18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

22 letni ruski sadol chce jechać na Ukrainę i torturować

mynameisgod • 2024-01-22, 08:07
ruski sadol gotowy jechać za 2200 $ torturować ludzi i odcinać im narządy - mówi o tym wprost, koniec 2023 roku


420710247365

2024-01-22, 20:02
motylekwbrzuchu napisał/a:

Znaczy, że co? Wszystkie banderowskie świnie już ubite?



Nie wiem o czym ty pie**olisz, znasz jakichś nazistów banderowców to pokaż ich na filmie tak jak tego kacapskiego śmiecia pokazano, chyba że istnieją tylko w twojej chorej głowie. W takim razie się idź leczyć, może nie jest za późno. Jeśli natomiast jesteś kacapskim botem to zalecam kurację przez pocisk 7.62mm zaaplikowany prosto w czoło.

dżonyłojlker

2024-01-22, 20:15
420710247365 napisał/a:

Nie wiem o czym ty pie**olisz, znasz jakichś nazistów banderowców to pokaż ich na filmie tak jak tego kacapskiego śmiecia pokazano, chyba że istnieją tylko w twojej chorej głowie. W takim razie się idź leczyć, może nie jest za późno. Jeśli natomiast jesteś kacapskim botem to zalecam kurację przez pocisk 7.62mm zaaplikowany prosto w czoło.



Osobiście poznałem tylko tego, ale musiałem założyć rękawiczki, bo oni ponoć HIVa roznoszą https://www.sadistic.pl/t/569463

A tu ta dziewczynka, która była przez 3 miesiące przetrzymywana bez jedzenia w piwnicach Azovstalu przez orków, którzy ją gwałcili. To ta, która po odbiciu przez SS Galizen, przyjechała do Polski i tak ładnie śpiewała w operze https://www.sadistic.pl/t/372252

bertlas

2024-01-22, 20:16
psotny_fiutek napisał/a:

A czym ten ruski degenerat rożni się od bestii z ukrowskiego Azowa , wielbicieli bandery i szuchewycza (cel.z małej), najprawdziwsi banderowcy, podziarani swastykami i ich pochodnymi ?
Odpowiadam, k***a niczym !!!!
Jedni i drudzy siebie warci, degeneraci, naziole, mordercy, wrogowie Polski i Polaków. Ot co !!!!



Tyle lat już mam internet, a takiego przygłupa i tępaka jak ty jeszcze nie spotkałem. Nie wypowiadaj się więcej w przestrzeni publicznej, uświadamiając innym jaką miernotą jesteś.
Człowiek się uczy całe życie.

żmij

2024-01-22, 21:16
Siriuz napisał/a:

Tak tak, wybieraj sobie te najłagodniejsze fragmenty z lewackiej ocenzurowanej Wikipedii. To może ja wybiorę fragmenty z wpisów, które były tam tuż przed wybuchem wojny:
"Batalion tworzy znaczna liczba osób skazanych wyrokami sądów, według Ołeha Laszki udział takich osób sięga do połowy składu jednostki. Oprócz tego w skład batalionu wchodzi grupa neonazistów z różnych krajów Europy."
"Centralny element emblematu batalionu stanowią neonazistowskie symbole Wolfsangel i Schwarze Sonne.
Dowódca batalionu, Biłecki twierdzi, iż oprócz walki z separatystami jego misją jest prowadzenie krucjaty białej rasy przeciwko semickim podludziom"
W najnowszej wersji są też co ciekawe wzmianki o torturowaniu ludzi.



Z tego niech wybierze:

https://en.wikipedia.org/wiki/Misanthropic_Division

Siriuz

2024-01-22, 21:22
bertlas napisał/a:

Tyle lat już mam internet, a takiego przygłupa i tępaka jak ty jeszcze nie spotkałem. Nie wypowiadaj się więcej w przestrzeni publicznej, uświadamiając innym jaką miernotą jesteś.
Człowiek się uczy całe życie.



Tyle lat, uff, no to możesz pouczać innych i ich mieszać z błotem. Grunt, że konto założyłeś dwa tygodnie po wjeździe Rosji i od tamtego czasu aż czwarty razy się wypowiedziałeś, głównie żeby bronić Ukrainy i cyrku pandemicznego :)

Belozaurus

2024-01-22, 21:24
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie zachowujmy się w taki sposób, to nie nasza sprawa. Odłóżmy waśnie.



bardzo słusznie dodam że nie wiadomo czy to nie ukraińska propaganda, przecież oni mówią jednym i tym samym językiem. Słowianie nie powinni dawać sie napuszczać na siebie żydom

darek1234

2024-01-22, 22:40
żmij napisał/a:

Z tego niech wybierze:



Widzę, żmiju, że uderzasz w kacapską nutę choć wiesz - prawdopodobnie - że naziści, lub pronaziolskie głupole są w każdym państwie. W Polsce jest ich nie mniej jak w Ukrainie. Więcej jest w mateczce roSSji, której co niektóre sadolowe debilki mocno przyklaskują. Można o nas mówić dalej "pijane Polaki", "Polak to złodziej", "Polak mordował Żyda" (to akurat motylek w dupie doskonale zna), ale... po co?, żeby dawać kacapom oręż? Widzisz, chyba ze szkołą miałeś na bakier, albo jakiejś ch*jowej historii się uczyłeś - jak każdy z nas - ale przychodzi czas na to, żeby samemu rozszerzyć horyzonty. I Tobie proponuję to zrobić, bo przyklaskiwanie Siriuzowi jest tak z deka debilne

żmij

2024-01-23, 05:44
darek1234 napisał/a:

Widzę, żmiju, że uderzasz w kacapską nutę choć wiesz - prawdopodobnie - że naziści, lub pronaziolskie głupole są w każdym państwie. W Polsce jest ich nie mniej jak w Ukrainie. Więcej jest w mateczce roSSji, której co niektóre sadolowe debilki mocno przyklaskują. Można o nas mówić dalej "pijane Polaki", "Polak to złodziej", "Polak mordował Żyda" (to akurat motylek w dupie doskonale zna), ale... po co?, żeby dawać kacapom oręż? Widzisz, chyba ze szkołą miałeś na bakier, albo jakiejś ch*jowej historii się uczyłeś - jak każdy z nas - ale przychodzi czas na to, żeby samemu rozszerzyć horyzonty. I Tobie proponuję to zrobić, bo przyklaskiwanie Siriuzowi jest tak z deka debilne



Nie chodzi o poklask, a o to, że właśnie u moskali i na upainie państwo sponsoruje takie grupy. Daje im kasę i broń, w związku z czym ta wojna to, de facto, nazistowska i postsowiecka wojna domowa.
I dla jasności; rozumiem, że to ruskie kmioty napadły na chochołów, niemniej jednak uważam, że (tak, jak w przypadku semickiej wojny domowej) ktokolwiek ostatecznie wygra- my, Polacy, przegramy.

POLTERGAIST

2024-01-23, 11:14
Kriski napisał/a:

A czym on się różni od polskiego patola, który wierzy w donka czy jarka, za dwa koła zielonych wyr*cha psa w necie, a za 200 zielonych pobije żonę, niekoniecznie swoją?



oczywiście banderowska antypolska onuca kriski musiał wrzucić swoje widlaste trzy grosze( w zasadzie hrywn)

Policeman

2024-01-23, 12:22
psotny_fiutek napisał/a:

A czym ten ruski degenerat rożni się od bestii z ukrowskiego Azowa , wielbicieli bandery i szuchewycza (cel.z małej), najprawdziwsi banderowcy, podziarani swastykami i ich pochodnymi ?
Odpowiadam, k***a niczym !!!!
Jedni i drudzy siebie warci, degeneraci, naziole, mordercy, wrogowie Polski i Polaków. Ot co !!!!



100% racji, różnica jest taka, że od ruskich mieliśmy tanią ropę i węgiel, a ukrom daliśmy kasę, sprzęt wojskowy i humanitarny warty ze 150 mld złotych i teraz te banderowskie szmaty skarżą nas po trybunałach, blokują nasz handel i domagają się interwencji na Polskę. Polska po tych wszystkich atakach i szkalowaniu nas przez ukrów, bezwarunkowo postanawia popierać członkostwo ukrów w UE.

To jest coś tak niesamowitego, tak jakbyś miał np. sad czereśniowy i dotowałbyś i zapraszał do siebie hodowcę wron. No przecież my na nich tracimy miliardy non stop, to jeszcze do UE wejdą z ziemiami żyznymi o powierzchni Polski. Dopiero wtedy rolnicy się zesrają jak dostaną 1/10 dotacji jak dostawali wcześniej. Dopiero wtedy się zesramy jak nasza składka członkowska wyniesie 5x nasze całe dotacje, dopiero wtedy głupie społeczeństwo...

a nie, w sumie nasze społeczeństwo to nigdy się nie obudzi. Nawet jakby dymali ich w biały dzień na ulicy w dupę, to drapali by się w głowę i tłumaczyli to sobie, że to jakiś nowy program profilaktyki zdrowia.

Siriuz

2024-01-23, 14:06
Policeman napisał/a:

a nie, w sumie nasze społeczeństwo to nigdy się nie obudzi. Nawet jakby dymali ich w biały dzień na ulicy w dupę, to drapali by się w głowę i tłumaczyli to sobie, że to jakiś nowy program profilaktyki zdrowia.



Wystarczyło połechtać zakompleksione ego typowego fajnopolaczka. Pograć na starych jeszcze PRLowskich głęboko zakorzenionych kompleksach bycia "wschodem" Europy, krajem postkomunistycznym, wizją dołączenia do "elity" zachodu, gdzie toczy się wielkie życie i cywilizacja. Wmówić tym ludziom, że są wykształceni, mądrzy, inteligetni i świat stoi przed nimi otworem. Zrobią i zniosą wszystko aby pozostać w tej iluzji...

darek1234

2024-01-23, 16:17
żmij napisał/a:

Nie chodzi o poklask, a o to, że właśnie u moskali i na upainie państwo sponsoruje takie grupy. Daje im kasę i broń, w związku z czym ta wojna to, de facto, nazistowska i postsowiecka wojna domowa.
I dla jasności; rozumiem, że to ruskie kmioty napadły na chochołów, niemniej jednak uważam, że (tak, jak w przypadku semickiej wojny domowej) ktokolwiek ostatecznie wygra- my, Polacy, przegramy.



W Polsce państwo nie sponsorowało narodowców? Nie posługiwali się symboliką związaną z np. Falangą?
Zostawiając Ukrainę sobie samej My, Polacy, wygralibyśmy i mieli spokój z ruSSKimi?! Nie jesteś czasem zbyt naiwny?

żmij

2024-01-23, 16:44
darek1234 napisał/a:

W Polsce państwo nie sponsorowało narodowców? Nie posługiwali się symboliką związaną z np. Falangą?
Zostawiając Ukrainę sobie samej My, Polacy, wygralibyśmy i mieli spokój z ruSSKimi?! Nie jesteś czasem zbyt naiwny?



Ale teraz? Oficjalnie dawało im broń, w tym ciężką? Stworzyli z nich jednostki bojowe? Zatwierdzali w ich oficjalnej symbolice czysto nazistowskie znaki?
Odstaw to, albo bierz połowę.

Gdzie napisałem o spokoju z ruskimi? Piszę wyraźnie, od zawsze; gardzę szczerze obydwoma stronami tej wojny.
Najlepiej dla całej Europy byłoby, gdyby się wzajemnie wyrżnęli do zera.

darek1234

2024-01-23, 16:52
żmij napisał/a:

Ale teraz? Oficjalnie dawało im broń, w tym ciężką? Stworzyli z nich jednostki bojowe? Zatwierdzali w ich oficjalnej symbolice czysto nazistowskie znaki?
Odstaw to, albo bierz połowę.
Gdzie napisałem o spokoju z ruskimi? Piszę wyraźnie, od zawsze; gardzę szczerze obydwoma stronami tej wojny.
Najlepiej dla całej Europy byłoby, gdyby się wzajemnie wyrżnęli do zera.



Od symboliki się zaczyna. Zresztą, nie o to cały czas chodzi prokacapom typu Siriuz, którzy masturbują się z zachwytu przy zdjęciach Azowa z flagami nazistowskimi? Przecież to jedyna ideologiczna bron kacapów i ponoć pojechali na Ukrainę z misją denazyfikacyjną?

żmij

2024-01-23, 17:01
darek1234 napisał/a:

Od symboliki się zaczyna.



A kończy się na czymś a la SS Galizien, Azov czy inna RONA bądź Hilfswillige.
BTW; Mam wrażenie, że nie za bardzo wiesz, co piszesz.