18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

120 decybeli i otwarte okna

Susano • 2013-07-09, 15:55
Babka wdaje się w dyskusje z deskorolkarzami bo zamiast w skajtparku jeżdżą po osiedlu.

sz...........an

2013-07-09, 16:00
to nie jest skajt park :amused: niech wybuduje skajt park :D

squallaz

2013-07-09, 16:00
Dobre szyby tam mają, że wytrzymały te 120 decybeli. I że tym "skajciarzą" słuch nie wysiadł :shock: Chyba ze stoperami w uszach jeżdżą.

Atreyu

2013-07-09, 16:02
Zapomniała jak była młoda. ;)

rockface123

2013-07-09, 16:03
120 decybeli to ma w kościele podczas mszy jak ksiądz orgazmu dostaje

:amused:

Mr.Drwalu

2013-07-09, 16:06
Ruchliwy monitoring. :D
Na pewno Kryśka z klatki obok sprzedała jej chłopaków. :P

Queno

2013-07-09, 16:10
Fajne Graffiti :)

Lucius

2013-07-09, 16:17
stara baba blefuje, bełkocze trzy po trzy a gimbaza zastraszona :D :D

LaChupacabra

2013-07-09, 16:36
Ja tam ciotą nie jestem i na desce nie jeżdżę, ale jeździjcie sobie chłopaki gdzie chcecie bo stare komunistyczne p*zdy zalałyby betonem cale osiedla byleby k***a mogły w spokoju Maćka w TV obejrzeć. Stare p*zdy jakoś nie widzą jak srają tymi swoimi psopodobnymi szczurami na każdym kroku, a gówna później leżą i sterczą bezpośrednio przy wejściu do bloku.
Na osiedlu na którym moja żonka mieszkała było kilka trzepaków, na których dzieciaki często grały w siatkówkę, albo odbijały sobie nogą piłkę, to starym spasionym komunistycznym k***om też to nie pasowało bo trzepaki wykopali, postawili pod murem i obsadzili żywopłotami. Myślicie że na to miejsce powstało jakieś małe boisko, orlik albo chociaż betonowy stół do tenisa?
Odpowiedź zostawiam dla was...

tr...........ke

2013-07-09, 16:38
Takie babki to dobre są. Kiedyś w schronie byłem w mieście znanym ze słów "łódź k***a" i babeczka zaczęła się pruć że policje itp. wzywa :D Gdy już zwiedziliśmy cały schron itp. i po prostu szliśmy w inne miejsce babeczka zaczęła pruć się że mamy czekać bo policja już jedzie :D Co najlepsze z przystanku widzieliśmy jak pan policjant gada z babką :D

Karenz88

2013-07-09, 16:44
Jak nazywa się pojazd napędzany jednym pedałem ?
.
.
.
.
.
Deskorolka

Gamge

2013-07-09, 16:48
Czy ktoś mi k***A wytłumaczy co ma policja do tego? Nic k***a złego nie robią nie ma godziny 22:00 a że starej przeszkadza to niech se k***a okno zamknie albo aparat słuchowy przyciszy żeby nie było 120 decybeli k***a -.- porażka

Roszp

2013-07-09, 16:58
squallaz napisał/a:

Dobre szyby tam mają, że wytrzymały te 120 decybeli. I że tym "skajciarzą" słuch nie wysiadł :shock: Chyba ze stoperami w uszach jeżdżą.



120 decybeli, to jest możliwe. Ktoś napisał, że jest to "startujący helikopter w odległości 5 metrów". Ale tego typu porównania nie mają sensu. W odpowiednich warunkach i taki dźwięk może mieć 120 decybeli. Słuch jest w stanie wytrzymać chwilowe skoki nawet powyżej tej wartości. To ciągłe przebywanie w takich warunkach jest szkodliwe.

Mimo wszystko wydaje mi się, że odrobinę przesadziła.

Gamge napisał/a:

Czy ktoś mi k***A wytłumaczy co ma policja do tego? Nic k***a złego nie robią nie ma godziny 22:00 a że starej przeszkadza to niech se k***a okno zamknie albo aparat słuchowy przyciszy żeby nie było 120 decybeli k***a -.- porażka


Zakłócanie spokoju. Prosta sprawa. Mi napie**alali megafonami pod domem (mieszkam obok kościoła), sąsiad zadzwonił na policję, przyjechali, rozgonili i z bogiem. Wcale nie musi być 22, żeby zakłócać spokój.

teken

2013-07-09, 17:26
Ja pie**ole. Chłopaki mają kawałek równego terenu przy jakiejś ruderze i bunt. Już lepiej niż by mieli niszczyć jakieś zabytki, ławki, poręcze itp. 120 decybeli. ja pie**ole. Ludzie to mają naj***ne we łbach, a jak bachory drą mordy pod oknami bezpośrednio "MAAAAAAAAMOOOOOOOOOOOOOOOOOO" to jest zajebiście. Dobre chłopaki se jeżdżą, nikomu nie przeszkadzają, to zawsze się jakiś debil znajdzie.

Gonczor

2013-07-09, 18:38
Ale się wk***iłem. 15 piwo i leć na główną.

Co do tego, że nie jest to miejsce dla skejtów: jak teren należy do miasta, to należy też do nich i ch*j babie do tego, co tam robią. Lepiej, żeby chlali piwo, niż zajmowali się sportem, brawo.