18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

20 letni milioner - anatomia kłamstwa

okoko • 2013-02-04, 20:00
Poprosiłam specjalistę od mikroekspresji i mowy ciała o analizę zachowań ostatniego fenomenu internetu - "20 letniego milionera" Piotra Kaszubskiego. Czy jest możliwe by wieku pomiędzy 13 a 18 rokiem życia uzbierać majątek pozwalający na założenie kliniki medycyny estetycznej w Warszawie? W tą historię uwierzyły największe polskie media TVP1, TVN, gazeta.pl, newsweek i wiele, wiele, wiele ;) innych. Zapraszam do oglądania :)

aopia

2013-02-05, 11:00
k***a nie trzeba być specjalistą, żeby zobaczyć, że Piotr Kaszubski to aktor, który został wynajęty, żeby poprowadzić wiralową kampanię marketingową jakiejś tam marki. Można go znaleźć w agencji "aktorskiej". Czy ktoś, kto jest taki bogaty, zapracowany będzie miał czas i chęci na reklamę jakiegoś ch*jowego specyfiku na koncentrację. (vide Sesja)
Ile by taka marka musiała by wydać pieniędzy, żeby największe media w Polsce o niej mówiły. Z Piotrem Kaszubskim, któremu zapłacili ze 100-200k wyszło o wiele taniej.

garczarek

2013-02-05, 12:47
Pierwsze słyszę o tej sprawie... co za problem wyjść na ulicę i powiedzieć że się jest milionerem ? Podejrzewam że po 2 pytaniach z ekonomi by leżał... nawet bessy od hossy nie odróżnia ...

szwechu89

2013-02-05, 14:12
"zawód Syn" - wiadomo jak zdobył kase

spyyd3r

2013-02-05, 17:28
No blać jak bym był milionerem to po huhu mi grac w jakieś reklamie ? nawet czasu bym na to nie miał a ten pedzio Piter ma czas na reklamy wywiady a kto pilnuje firme? jego stary?

luck0

2013-02-05, 23:39
pora ojca dyrektora podejrzeć, ale to by

teraz ojca dyrektora powinien prześwietlić ale chyba to by było za proste

zbijok

2013-02-06, 00:10
Milioner, tylko obrączki po gumofilcach zostały...

Milioner, tylko obrączki po gumofilcach mu zostały...

Sungi

2013-02-08, 00:22
Teraz już Wam lepiej wszystkim, na pewno lepiej...