18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pazuzu

2021-01-09, 16:25
Rebeliant napisał/a:

Nie wiem o czym jest ten filmik. Od razu widać, że to ch*jnia, nie trzeba oglądać. A skoro to o polityce, to podwójna ch*jnia, a autor pije spermę.
edit: Zapomniałem najważniejszego. Totalny z ciebie debil, pewnie po rodzicach. Jak ktoś się nie zgadza z krytyką PiS, to wcale to nie oznacza, że jest za PiS. Tak mogą pomyśleć tylko kompletni debile, co pokazałeś z resztą swoim postem.



Czy ty widzisz co piszesz? Abstrah*jąc od tego filmiku i pisu, zasada jest ta sama jak ktoś coś krytykuje a ty stajesz po stronie krytykowanego to logiczne że jesteś po stronie osoby krytykowanej, czyli powtarzając się, bronisz PiS jesteś za PiS, to żaden rocket science zwykła prosta logika

Rebeliant

2021-01-09, 17:18
pazuzu napisał/a:

Czy ty widzisz co piszesz? Abstrah*jąc od tego filmiku i pisu, zasada jest ta sama jak ktoś coś krytykuje a ty stajesz po stronie krytykowanego to logiczne że jesteś po stronie osoby krytykowanej, czyli powtarzając się, bronisz PiS jesteś za PiS, to żaden rocket science zwykła prosta logika




Ty naprawdę jesteś przygłupem.

Broniąc mordercy przed wściekłym tłumem nie stajesz w obronie mordercy a w obronie porządku prawnego.

Nie zgadzając się z krytyką nie stajesz się obrońcą krytykowanego, a obrońcą zdrowego rozsądku, racjonalności, faktów, gdyż nie zgadzając się z krytyką normalni ludzie uczynili to, bo krytyka byłą kłamliwa, niezgodna z faktami, nieracjonalna.

Takie myślenie jak twoje cech*je debili będących celem indoktrynacji mającej na celu polaryzację. Polska jest w ten sposób podzielona właśnie, bo mamy ze 30 mln debili takich jak ty, widzących zerojedynkowo, dokładnie tak jak propagandziści sk***ieli pociągających za sznurki chcieli aby debile jakich indoktrynują widzieli świat.

ququa

2021-01-09, 17:33
ogladałem całosć

nic ciekawego jakbym ogladał śniadanie zTvN Polsatem Twam i TvP razem wziiete

o tak Tik Tok

pie**olety bes sensu

mozna wyrzucic do kosza

Rebeliant

2021-01-09, 17:45
ququa napisał/a:

ogladałem całosć
nic ciekawego jakbym ogladał śniadanie zTvN Polsatem Twam i TvP razem wziiete
o tak Tik Tok
pie**olety bes sensu
mozna wyrzucic do kosza



Moderatorzy albo śpią albo ocipieli i nie mają już jaj aby wypie**alać gówno z Sadola.

BigBertha

2021-01-09, 17:58
Po obejrzeniu pierwszych 3 min. wyłączyłem to gówno. Nie polecam. Plucie na PIS, kościół, promowanie antypolskiego gówna Tokarczuk, zj***nego filmu 365, itp. Krótko mówiąc LEWACKIE GÓWNO.

jebacpisdy

2021-01-09, 18:03
i ktoś ma zmarnować 25 minut życia na oglądanie jakiego wysruwu przeklejonego z youtube? Wracaj dzieciaczku do przedszkola, bo tam jest twoje miejsce.

NataliaW

2021-01-09, 19:36
W jednej połowie to gówno, a w drugiej agitka polityczna

mazga50

2021-01-09, 21:34
Rebeliant napisał/a:

Przecież bez włączania widać, że to ch*jnia pierwszej klasy i zaraz zostanie to wyj***ne.



Jeden z lepszych materiałów. A ty co, konkurencja?

Noside

2021-01-09, 21:45
Rebeliant, Pazuzu. Dajcie sobie chłopaki na zgodę buziaka. Z boku to wygląda jak klasyczny błąd komunikacji.
j***ć PiS, ale z głową. Pozdro i z fartem.

yoyobart

2021-01-10, 00:04
ech dzieciaki co wy wieta?k***a dobrze.że zdechnę niedługo,bo żal mi tłumaczyć,że ch*j to nie zawsze ch*j...i ch*j