18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

20 letni milioner - anatomia kłamstwa

okoko • 2013-02-04, 20:00
Poprosiłam specjalistę od mikroekspresji i mowy ciała o analizę zachowań ostatniego fenomenu internetu - "20 letniego milionera" Piotra Kaszubskiego. Czy jest możliwe by wieku pomiędzy 13 a 18 rokiem życia uzbierać majątek pozwalający na założenie kliniki medycyny estetycznej w Warszawie? W tą historię uwierzyły największe polskie media TVP1, TVN, gazeta.pl, newsweek i wiele, wiele, wiele ;) innych. Zapraszam do oglądania :)

icek Berg

2013-02-04, 22:25
k***a milioner j***ny :)
Starzy bogaci to młody nie będzie polonezem zapie**alał, to chyba normalne
Wogóle nie rozumiem spustu i całego szumu wokół niego

A hejterzy do roboty się k***a weźcie a nie pie**olicie

sracz90

2013-02-04, 22:37
piwko dla każdego kto jedzie po tym pedale :)

Max999

2013-02-04, 22:40
pierdzieleenie. Clnton mówi 'z TĄ KOBIETĄ, Mr, Lewinsky' ucieka od tematu. głupoty. ;) podstawy angielskiego sie naucz. dalej. jak wy byscie zareagowali na pytanie 'masz milion złotych?' ja osobiscie uciekalbym od tematu pieniedzy. kto normalny rozmawia o pieniądzach w telewizji? jeszcze w kwotach milionowych!?( swoją drogą 'hu keers'.. ja pie**ole idź weź sie zabij c**o) dalej.. kto nie przygotowałby sie do wywiadu? no k***a kto? chciał chłopak zabłysnąć k***a ładną wymową wyuczoną rozumiem. ale z drugiej strony śmierdzi mi to spiskiem :D kles gada jak to dobrze jest w Polsce, po co wyjeżdżać. nie emigrujcie. pie**olenie. ciągnąc temat. babka zadała dziwne pytanie. <o ten laser> moze sie zestresował i palnął? ale z drugiej strony, pie**olony miliarder siedzi w tym od kilku lat i nie wie ile kosztuje? nie dałbym sie takiemu ch*jkowi pod nóż. no i te gesty. ja pie**ole. kolejna poj***na 'wskazówka' sam tak gestykuluje wymieniając coś. i to dość normalne. nie ma piwa, bo materiał to ch*j i gniot. koles jest takim odj***nym ekspertem że papież okazałby sie zabójcą ;)

pleju15

2013-02-04, 22:46
Który z takich milionerów wychyla otwarcie sie w telewizji ? Logiczne afiszowanie się jedno znacznie, znaczy problemy w społeczeństwie, ten kto ma pieniądza to chomikują.A on ? co chwile w telewizji wypowiada i dodatku prostymi słowami nic u niego nie widać żeby było związane z biznesem. PRZEREKLAMOWANY AKTOR. Kto w to wierze to ciotaaa .;d

daf098

2013-02-04, 23:17
Mnie zastanawia że nigdzie nie pojawia się osoba która mogłaby potwierdzić te jego wywody.Ktoś kto kupował od niego te świerszcze albo był właścicielem tej stajni co niby gówna z niej wywalał.Kolegów też chyba żadnych nie miał.

piernik666

2013-02-04, 23:18
nie ma nawet ch*ja we wsi zeby zarobil on 1kk zł w ciagu 6 lat ;) a wychodzi to z prostych jak drut obliczen :) 365dni w roku x6 lat daje to 2190 dni aby zarobic 1kk zl w ciagu tych 6 lat wychodzi na to ze musial by zarabiac 456.62zl DZIENNIE!!!! umówmy sie kto do k***y nedzy w wieku juz 13 lat zarabia codziennie taka kase? ;) inna sprawa musial chociaz czesc tej kasy wydawac (wiadomo nastolatek lubi kupic sobie jakis gadzet , pojdzie na impreze znowu cos wyda jakis ciuch itp itp... ) a jaki w polsce nastolatek zarabia ponad 13 tys miesiecznie? :) i co nagle zaczal zarabiac jako sprzatacz stajni 13tys? pokazcie mi ta stajnie ja sie tam chetnie k***a zatrudnie za taka kase ;)

KupMiMisia

2013-02-04, 23:22
żenada. "pan milioner" a słoma z butów wystaje :roll:

Sympatyczny i rzeczowy pan z filmiku. ;-)

K-...........an

2013-02-04, 23:40
ja odniosłem tylko wrażenie, że prowadzącemu po prostu ŻAL DUPĘ ŚCISKA

cocor

2013-02-04, 23:44
jego lewa ręka normalnie znika w 1:37 :shock:

Pilot_Tupolewa

2013-02-05, 00:14
"piotr kaszubski" a kto to k***a jest? I kogo to obchodzi?
Gdyby mnie ktoś spytał o Magdalenę Różczkę, toco innego. Tu bym wiedział, że grała w reklamie plej.

bionicle93

2013-02-05, 00:31
na magiel wzial jakies wk***iajace gowno, ale gada nawet o ciekawych rzeczach. Choc wlasciwie, kazdy z nas w jakis sposob czuje wszystko o czym ziomek mowil to jednak zdecydowanie lepiej to wsio precyzuje.

Skądinąd

2013-02-05, 00:43
Ten kolo w pedalskich okularkach powinien się raczej nauczyć poprawnie akcentować, bo wychodzi jak jakiejś niedojechanej pogodynce z TVN-u :-/

Prokurator

2013-02-05, 07:50
Tuska rozpracuj, a nie jakiegos malolata

Butter

2013-02-05, 10:40
no i w końcu ktoś udowodnił że to j***ny PR-owiec, ale w TV oczywiście tego nie puszczą.