18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11 września - Fikcyjna rzeczywistość.

antyzog • 2011-09-11, 23:11
Film pokazuje trochę inny pogląd na wydarzenia 11.09.01r niż wszyscy znamy.

:?:

gressive

2011-09-12, 11:57
W ogóle to czy ktoś z tych snujących oglądał jak się zawalały te budynki? I czy te mózgi nie pomyślały o tym, że gdyby samoloty uderzyły niżej to budynki zawaliły by się znacznie szybciej? Ale po ch*j? Przecież można gadać głupoty, że były tam podłożone bomby atomowe jak to jakiś jebnięty rusek opisał. Albo, że nie było żadnych części samolotów! k***a a silnik, koło? Wiele części pospadało na dachy innych budynków. WTC 7 zajął się właśnie przez takie fruwające części, ale co tam... przecież to były pociski.

wexors

2011-09-12, 12:02
@up
niuniu nie uwierzysz ale konstrukcje stalowo żelbetowe są niepalne. żeby zburzyć ten budynek musieli by go podpalić pirożelem albo termitem, a paliwo lotnicze nie pali sie w takiej temperaturze,

riffa

2011-09-12, 12:44
Powtorze sie.

Skoro rzad w ameryce przeznaczyl srodki na bezpieczenstwo narodowe to jakim cudem przedarly sie przez ich system obronny samoloty i jak do cholery wojna w obcym kraju ma zapobiegac w przyszlosci takim atakom?

Jarvis

2011-09-12, 13:32
Przezabawni jesteście ;) Telewizja wyprała Wam mózgi, za dużo durnych filmów oglądacie..

sierra

2011-09-12, 14:17
mnie tam i tak szkoda tych ludzi ,po tak ch*jowym raporcie lyknalem jak kawka ze budynki zostaly zdetonowane

Stefan_Sigal

2011-09-12, 14:29
Gdybym wierzył we wszystkie teorie spiskowe to siedziałbym już w psychiatryku. Na ch*j drążyć temat ?

Martinez1976

2011-09-12, 14:33
Amerykanie nie pierwszy raz wykręcili taki "numer". Poczytajcie o Pearl Harbor. Tam też był potrzebny pretekst do wojny... W necie jest dużo filmów i dyskusji na temat 9/11 są dobre i złe. Ten jest taki sobie.
Ciekawostka największa to ten "samolot" który uderzył rzekomo w Pentagon. Po pierwsze "wyparował", bowiem szczątki można by zebrać kilkoma taczkami i nie były by zbyt pełne, a najpiękniejszy jest fakt, że nie ma ANI JEDNEGO prywatnego filmu z tego zdarzenia. FBI zarekwirowało WSZYSTKIE nagrania z kamer drogowych, bankomatowych, ze stacji benzynowych - no co do jednego WSZYSTKIE.
Wątpliwości wobec ataków 9/11 jest zbyt wiele, żeby myślący i analizujący samodzielnie fakty człowiek zwyczajnie "łyknął" propagandę. Śmierdzi to na kilometr z każdej możliwej strony i jedynym logicznym wytłumaczeniem dla wszystkich tych nieprawdopodobnych zdarzeń od olewczego podejścia Busha, poprzez "awarię" systemu Norad, zawalenie się super trwałych budynków, pozbycia się dowodów poprzez rozbiórkę i przetopienie szczątków, zwlekanie ze śledztwem itp. itd. jest, że było to wyreżyserowane zdarzenie. Dick Chenney - viceprezydent USA akurat był wtedy w Norad. Ależ przypadek...

Panie i panowie - nie można obszczekiwać takich zdarzeń stwierdzeniem "teoria spisku", "szaleństwo", "ciemnogród" i tak w koło, nawet nie zadając sobie trudu skonfrontowania "faktów medialnych" z rzeczywistością. Najłatwiej pójść za tłumem i twierdzić jak ktoś pluje, że deszcz pada. Przecież NIGDY w historii ludzkości nie było żadnego spisku, a Holocaust nie istnieje. W to też nikt nie chciał uwierzyć...
Pozdrawiam ludzi myślących samodzielnie.

Zwykla Lajza

2011-09-12, 15:10
Ja pie**ole co za zlepek gówna, słabe to jest.

ja...........ko

2011-09-12, 15:12
jesli chodzi o smolensk, to moze i mnie to interesuje, i nasz kraj ma srodki by dochodzic prawdy, choc z nich nie korzysta, jesli chodzi o wtc to ch*j mnie to obchodzi, ani ja, ani caly nasz kraj nie mamy zadnego wplywu na te sprawe i zadnego interesu by ja wyjasniac, a jezeli nawet znalazlaby sie jednostka wybitnie niewygodna dla wladz usa (jesli oczywiscie jakis spisek byl), to marny jej los, co wiecej mozemy jedynie symbolicznie poasystowac usa w grabieniu ropy i innych surowcow i na tym skorzystac, bo muzulmanow nie jest i nigdy nie bedzie mi szkoda po tym co zobaczylem na starym hardzie, wiec wiekszosci ludzi tutaj, dla ktorych jedyna namiastka usa jest i na zawsze pozostanie wizyta w mcdonaldzie radze sie zajac wazniejszymi sprawami, niz 2 nieistniejacymi od 10 lat wiezowcami

John_Doe

2011-09-12, 16:03
Jasne, wyrobienie sobie światopoglądu przynajmniej zbliżonego do faktów nie jest niczym istotnym. Łatwiej zaprzeczyć niż pomyśleć. Powitajmy wieki ciemne raz jeszcze.

kurtz333

2011-09-12, 16:20
Martinez1976 napisał/a:

Dick Chenney - viceprezydent USA akurat był wtedy w Norad. Ależ przypadek...


mozesz podac jakies wiarygodne zrodlo tej informacji?

miedziak

2011-09-12, 16:34
antyzog napisał/a:

@up
Tak, były przypadki ludzi którzy wierzyli że żyją w matrixie i nawet z tego powodu mordowali innych. .



nieodwracalne napisał/a:

k***a niektórzy chyba wierzą że żyją w Matrixie



Mr.Drwalu napisał/a:

@
Każdy sobie będzie żył we własnym świecie jaki sobie stworzył tak więc "matrix-a" wsadź sobie między
kartki w Harry-m Potter-ze.



Robster napisał/a:

@antyzog ty chyba dalej w Matrixie siedzisz



mówicie macie :D



a tak swoją drogą to chyba chcieli ten cały Irak zaatakować bo Husajn chciał sprzedawać ropę za inną walutę niż dolary a rewolucja w Libii została ponoć w wywołana dla tego że Kadafi chciał wprowadzić wspólnie z kilkoma innymi krajami arabskimi złote dinary zamiast papierowych pieniędzy. I że gdyby do tego doszło to ludzie by stwierdzili że amerykańskie dolary to tylko papierki bez pokrycia w złocie którymi w sumie są i całe USA by splajtowało. Nie wiem jak jest ale w sumie to chyba prawda, przynajmniej jest to bardziej logiczny powód niż nieszanowanie praw człowieka albo ropa tamtejszych krajów.

Vesh

2011-09-12, 17:47
Moim skromnym zdaniem wrzucanie tego typu materialow na sadola, ktory jest wylegarnia debilizmu, mija sie z celem. Zeby zaczac samodzielnie myslec, trzeba chciec samodzielnie myslec. Za duzo tu omotanego telewizyjna papka tudziez religijna 'moralnoscia' motlochu. Tyle ode mnie

kisiuuu

2011-09-12, 21:32
Pytanie z inne beczki, posiada ktoś track listę z tego filmu? Bardzo proszę!