18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DzidaZawodnik

2021-01-09, 14:03
nowynick napisał/a:

chwila czekajcie Prawaki. Mamy obecnie bardziej socjalną władzę niż w czasach PRL. 500+, 13sta emerytura - za Gierka nie rozdawali pieniędzy (nota bene moich i Waszych jak pracujecie), prawdziwy socjalizm jest właśnie teraz. Wpie**alają się z obłoconymi butami do każdego aspektu życia od poczęcia zaczynając, na cukrze kończąc, bo "władza wie lepiej co obywatelowi na zdrowie wyjdzie", przecież to już k***a Orwell jest(!), ale każda krytyka działań PiS to lewactwo? Przeczytajcie sobie k***a definicję tego słowa! Chodzi o dążenie do równości społecznej. Wprawdzie PiS realizuje to równając w dół, ale właśnie nam to robi...



Widzę, że chyba moje zdanie byłoi dla ciebie zbyt skomplikowanr i musiałeś sam sobie wymyślić temat z którym będziesz się kłócił.

Poza tym to ludzi ewymyślili słowo "lewactwo" i żadna istytucyjna definicja nie zmieni tego co ono oznacza. Jedynie oderwane od rzeczywistosci "humanisty" muszą zagladać do niemieckiego słownika co znaczą polskie słowa.

Poza tym czy naprawdę wierzysz, że lewactwo nie moze udawać, że pis to jest ich najwiekszy wróg, żeby motłoch myślał, że PiS walczy z lewicą?

zbynekmaslanka

2021-01-09, 14:04
pazuzu napisał/a:

Widzę po komentarzach ból dupy u pisowców, prawda boli.
Filmik genialnie podsumował poprzedni rok przy okazji wypunktował głupotę naszego rządu.
PS. Nie wiedziałem że na sadolu jest tyłu fanów Kaczyńskiego



A kogo mają być wielbicielami, Sławomira Nowaka (aktualna sprawa), Niesiołowskiego (zarwane łóżko, fasolka, w zamian za załatwianie spraw), Gawłowskiego (willa w chorwacji), S. P. Adamowicza ("walizki pieniedzy przywiezione po wojnie"). To byli ludzie na szczytach władzy o ktorych wszystko wiedziano i ich tolerowano. Dla mnie to nieprawdopodobne az żeby Niesioł został zapraszany do TV jako ekspert od "moralizowania" i pouczał tam "małych Polaczków" co mają myśleć. Po drugiej stronie tez były niezłe kwiatki ... ale wydaje mi się że nie aż takiego kalibru.

lolcat

2021-01-09, 14:14
Najlepszy kawałek :mrgreen:


Rebeliant

2021-01-09, 14:36
pazuzu napisał/a:

Widzę po komentarzach ból dupy u pisowców, prawda boli.
Filmik genialnie podsumował poprzedni rok przy okazji wypunktował głupotę naszego rządu.
PS. Nie wiedziałem że na sadolu jest tyłu fanów Kaczyńskiego



To chyba tobie dupa pękła, skoro widzisz pisowców, gdzie ich nie ma.

Noside

2021-01-09, 14:51
Zmusiłem się, żeby obejrzeć pierwszą minutę.
Dalej są 24 minuty takiego samego nudnego pie**olenia głupot?

konradkonradkonrad

2021-01-09, 15:08
a no tak bo ktoś kto nie lubi lewaków to od razu pisowiec no XD te lewaki mają rozj***ne mózgi skoro myślą że pis to prawica

KomandoKofi

2021-01-09, 15:20
Oj tam pie**olicie, dobra satyra ot co

Rebeliant

2021-01-09, 15:20
konradkonradkonrad napisał/a:

a no tak bo ktoś kto nie lubi lewaków to od razu pisowiec no XD te lewaki mają rozj***ne mózgi skoro myślą że pis to prawica



Lewaki miały sp***olone mózgi w ch*j lat zanim lewicowy PiS się pojawił na świecie.

petru23

2021-01-09, 15:31
Nie zesrajcie się

Adae

2021-01-09, 15:38
Nowoczesne lewactwo skladajace sie z pasztetow i płciowo nieokreślonych pantoflarzy próbuje za niemieckie pieniądze przemówić do pseudointeligentow.


notak

2021-01-09, 15:50
gdy widzę politykowanie na Sadolu odzywa się we mnie sprzeciw i chciałoby się powieiedzieć ,,wypie**alaj,,
ale nie można,
więc piwka nie dam, a po minucie oglądania stwierdzam że to kolejne gówno i piwka nie dam,
WY......łączam

qwerq221

2021-01-09, 16:07
lewacki wylew szamba nie polecam oglądać

pazuzu

2021-01-09, 16:16
zbynekmaslanka napisał/a:

A kogo mają być wielbicielami, Sławomira Nowaka (aktualna sprawa), Niesiołowskiego (zarwane łóżko, fasolka, w zamian za załatwianie spraw), Gawłowskiego (willa w chorwacji), S. P. Adamowicza ("walizki pieniedzy przywiezione po wojnie"). To byli ludzie na szczytach władzy o ktorych wszystko wiedziano i ich tolerowano. Dla mnie to nieprawdopodobne az żeby Niesioł został zapraszany do TV jako ekspert od "moralizowania" i pouczał tam "małych Polaczków" co mają myśleć. Po drugiej stronie tez były niezłe kwiatki ... ale wydaje mi się że nie aż takiego kalibru.



No teraz zapraszają najmana do tv jako eksperta od wszytskiego, faktycznie jest lepiej

Rebeliant napisał/a:

To chyba tobie dupa pękła, skoro widzisz pisowców, gdzie ich nie ma.



Skoro kogoś boli filmik krytykujący rząd PiS to chyba logiczne że jest pisowcem

Rebeliant

2021-01-09, 16:18
pazuzu napisał/a:

No teraz zapraszają najmana do tv jako eksperta od wszytskiego, faktycznie jest lepiej
Skoro kogoś boli filmik krytykujący rząd PiS to chyba logiczne że jest pisowcem



Nie wiem o czym jest ten filmik. Od razu widać, że to ch*jnia, nie trzeba oglądać. A skoro to o polityce, to podwójna ch*jnia, a autor pije spermę.


edit: Zapomniałem najważniejszego. Totalny z ciebie debil, pewnie po rodzicach. Jak ktoś się nie zgadza z krytyką PiS, to wcale to nie oznacza, że jest za PiS. Tak mogą pomyśleć tylko kompletni debile, co pokazałeś z resztą swoim postem.