18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

15 powodów przez które nie lubię' Wszystkich Świętych'

Materios • 2013-10-29, 21:24
;-) Coś nowego od Martina. ;-)
;-)

TB303

2013-10-29, 21:32
ch*jowe.
Pozdrawiam.

Materios

2013-10-29, 21:33
TB303 napisał/a:

ch*jowe.
Pozdrawiam.



Ciesze się :) Także pozdrawiam. ;-) Uszanowania dla rodziców.

Miziou

2013-10-29, 21:40
jak kurewsko żałosne to jest, to masakra - ja kminię, można nie lubić katolickich świąt (jestem niewierzącym człowiekiem - nie mylić z wojującym ateistą), ale k***a, jakie to niskie jest... goście mniej więcej w moim wieku, ale z WIELKIEGO miasta, więc oczywiście LEPSI - a ja się czuję jakbym k***a taki malutki był... a gdybym na groby chodził... to już w ogóle przej***ne, przecież jestem j***nym katopatolemhipokrytą!!! prawda? jakim zj***nym pedałem byłbym, gdybym chciał uczcić pamięć swojej rodziny, jakim hipokrytą, jaką końską sp***oliną...

co za żałosny pierd... pewnie mają zajebistą imprę halloweenową w starbuniu...

oczywiście nie o to chodziło, ale żaden z tych kretynów nie myśli o wydźwięku tego, co robi... co za żłoby...

Przemekkk

2013-10-29, 21:52
No w końcu ziomek coś dodał :P

Miziou napisał/a:

jak kurewsko żałosne to jest, to masakra - ja kminię, można nie lubić katolickich świąt (jestem niewierzącym człowiekiem - nie mylić z wojującym ateistą), ale k***a, jakie to niskie jest... goście mniej więcej w moim wieku, ale z WIELKIEGO miasta, więc oczywiście LEPSI - a ja się czuję jakbym k***a taki malutki był... a gdybym na groby chodził... to już w ogóle przej***ne, przecież jestem j***nym katopatolemhipokrytą!!! prawda? jakim zj***nym pedałem byłbym, gdybym chciał uczcić pamięć swojej rodziny, jakim hipokrytą, jaką końską sp***oliną...

co za żałosny pierd... pewnie mają zajebistą imprę halloweenową w starbuniu...

oczywiście nie o to chodziło, ale żaden z tych kretynów nie myśli o wydźwięku tego, co robi... co za żłoby...




Pleciesz bzdury jak mało który :D

xts

2013-10-29, 22:01
Ja chodze na groby co 3 lata, wyj***ne.

O śp Dziadkach pamiętam, przynajmniej raz w miesiącu o nich powspominam i przytocze jakąś sytuacje, która sie wydarzyła z ich osobami.

PS: na pogrzebach beczałem jak dziecko, szczególnie wspominam moment salw pułku reprezentacyjnego na pogrzebie dziadka.

Miziou

2013-10-29, 22:05
Przemekkk napisał/a:


Pleciesz bzdury jak mało który :D



Twój post otworzył mi oczy!!! sprawiłeś, że mój sarkazm, cynizm i turpizm stał się miałki i płytki w jednej chwili... dojrzałem do spojrzenia w lustrze i stwierdzenia - "jestem debilem"!!! dziękuję, że Twoje delikatne słowa otworzyły mi oczy na prawdę... jesteś wielki..!

NieWiemZeWiem

2013-10-29, 22:06
to tak jakbym wstawił filmik i mówił dlaczego nie lubie zupy ogórkowej. Na dodatek jeszcze bym dostał oklaski k***a na stojąco i przez motorniczego

lemon1988

2013-10-29, 22:48
tanie jak ruska dz**ka. ze swojej starej sie nabijajcie. k***a Bongman byl rezyserem czy jak?

longlong7

2013-10-29, 22:57
Mnie to po prostu jebie, ciesze się że mam dzień wolny i to wszystko

ferdziu7

2013-10-29, 23:23
Jak dla mnie to właśnie tutaj wychodzi to cebulactwo na tym filmie. Wiadomo, że w Polsce jak jest święto i jest cała rodzina przy stole nie ważne co to za święto ważne żeby komuś dupę obrobić (poplotkować), gadać o jakiś problemach politycznych (najczęściej to chyba wujkowie, bądź szwagrowie ludzie politolodzy mający informację tylko i wyłącznie z faktów i wydarzeń) no i wypić. A właśnie chodzi tutaj o to żeby sobie przypomnieć ludzi których już nie ma, bądź za tymi którymi tęsknimy. Specjalnie jest to dzień wolny żeby odrzucić wszystkie problemy dnia codziennego i zastanowić się nad egzystencją i nad tym co zostawimy jak już nas nie będzie. Właśnie to jest cały sens tego święta, tylko przez nasze rodziny i media które sprowadzają się do tego żeby kupować dużo żarcia, zniczy jakiś innych cudów a nie nad sensem samego święta młodzi odchodzą od tych starych zwyczajów. Jak ktoś będzie z rodziną spędzać ten czas pomyślcie o tym i pamiętajcie, że każdego czeka śmierć wcześniej, czy później.

Br...........ki

2013-10-29, 23:37
Z jednej strony fanatycy co gadają rzeczy typu "jestem katolikiem nie obchodzę hallowin " a z drugiej hipstery którzy są tacy idealni i nowocześni że muszą się wypowiedzieć czemu im się to nie podoba.

Sz...........an

2013-10-29, 23:41
Lepszy nasz "grobing" niż hamerykańskie "helołin". Co kraj to obyczaj i nie należy tego zmieniać.

pawu95

2013-10-30, 04:22
ferdziu7 napisał/a:

Jak dla mnie to właśnie tutaj wychodzi to cebulactwo na tym filmie. Wiadomo, że w Polsce jak jest święto i jest cała rodzina przy stole nie ważne co to za święto ważne żeby komuś dupę obrobić (poplotkować), gadać o jakiś problemach politycznych (najczęściej to chyba wujkowie, bądź szwagrowie ludzie politolodzy mający informację tylko i wyłącznie z faktów i wydarzeń) no i wypić. A właśnie chodzi tutaj o to żeby sobie przypomnieć ludzi których już nie ma, bądź za tymi którymi tęsknimy. Specjalnie jest to dzień wolny żeby odrzucić wszystkie problemy dnia codziennego i zastanowić się nad egzystencją i nad tym co zostawimy jak już nas nie będzie. Właśnie to jest cały sens tego święta, tylko przez nasze rodziny i media które sprowadzają się do tego żeby kupować dużo żarcia, zniczy jakiś innych cudów a nie nad sensem samego święta młodzi odchodzą od tych starych zwyczajów. Jak ktoś będzie z rodziną spędzać ten czas pomyślcie o tym i pamiętajcie, że każdego czeka śmierć wcześniej, czy później.



O zmarłych pamięta się częściej niż raz do roku. Zrozumiesz kiedy umrze ktoś tobie bliski.