrzymy na historie, ale Ruscy? Ruscy źli, zawsze źli, patrzmy na historie...



Nie wiem czy ty jesteś głupi, czy tak tylko zaprogramowany? Uświadomię ci, że ruSScy napadli na Ukrainę, pewnie jeszcze nie zajarzyłeś?

420710247365

2024-01-24, 18:00
motylekwbrzuchu napisał/a:

Chcą się modlić do Hitlera, nie moja sprawa. Ważne żeby wyzdychali, bo korporacje chcą robić kasę.
Nie interesowałem się, ale skoro jego rękami mogą sobie wyczyścić teren pod geszeft, to niech sobie ma te sztuczne jajka, nie moja sprawa.
Nie znam człowieka.



To się synuś doucz. Moja strona kończy na tym rozmowę bo szkoda mi czasu na głupich kacapów.

dżonyłojlker

2024-01-24, 18:09
420710247365 napisał/a:

To się synuś doucz. Moja strona kończy na tym rozmowę bo szkoda mi czasu na głupich kacapów.



Celowo robisz z siebie downa, a teraz strzelasz banderowskiego focha.

Te, saszka, a może ty wcale nie udawałeś... :lol:

"moja strona" - dobrze, że przyznałeś się do tego, że jesteś sterowany z centrali.

Karaczanx

2024-01-24, 19:36
Siriuz napisał/a:

Tak tak, wybieraj sobie te najłagodniejsze fragmenty z lewackiej ocenzurowanej Wikipedii. To może ja wybiorę fragmenty z wpisów, które były tam tuż przed wybuchem wojny:
"Batalion tworzy znaczna liczba osób skazanych wyrokami sądów, według Ołeha Laszki udział takich osób sięga do połowy składu jednostki. Oprócz tego w skład batalionu wchodzi grupa neonazistów z różnych krajów Europy."
"Centralny element emblematu batalionu stanowią neonazistowskie symbole Wolfsangel i Schwarze Sonne.
Dowódca batalionu, Biłecki twierdzi, iż oprócz walki z separatystami jego misją jest prowadzenie krucjaty białej rasy przeciwko semickim podludziom"
W najnowszej wersji są też co ciekawe wzmianki o torturowaniu ludzi.



łap debilu...

Akcja Rose’a to już okres prezydentury w Ukrainie – wybranego w maju 2019 r. – Wołodymyra Zełenskiego. W obronę Azowa zaangażowali się wówczas deputowani z jego Sługi Narodu, którzy przypominali Amerykaninowi, że pułk jest w strukturach MSW szkolonych przez siły zbrojne USA (już wtedy Amerykanie uczyli azowców m.in. obsługi przeciwpancernych Javelinów), które chyba mają rozeznanie, z kim współpracują, i raczej wiedzą, że to nie organizacja pokroju libańskiego Hezbollahu.

z drugiej strony Ukraińcy, pod naciskiem USA i – jak przekonują rozmówcy DGP – „dyplomatów kilku zachodnich państw w Kijowie” – po cichu zaczęli czyścić pułk z osób o poglądach skrajnych i odcinać się od przystawek w stylu Korpusu czy Drużyn Narodowych.

W marcu 2022 r., tuż po ataku rosyjskim rozmawiałem w Kijowie z wysokim rangą oficerem pułku Azow. Dopytywany o relacje z organizacjami skrajnie prawicowymi, zapewniał, że nie istnieją takie powiązania i nie znajdę na nie dowodu. – Pułk jest profesjonalną formacją w strukturach państwa ukraińskiego. Nie ma w nim tematu antysemityzmu, rasizmu czy białego suprematyzmu. Te tezy są wygodne dla rosyjskiej propagandy, ale nieprawdziwe – mówił Ołeksandr, który ma stopień pułkownika.

https://www.gazetaprawna.pl/magazyn-na-weekend/artykuly/8426780,azow-wojny-pulk-azow-mariupol-bilecki.html

żmij

2024-01-26, 15:46
Karaczanx napisał/a:

jak przekonują rozmówcy



Jak przekonują.
I tyle w temacie debili.

"Po tym jak amerykański polityk zaproponował, by pułk Azow dopisać do listy organizacji terrorystycznych, na Ukrainie wybuchła burza. Od kilku tygodni protestują skrajnie prawicowi aktywiści i mainstreamowi politycy. Przy okazji ujawniono też skalę wpływów tej organizacji we władzach w Kijowie. "


"Po pięciu latach konfliktu Azow w żaden sposób nie stępił swojej orientacji światopoglądowej. Wręcz przeciwnie. Stał się punktem odniesienia dla sieci paramilitarnych, skrajnie prawicowych ugrupowań na całej Ukrainie. "


https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/1439737,pul-azow-ukraina-strefa-wplywow.html

Jak mawiał wódz naczelny upadlińców z lat 1922-1953, Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili, znany także jako Koba, Towarzysz Iwanow, Besoszwili oraz Stalin- garbatego tylko grób wyleczy,

Siriuz

2024-01-26, 20:25
Karaczanx napisał/a:

łap debilu...
Akcja Rose’a to już okres prezydentury w Ukrainie – wybranego w maju 2019 r. – Wołodymyra Zełenskiego. W obronę Azowa zaangażowali się wówczas deputowani z jego Sługi Narodu, którzy przypominali Amerykaninowi, że pułk jest w strukturach MSW szkolonych przez siły zbrojne USA (już wtedy Amerykanie uczyli azowców m.in. obsługi przeciwpancernych Javelinów), które chyba mają rozeznanie, z kim współpracują, i raczej wiedzą, że to nie organizacja pokroju libańskiego Hezbollahu.
z drugiej strony Ukraińcy, pod naciskiem USA i – jak przekonują rozmówcy DGP – „dyplomatów kilku zachodnich państw w Kijowie” – po cichu zaczęli czyścić pułk z osób o poglądach skrajnych i odcinać się od przystawek w stylu Korpusu czy Drużyn Narodowych.
W marcu 2022 r., tuż po ataku rosyjskim rozmawiałem w Kijowie z wysokim rangą oficerem pułku Azow. Dopytywany o relacje z organizacjami skrajnie prawicowymi, zapewniał, że nie istnieją takie powiązania i nie znajdę na nie dowodu. – Pułk jest profesjonalną formacją w strukturach państwa ukraińskiego. Nie ma w nim tematu antysemityzmu, rasizmu czy białego suprematyzmu. Te tezy są wygodne dla rosyjskiej propagandy, ale nieprawdziwe – mówił Ołeksandr, który ma stopień pułkownika.



Łap debajlu...

GLOBAL TERRORISM: THREATS TO THE HOMELAND, PART I
SEPTEMBER 10, 2019
[wyszukaj słowo Azov]

In Ukraine, the aforementioned Azov Battalion has actively
recruited foreign fighters motivated by white supremacy and neo-Nazi
beliefs, including many from the West, to join its ranks and receive
training, indoctrination, and instruction in irregular warfare.\19\ The
group has cultivated a relationship with members of the Atomwaffen
Division \20\ as well as with U.S.-based militants from the Rise Above
Movement,\21\ or RAM, which the FBI has labeled a ``white supremacy
extremist group'' based in Southern California. The Azov Battalion also
maintains a political wing, offering ideological education, and ties to
a growing vigilante street movement which can be counted on for
violence, intimidation, and coercion.\22\ On the other side of the
conflict in Ukraine, Russian groups like the Russian Imperial Movement
and its paramilitary unit, the Imperial Legion volunteer unit, also
attract and train foreign fighters motivated by white supremacy and
neo-Nazi beliefs.\23\ Just as jihadists have used conflicts in
Afghanistan, Chechnya, the Balkans, Iraq, and Syria to swap tactics,
techniques, and procedures (TTPs) and solidify transnational networks,
so too are WSEs using Ukraine as a hub or battlefield laboratory, where
an estimated 17,000 people from over 50 countries has traveled to
actively partic**ate in the on-going conflict.\24\

Ciekawy fragment pod koniec:

We have another problem with foreign fighters, and it is
white nationalist problem, not jihadi problem. These guys can
travel to the Ukraine, can meet with other like-minded groups,
come back to the United States, and no one is monitoring them.
At least one of them got indicted by the L.A. office of the FBI
as part of an organization that I won't name, and their job was
to organize violence in Charlottesville.

https://www.congress.gov/event/116th-congress/house-event/LC65095/text?s=1&r=8

To materiał, który znalazłem na już. Zachęcam do przestudiowania listy CIA organizacji terrorystycznych. Od tego można zacząć poszukiwania:
https://www.fairobserver.com/region/europe/micheal-colborne-azov-movement-terrorist-designation-us-ukraine-far-rght-news-35212/