18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

12-latek nakurwia Drifting

HEILicopter • 2012-09-13, 19:20
Dzis ogarnalem go w Raporcie Turbo. :lol:
Pozazdroscic mu tylko rodzicow :)


PS. 4,4L V8 :shock:

dawid321`

2012-09-13, 23:10
crazy kids these days :-/

Matuch90

2012-09-13, 23:12
A i najlepsze jest jeszcze pie**olenie w stylu " Chorzy rodzice, nie dają dziecku mieć dzieciństwa tylko przymuszają do tego co dziecko nie lubi" Kuurwa tak jasne ! Najlepiej zostaw dziecko samo sobie, niech ma to kolorowe dzieciństwo. Pojeby.

macius3553

2012-09-14, 08:26
Jak ja mialem 12 lat wybuchl stan wojenny i teleranka nie ogladalem wtedy , jak ktos mial fiata 125 to byl gosc nie wspomne o polonezie 1500

adiemus36

2012-09-14, 10:36
Cytat:

Żenada.

Wiesz dlaczego biedni są biedni? Bo są głupi! A dlaczego są głupi? Bo są biedni!

Po h*j promować tępych buraków jak można promować wyjątkowego gościa z talentem (i jego ojca , za wytrwałość i dopilnowanie syna).

Bogatemu to się byk ocieli a biednemu to wiatr w oczy.

Zarówno bieda jak i bogactwo to stan umysłu a nie kieszeni! K U R . W A M Ą Ć - wbijta se to w urzędnicze narzekające łby!



Jesteś idiotą.

Jak ktoś ma 4-osobową rodzine i matka razem z ojcem zarabiają po, dajmy na to, 4 tysiące na głowę(razem 8 kafla), to w dzisiejszych czasach starczy im na jedzenie, utrzymanie auta, mieszkania, internet i inne media. Ale za ch*ja nie starczy im na kupienie dodatkowego auta, wartego ze 20 kafli + cotygodniową wymianę opon za przynajmniej 1000zł.

W jakim ty świecie żyjesz ? Albo jesteś smarkaczem, któremu rodzice podkładają wszystko pod nos, albo jesteś zj***nym idiotą, który nigdy nie wyszedł spod spódnicy mamusi.

Po drugie, sam jesteś tępy burak, bo ch*j piszę się przez "CH"
Po trzecie, nie potrafisz poprawnie napisać "k***a mać" ?
Bogatemu byk się ocieli, bo stać go, żeby temu bykowi wstawić nawet macicę.
Co Ty myślisz? Żeby założyć biznes i trzepać dużą kasę, trzeba mieć najpierw chociaż kilkanaście tysięcy, na jakiekolwiek urządzenia i inne pierdoły.

Jak już dorośniesz, to spróbuj coś samemu zarobić, zobaczymy kto Cie zatrudni, albo jaką ogromną firmę założysz.

A wracając do tematu, jest wielu utalentowanych sportowców, którym życie nie dało bogatych rodziców. Oni muszą liczyć na pomoc rządu i innych organizacji. A wiesz jak działa rząd i inne organizacje ? Mają to w ch*ju.

Cytat:

Jak ja mialem 12 lat wybuchl stan wojenny



Czyli twierdzisz, że teraz masz 43 lata ?

mare30ks

2012-09-14, 10:41
@up wszystko prawda poza jednym: za 20 tysi to dobrej fury do drigtu nie kupisz :)

Ma...........yu

2012-09-14, 19:27
Gadanie, że kasa to nie wszystko....gówno prawda. Na tym parszywym świecie kasa to wszystko, potem liczy się reszta. Jego stary ma tyle szmalu, że sprzedanie któregoś ze swoich autek to żaden problem. A co do jego umiejętności, gówniarz ma osiągnięcia w gokartach więc wiadomo, że jako tako jeździć będzie umiał tym bmw. A tor w Koszalinie (z którego jest ten filmik) dzieciak zna na pamięć. Jak idzie człowiek na Puchar Bałtyku (tak w Koszalinie odbywają się takie zawody dla drifterów) to się tylko wkur*ia, bo zamiast usłyszeć coś ciekawego o prawdziwych zawodowcach, którzy jeżdżą u nas to się wiecznie słyszy z ust tego durnego komentatora "A w białym BMW E36 z silnikiem V8 Adaś Zalewski Junior!! 12 letni drifter z Koszalina!!! Wielkie brawa dla niego za jego pasję!!" i bla bla bla przez cały dzień zawodów ch*j człowieka strzela...jest na każdych zawodach faworyzowany, ale co się dziwić skoro Moto Park Koszalin wziął go pod swoje skrzydła jako sposnor. Pomijając fakt, że większość difterów nie bierze go jeszcze na poważnie, może za parę lat, bo boją się z nim jeździć bo to jeszcze dzieciak! Niestety to jest sport dość kontaktowy, jak nie z samochodem to z bandą, i w takich momentach dzieciak nie wie co robić a oni nie chcą brać odpowiedzialności za małolata. I od razu rozwiewam wasze wszelkie wątpliwości co do wiarygodności moich informacji, znam gnoja osobiście i się z tego nie ciesze a nawet niestety miałam przyjemność (nieprzyjemność) konfrontacji z nim na torze i ciągle w głowie jest myśl, że za mną jest dzieciak i jako dorosła osoba myślę o jego bezpieczeństwie. Na pewno za kilka lat będzie z niego świetny drifter, ale jak na razie za smarkaty na to jest i tyle. :roll:

adiemus36

2012-09-14, 20:10
Cytat:

wszystko prawda poza jednym: za 20 tysi to dobrej fury do drigtu nie kupisz



No tak się domyślam. Ale to tylko potwierdza moją tezę.

roger0099

2012-09-14, 23:08
Wiele ludzi wypowiedziało się już na ten temat, ale ch*j mnie strzela jak widzę, jak jakiś dzieciaczek robi rzeczy o których ja marze. Startować w zawodach w drifcie to jest moje największe marzenie, ale nie mogę sobie na to pozwolić, bo jeszcze się uczę, pracuje tylko w weekendy i to są grosze na bierzące wydatki (żeby rodziców nie obciążać za bardzo) a tu jeszcze studia się szykują niedługo, na które też pewnie będę musiał zarobić. I ch*j, że mu zazdroszczę, ale po prostu wk***ia mnie, ta j***na niesprawiedliwość, że jeden ma gorzej i zapie**ala, a drugi nic nie robi i ma wszystko. W przyszłości chce żyć godnie i wiedzieć, że to co mam (lub będę miał) zawdzięczam sobie i swoją pracą.

ĸuń

2012-09-15, 11:55
Mayu, tyle literek, a najbardziej rzucają się w oczy gwiazdki w pewnych słowach :-/

Pener

2012-09-15, 11:57
ĸuń, warna mu

ĸuń

2012-09-15, 12:02
Penerę napisał/a:

warna mu



To kobieta, sugerując się symbolem płci żeńskiej :-)

Ma...........yu

2012-09-15, 12:56
Jeśli chodzi o mnie to tak, jestem kobietą. I tak jeżdżę w drifcie. Nie, moi rodzice nie maja kasy na sponsorowanie mi tego. Na wszystko zarobiłam sama ciężką pracą. I nie startuje w zawodach bo chce dopracować technikę jazdy żeby inni traktowali mnie równo a nie jako "głupią babę, która pcha się tam gdzie nie jej miejsce" no i oczywiście skończyć samochód. A i co do osoby tutaj (nie pamiętam jego nick'u) dobry samochód do driftu to nie jest 20 tyś złotych. Dobry samochód do driftu na polskie realia to BMW e30 (bo są tanie części, nie tak jak do nissana) z mocnym silnikiem, odpowiednim zawieszeniem, klatką czy bez niej (nie aż tak istotne), z dobrym mostem i paroma bzdetami to jakieś 10 - 12 tyś zł. Przy 20 tyś zł to można by było zaszaleć 8-)

Alien12

2012-09-16, 19:35
Mayu,
Mayu napisał/a:

bla bla bla przez cały dzień zawodów ch*j człowieka strzela...jest na każdych zawodach faworyzowany, ale co się dziwić skoro Moto Park Koszalin wziął go pod swoje skrzydła jako sposnor.


nie sraj się bo ci żyłka jebnie. Motopark nie jest jego sponsorem, to wiem bo tam pracuję, jak ci żal dupę ściska o to że jest faworyzowany to idź im to powiedz, przed kompem każdy jest mądry bo wie że za obrażanie innych nie dostanie w ryj.
czytając wasze komy, mam jedno pytanie, czy to że wam się nie podoba że ma 12 lat i tatę który w niego inwestuje tzn że ma przestać jeździć, żeby nie czytać waszych poj***nych komów.
Ostatnia rzecz... widziałaś głupia c**o, czym jego tata jeździ? stary rozpadający się klekot, jak by miał się zaraz rozlecieć a wy piszecie o bogactwie i mercedesach w garażu.

I piszcie co chcecie ale to on był w FATACH na TVN, w TVN24 na żywo, w TVN TURBO i w kilku innych a wy przed kompem, wyrywacie włosy z dupy i wypisujecie swoje problemy bo macie małego ch*ja i czujecie się zagrożeni przez 12 latka, no i jest jeszcze jedne sfrustrowane babsko, która pewnie jest brzydsza od moich jaj i nikt jej nie chce łaaaaaaaaaaa, k***a co za banda popaprańców

Ma...........yu

2012-09-17, 15:52
No był już wszędzie, dlatego boję się lodówkę otworzyć.

Alien12

2012-09-17, 18:31
Mayu napisał/a:

No był już wszędzie, dlatego boję się lodówkę otworzyć.


a będzie jeszcze więcej, od piątku zaczyna się V runda PFD w Poznaniu, o której ty możesz tylko pomarzyć a on tam będzie startował, bo jest dobry i twoje komy tego nie zmienią, a ty będziesz pisać komentarze pod jego filmami.... i kto jest k***a górą?????