18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

15 powodów przez które nie lubię' Wszystkich Świętych'

Materios • 2013-10-29, 21:24
;-) Coś nowego od Martina. ;-)
;-)

omgłomatkobosko

2013-10-30, 09:20
Widzę , że gimbaza nie ogarnia tego filmu, tak jak większość ludzi nie ogarnia filmu "Dzień świra".
Na tym filmiku widzicie SIEBIE.
Życzę wam więcej dystansu do siebie, bo to w życiu pomaga.
Ewentualnie maść na ból dupy.

liq

2013-10-30, 11:10
Miziou napisał/a:

jak kurewsko żałosne to jest, to masakra - ja kminię, można nie lubić katolickich świąt (jestem niewierzącym człowiekiem - nie mylić z wojującym ateistą), ale k***a, jakie to niskie jest... goście mniej więcej w moim wieku, ale z WIELKIEGO miasta, więc oczywiście LEPSI - a ja się czuję jakbym k***a taki malutki był... a gdybym na groby chodził... to już w ogóle przej***ne, przecież jestem j***nym katopatolemhipokrytą!!! prawda? jakim zj***nym pedałem byłbym, gdybym chciał uczcić pamięć swojej rodziny, jakim hipokrytą, jaką końską sp***oliną...

co za żałosny pierd... pewnie mają zajebistą imprę halloweenową w starbuniu...

oczywiście nie o to chodziło, ale żaden z tych kretynów nie myśli o wydźwięku tego, co robi... co za żłoby...


w d*pie byles, gowno widziales ;p
na wioskach jest tak samo ;p malo kto idzie na cmentarz zeby zmarlych wspominac, glownie zeby reszcie rodziny d*pe potem opie*dolic ;p tyle w temacie, dziekuje, zegnam.

Wayas

2013-10-30, 11:33
16 powód: ZA GROBOWY NASTRÓJ :D :D :D :D

michalachim

2013-10-30, 12:04
propozycja na kolejny odcinek: 15 powodow dlaczego ten program jest taki slaby

WalniętyKnur

2013-10-30, 12:04
i brakuje jeszcze tego obrazka komiksowego, co ludki stoją i w dymkach swoich a to narzekają,a to kierują dekoracjami. k***a, jakby się na cmentarzu jakiś konkurs o puchar proboszcza za najlepiej udekorowany nagrobek odbywał. wszystko musi być w ch*j kosmiczne,w ch*j drogie i w ch*j tandetne/kiczowate, byleby tylko było, bo co adamiakowa z góry powie, już ploty rozniesie, że ja w czerwonym, nie w czarnym żakiecie, ja pie**ole.

Ne...........ro

2013-10-30, 12:13
Jak facet może nosić apaszki?

MetaIurg

2013-10-30, 12:21
żałosne, słąbe i nieśmieszne

quartz75

2013-10-30, 12:28
Dobre i trafne, jeżeli tego nie rozumiesz to już twój problem.

RockyWood

2013-10-30, 12:44
1:10

podobną sytuację widziałem w tamtym roku na cmentarzu. Dwie babki ubrane całkiem przyzwoicie miały po dwie reklamówki - szukały zniczy tego samego typu. Nie zdziwiłbym się gdyby to były te same babki które te znicze wcześniej sprzedawały. Reakcja ludzi dookoła? Brak.

2:00

zapalarka 25 zł?

w kiosku obok 4 zł ale widziałem takie same za 3 zł kiedyś. To chyba jeden z ich kawałów :)

!Timon

2013-10-30, 12:51
xts napisał/a:


PS: na pogrzebach beczałem jak dziecko, szczególnie wspominam moment salw pułku reprezentacyjnego na pogrzebie dziadka.



Pułk jest oddziałem taktycznym złożonym z dowództwa, sztabu, kwatermistrzostwa, kilku pododdziałów (batalionów, dywizjonów, kompanii, baterii, eskadr) określonego dla danego pułku rodzaju wojsk oraz z pododdziałów przeznaczonych do zabezpieczenia działań pułku. Pułk jest jednostką samodzielną pod względem administracyjnym i gospodarczym, ma też własny sztandar. W zależności od przeznaczenia istnieją pułki piechoty, pułki zmechanizowane, pułki czołgów, pułki powietrznodesantowe, pułki artylerii, pułki artylerii przeciwlotniczej, pułki artylerii pancernej, pułki artylerii przeciwpancernej, pułki saperów, pułki łączności, pułki lotnicze, pułki samochodowe i wiele innych. Najczęściej pułk stanowi część związku taktycznego (brygady lub dywizji), ale może także występować samodzielnie.

Nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz. Z szacunku do dziadka żołnierza chociaż orientowałbyś się w temacie.

Aragon1988

2013-10-30, 13:18
Nietoksyczne i całkiem prawdziwe. Z przymrożeniem oka, ogólnie nie powalają ale ten odcinek całkiem spoko. A wszyscy co spinają dupę, że wyśmiewają święto są ślepi lub są hipokrytami.

Phyromantic

2013-10-30, 13:28
Miziou napisał/a:

jak kurewsko żałosne to jest, to masakra - ja kminię, można nie lubić katolickich świąt (jestem niewierzącym człowiekiem - nie mylić z wojującym ateistą), ale k***a, jakie to niskie jest... goście mniej więcej w moim wieku, ale z WIELKIEGO miasta, więc oczywiście LEPSI - a ja się czuję jakbym k***a taki malutki był... a gdybym na groby chodził... to już w ogóle przej***ne, przecież jestem j***nym katopatolemhipokrytą!!! prawda? jakim zj***nym pedałem byłbym, gdybym chciał uczcić pamięć swojej rodziny, jakim hipokrytą, jaką końską sp***oliną...

co za żałosny pierd... pewnie mają zajebistą imprę halloweenową w starbuniu...

oczywiście nie o to chodziło, ale żaden z tych kretynów nie myśli o wydźwięku tego, co robi... co za żłoby...





takie katolickie isc na groby zapalac znicze :) nie wierzysz? DZIADY ODPRAWIAJ bez odbioru i nie placz bo i tak wszyscy maja to w dupie panie :emo:

kamiljot

2013-10-30, 13:42
sp***olone jak sam sk***ynsyn. Uprzejmie proszę o opuszczenie tej strony z takim ch*jowym gównem.