18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11 września - Fikcyjna rzeczywistość.

antyzog • 2011-09-11, 23:11
Film pokazuje trochę inny pogląd na wydarzenia 11.09.01r niż wszyscy znamy.

:?:

ni...........ne

2011-09-11, 23:14
tak, tak, akermański rząd zniszczył WTC, w smoleńsku był zamach a kosmici wylądowali na ziemi. k***a niektórzy chyba wierzą że żyją w Matrixie

antyzog

2011-09-11, 23:28
@up
Tak, były przypadki ludzi którzy wierzyli że żyją w matrixie i nawet z tego powodu mordowali innych. Smoleńsk mało prawdopodobne ale wszystko jest możliwe, sami sobie byli winni latając takimi złomami, sytuacja z Milerem niczego ich nie nauczyła. Kosmici, niewykluczone nawet bardzo możliwe.

Jonthan24

2011-09-11, 23:47
jak mogę to sciagnac na kompa????

Mr.Drwalu

2011-09-12, 00:16
@nieodwracalny

Zgrywasz alkomata po to by piwka dostać.

Teorie teoriami ale k***a nie wrzucaj wszystkich tragedii jednego wora, np tego co napisałeś smoleńsk, WTC.
Każdy z nas jest indywidualistą i myśli logicznie na swój sposób.
WTC był największym atakiem przeciw prawom człowieka w wolnym "niby" państwie.
Dzięki takiemu zabiegowi przez ostatnie 10 lat USA jest przez 24h inwigilowane przez rząd.

NEWS:
Jak piszę "Washington Post" w swoim raporcie :
Zadania związane z anty-terroryzmem, bezpieczeństwem ww i wywiadem zajmuje się prawie:
- 1271 - organizacji rządowych
- 1931 - firm prywatnych
Rocznie przygotowują 50 tys raportów, z których wielu nikt prawie nie czyta.

Był to krok potrzebny do walki (afganistan) kolejny dla zniewolenia otępiałych amerykanów i ostatni dla z powodowania zapaści na rynku.
Każdy sobie będzie żył we własnym świecie jaki sobie stworzył tak więc "matrix-a" wsadź sobie między
kartki w Harry-m Potter-ze.
Troszkę zewnętrznej wiedzy nie zaszkodzi a rozszerzy horyzonty żeby sobie po dyskutować.

si...........bo

2011-09-12, 00:36
Jonthan24 napisał/a:

jak mogę to sciagnac na kompa????


Przez realplayer

Darson

2011-09-12, 01:23
Pomieszane z poplątanym... I tak chodzi o kase.

miszalke

2011-09-12, 11:11
Czego sie polacy przejmują tym WTC skoro to nie działo sie u nas tylko u hamerykańców ? Wedle mnie powinniśmy sie zając sprawą smoleńska a nie bzdurami ...

Robster

2011-09-12, 11:17
@antyzog ty chyba dalej w Matrixie siedzisz skoro po tylu konferencjach i komisjach stwierdzasz, że się rozbili bo samolot był niesprawny. Jak się czymś nie interesujesz i lata ci to koło ch*ja, to się w temacie nie wypowiadaj.

wmmpw

2011-09-12, 11:18
o co chodzi tam z tym 4 budynkiem?

.:...........:.

2011-09-12, 11:20
wmmpw napisał/a:

o co chodzi tam z tym 4 budynkiem?



A nic nic, to coś jak piąte koło u wozu.

Mockba

2011-09-12, 11:28
Dla pewnosci ze w tym wątku niczego nie brakuje, napisze 3 razy słowo "smoleńsk".

Smoleńsk, smoleńsk, smoleńsk.

Takie madrosci mongolskie, autor filmu zapisuje po wieloletnich przemysleniach i doswiadczeniach zwiazanych z WTC, nigdy nie bedac w USA, co wiecej nie miejac nawet cienia nadziei na to ze kiedykolwiek tam sie znajdzie. Cos nie zadzialalo, ktos nie dopilnowal i wyszlo jak wyszlo. Rozdzial zamkniety. A nie uwierze, ze ktokolwiek w ramach propagandy wpadl na swiatly pomysl rozj***nia dwoch budynkow pelnych ludzi, do tego "legalnie" za pozwoleniem jakis tajnych sluzb, dekretow itp itd

Nawet amerykanscy naukowcy nie sa az tak glupi. Po ch*j, ciezki, doszukiwac sie czegos, czego wiadomo ze nie ma, a nawet jak jest to nigdy na jaw nie wyjdzie ? Ja bardzo szanuje to, ze ktos poswieca swoj wolny czas, na proby rozwiazania takich kwestii, kombinowanie itd, tylko pytam sie najnormalniej w swiecie:

Po co ?

Wiochmen

2011-09-12, 11:52
jak mnie wk***iają takie filmiki...jeden h*j kto to zrobil,to ze poznaja prawde nie wskrzesi tych ludzi co zgineli,zupelnie k***a nic nie zmieni

wexors

2011-09-12, 11:52
@up
żartujesz ?

teraz amerykańcy mogą legalnie inwigilować każdego, dosłownie każdego, a cały naród amerykański bedzie to popierać bo " bo uuuu terrorysta 9/11 itp". Tak samo było z atakiem na Irak, bo amerykanie stwierdzili że "Husajn zły" ma głowice jądrowe trzeba go kill, głowic nie znaleziono a ropa sobie ciągle płynie strumykiem do hameryki.

Zresztą nic nie napędza tak gospodarki jak wojna, a oni potrzebowali tylko pretekstu, wiec co to tam pare tysiecy ludzi i 2 budynki, jak zarobili na tym grube miliardy w przemyśle zbrojeniowym. I czy tobie się wydaję ze jakieś araby w jaskini były by w stanie przeprowadzić taką wielką akcje?

Novik

2011-09-12, 11:52
@nieodwracalne hmmm ameryka dostała j***nie duże odszkodowanie :] np na kupowanie kolejnych maszyn wojennych