18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

12-latek nakurwia Drifting

HEILicopter • 2012-09-13, 19:20
Dzis ogarnalem go w Raporcie Turbo. :lol:
Pozazdroscic mu tylko rodzicow :)


PS. 4,4L V8 :shock:

skizo

2012-09-13, 21:44
ja pie**ole.. widziałem to dziś w Dzień dobry TVN, potem w TVN 24 i w Faktach a teraz tu ja pie**ole jaki pech

adiemus36

2012-09-13, 21:44
Każdy 12 - latek mógłby tak nak***iać, jest jednak jedno "ale" - kasa.

Gówniarz jeździł w gokartach - tanie to to nie jest
Takie BMW, przygotowane do jazdy + zajebisty silnik, to również wydatek grubych dziesiątek tysięcy.

Czy każdego na to stać ? Wątpie.

I jeszcze go k***a promują - to tak jakby robić darmową reklamę milionerowi.

Poj***ny kraj. Niech biednych promują k***a.

Mc6

2012-09-13, 21:45
jabolmax napisał/a:

a to nie laska przypadkiem




Sapthor

2012-09-13, 21:47
Gdybym miał 12 lat bogatych rodziców którzy zafundują mi koszty utrzymania takiej V8 to też mógłbym jeździć całymi dniami, nic specjalnego nie widzę... trochę umiejętności reszta to zasługa auta...

Bodziek93

2012-09-13, 21:53
Wiadome, ze jak dalej to pociagnie bedzie mistrzem świata, ale mam nadzieje ze mu palma nie odpie**oli, nienawidze frajerow np. z mojej szkoły ktorz woza sie autami swoich starcyh, odczasu do czasu przypalajac gumy... Moje zdanie jest takie, ze w wiekszosci jak robi sie to od małego, bardzo małego to odniesie sie w tym sukces, czy jest to drifting, czy boks, czy mma, czy nawet k*** gra w pingponga, male dziecko bardzo szybko łapie, potem tylko je doszlifowac.

pendzel'la

2012-09-13, 21:56
ja pie**ole, chodzi o to że stary zaraził syna fajną zajawką, ma kasę i może mu to umożliwić to fajnie! lepiej niech driftuje, może z czasem wyścigi, w końcu F1 i mamy zawodnika znanego na cały świat. Lepszy młody drifter niż gimbus z telefonem puszczający peje w tramwaju i palący szlugi pod szkołą ;]

ptaqdeloco

2012-09-13, 21:59
@acekmatys nie martw się o niego, z tego nigdy się nie wyrasta...wgl. lepiej mieć cycki w głowie niż ch*je w głowie...

Proximate

2012-09-13, 22:02
0:53

Pada deszcz, pada deszcz - śpiewajmy wszyscy razem :P

M4...........ek

2012-09-13, 22:06
Daj takie autko małemu 6cio letniemu chinolowi który za pierwszym razem zrobi lepszą pokazówkę niż ten stary 12latek..

Matuch90

2012-09-13, 22:29
Taka prawda. Gdyby młodemu, bogaci starzy nie podstawiali wszystkiego pod nos, to były skazany na szare życie jakie wiedzie większość jego rówieśników. Myślicie, że Kubica to sobie tak z własnego chcenia, został rajdowcem ? Ojciec woził go wszędzie od dzieciaka. Na wszelkie zawody itp. Radwańskie koszką dzisiaj miliony, bo ojciec też od dzieciaka we wszystkim im pomagał. Prowadzał za rękę na kort. Dziecko trzeba wspierać, a nie k***a kazać mu żeby sobie samo znalazło zainteresowanie. Znajdzie sobie k***a... komputer. Za łeb trzeba i pomagać.

M4rkOPL

2012-09-13, 22:29
jacekmatys napisał/a:

Mój też ma 12 lat ale niestety tylko cycki mu w głowie


To masz normalnego syna, że cycki, a nie coś innego :-P

Kazik94

2012-09-13, 22:40
Do wszystkich użytkowników którzy myślą że jego rodzice są "nadziani", jego ojciec sprzedał własny samochód aby wspomóc syna w pasji. Więc nie jest to tak jak myślicie.

mare30ks

2012-09-13, 23:04
@up ktorego mercedesa czy bejce opie**olil z garazu? :)

LarryFoulke

2012-09-13, 23:05
k***a, ale z Was dno. Ja w wieku lat dwunastu to prędzej bym w ścianę przypie**olił na pierwszym zakręcie, niż tak nak***iał - i nie pie**olcie, że wystarczy mieć hajs i wszystkiego idzie się nauczyć - jakby tak było to myślicie, że byłby jeden taki dzieciak co drifty napie**ala? Pewnie o tym młodym perkusiście co tak nak***iał też byście tak napisali.
Podejście - "ja to bym zawojował świat jakby ktoś mi dał parę milionów" mnie rozpie**ala.

st...........er

2012-09-13, 23:07
adiemus36 napisał/a:

Każdy 12 - latek mógłby tak nak***iać, jest jednak jedno "ale" - kasa.

Gówniarz jeździł w gokartach - tanie to to nie jest
Takie BMW, przygotowane do jazdy + zajebisty silnik, to również wydatek grubych dziesiątek tysięcy.

Czy każdego na to stać ? Wątpie.

I jeszcze go k***a promują - to tak jakby robić darmową reklamę milionerowi.

Poj***ny kraj. Niech biednych promują k***a.



Żenada.

Wiesz dlaczego biedni są biedni? Bo są głupi! A dlaczego są głupi? Bo są biedni!

Po h*j promować tępych buraków jak można promować wyjątkowego gościa z talentem (i jego ojca , za wytrwałość i dopilnowanie syna).

Bogatemu to się byk ocieli a biednemu to wiatr w oczy.

Zarówno bieda jak i bogactwo to stan umysłu a nie kieszeni! K U R . W A M Ą Ć - wbijta se to w urzędnicze narzekające łby!