18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

100 000 mężczyzn vs Ania - jej seks rekord

kwiat3k • 2013-06-14, 17:31
Całość: http://powiedzialem.pl/lifetyle/100-000-mezczyzn-vs-ania/

Cytat:

Ania lubi seks, czerpie z niego maksimum przyjemności. Ma cele jednym z nich jest posiadanie 100 000 partnerów seksualnych. Dotarłem do niej i specjalnie dla was przeprowadziłem z nią wywiad.

Kwiatek: Pierwsze moje pytanie. Skąd u Ciebie pomysł na taki maraton? Nie boisz się ataków na swoją osobę? Polska to przecież mocno konserwatywny kraj.

Ania Lisewska: Pomysł zrodził się kiedyś ze znajomymi przy piwku. Nie interesują mnie ataki innych. Spełniam swoje marzenia i nie patrzę na innych. Polska jest krajem konserwatywnym, ale ja na to nie patrzę.

W jaki sposób chcesz docierać do tych mężczyzn? Czy prowadzisz wobec nich jakąś selekcję?

Każdy odwiedzający mój blog, może zapisać się na sex maraton. Docieram do nich tak jak Ty dotarłeś do mnie, poprzez media. Selekcja polega na latach tzn. trzeba mieć ukończone 18 lat. Pijani agresywni Panowie też nie będą wpuszczani. Opłata 40 zł nie tylko pokrywa koszty organizacyjne, ale również eliminuje osoby bezdomne itp. Jeżeli wiesz co chciałam napisać.

A co z mężczyznami, którzy są żonaci? Sprawdzasz to czy pozostawiasz ich sumieniu?

Nie przynoszą zaświadczeń z Urzędu Stanu Cywilnego, każdy ma wolną rękę.

Z iloma mężczyznami już spałaś?

207 + 25 z 2 dni w Bydgoszczy (na dzień 14.06.2013r).

Jaki seks wchodzi w grę?

Oralny analny i klasyczny. Uprzedzę Twoje pytanie … Faceci maja fioła na punkcie analu…

No dobrze skoro już uprzedziłaś moje pytanie to mam następne. Jacy są polscy mężczyźni w łóżku? Dają radę?

Najlepsi są żonaci, mimo wszystko dają lepiej rade niż Ci wolni niby wyzwoleni.

Czy umówiłaś się ponownie z którymkolwiek uczestnikiem nazwijmy to ‚eventu’?

Jeszcze nie.

Teraz jedno z najważniejszych pytań, gdzie i kiedy można Cię spotkać by pomóc bić Ci rekord?

Dzisiaj Warszawa -ale jest tak dużo zgłoszeń że czasowo już nie jest możliwe zgłosić się. W środę dostałam zaproszenie z klubu w Bydgoszczy. Później w piątek ponownie Warszawa,a 29 Poznań.

Czerpiesz przyjemność z tego co robisz?

Tak, dlatego że spełniam swoje fantazje erotyczne, a dwa czerpię przyjemność z seksu, bo mimo wszystko faceci starają się. Pojawia się tysiące negatywnych komentarzy, jednak mam już ponad 11 tysięcy zgłoszeń i ta liczba ciągle rośnie.

A czy w grę wchodzi seks z więcej niż jednym facetem jednocześnie?

Tak i już takie się zdarzały.


Riva

2013-06-16, 22:25
Ale blać

kizug666

2013-06-17, 09:47
rizla napisał/a:


Od czego mamy urząd skarbowy on wyr*cha ja tak jakby to było 0,5 mln osób :D i jeszcze k***a będzie płakać i płacić



Prostytucja nie jest w żaden sposób opodatkowana, nie ma nawet podatku dochodowego, nikt (nawet skarbówka) nie może czerpać zysków z cudzej prostytucji bo jest to przestępstwo.

tds1974

2013-07-24, 13:18
W roli głównej wystąpi Ania Lisewska, która za cel wyznaczyła sobie sto tysięcy partnerów seksualnych. Ma 21 lat.

Cytat:

Seks maraton polega na tym, że w trakcie dyskoteki, każdy chętny (pełnoletni) będzie mógł uprawiać seks z Anią w osobnym pomieszczeniu. ŹRÓDŁO



A o to zdjęcie kandydatki:
Inna znajdziecie w artykule

No Sadole, który jeszcze nie dymał, ma okazję. Za 3 dychy (wjazd na dysko) plus bilet z Sosnowca.

anger

2013-07-24, 13:19
Z taką mordą to na harda.

Herhard

2013-07-24, 13:20
Wolałbym przelecieć doniczkę niż to coś,zresztą odczucia byłyby podobne .

LxDead

2013-07-24, 13:22
Łożesz ty k***a w dupę niej***na



Pewnie stada gimbusów już się zaprawiają na "maraton" :amused:

~tip.top

2013-07-24, 13:25
LxDead napisał/a:

Pewnie stada gimbusów już się zaprawiają na "maraton" :amused:


Największe lamusy będą się mogły pochwalić pierwszym (i prawdopodobnie ostatnim) r*chaniem :amused:

Zona_Putina

2013-07-24, 13:28
Gimbusy nawet takiej nie por*chają :smiechzula:

Krzysztof_Jarzyna napisał/a:

Jak na 21 strasznie styrana.



Pewnie już nie jeden maraton za nią :banany:

~Faper Noster

2013-07-24, 13:29
Na visus i wobec kontekstu można śmiało przypuszczać, że dziewczę ma zespół policystycznych jajników.

cys23

2013-07-24, 13:31
Nie rozumiem co jej to da, że przyjmie 100 tysi bolców.

'Dlaczego? Bo kocham seks i zabawę. - wyjaśnia śmiało Anna L. - To różni mnie od wielu z Was kochani. Już pojawiają się komentarze pseudo-psychologów o jakimś trudnym dzieciństwie czy też jakimś kompleksie…Szczerze? Nie interesuje mnie to. Robię swoje, kocham życie, kocham seks, kocham facetów. Korzystając z wpisu zapraszam do MEGA przygody, którą ja właśnie realizuję w swoim życiu :-) . Skąd decyzja aby przespać się z taką ilością facetów? - Odpowiedź jest prosta. Robię to co kocham.'

Droga Aniu, jesteś zwykłą k***ą!

Ra...........it

2013-07-24, 13:35
Wszyscy hejtują, ale jakby ania po kilku piwach się namaniła i otarła o wacka to klepali by niczym reksio pieczątki.

Ania - nerki to ci nie wypadną po tej akcji?

ps - dawać piwa za materiał - moze jakiś sadol przeczyta na głównej i zar*cha z przyjemnością.

Nikczemny_Płód

2013-07-24, 13:57
Seks jest nijaki, dobry, bardzo dobry albo zajebisty, to wiadome.

Zastanawia mnie jednak czy takie pie**olenie się z kim popadnie daje przyjemność, no jakoś szczerze wątpię. W sumie jak bylem młodszy to sobie kiedyś myślałem jakby tak rypać dużo różnych panienek i zawsze potem rodzi się pytanie, po co i co to da...

W zasadzie doszedłem do takiego wniosku jak każdy względnie normalny człowiek, że lepiej jednak ograniczyć znacznie ilość względem jakości.

Bo r*chać wszak można coś co się spotka na jakiejś imprezie ale doznania są mierne podejrzewam, bo o ile r*chanie czegoś co w moim guście ma ocenę mniej niż 4 się nie zdarzyło tak całować już tak i kompletnie nic nie czułem... W spodniach też :trollencjusz:

Nawet nie wiem jak ją skomentować, bo obrażać nie ma co, sama się obraziła najbardziej jak tylko można, w zasadzie chyba polskie dobre "o k***a" jest najbardziej wymowne. Ponoć seks odmładza, niestety ale po niej tego nie widać :shock: Ja pie**olę, ona wygląda na przynajmniej 30 lat i to nie jest przesada.

Przechodząc do meritum sprawy, jej cipsko czy też dupa - jej sprawa, zarobić na tym pewno nie zarobi ale swoją pasje zrealizuje... O k***a :facepalm:

Bawi a może przeraża co innego, że w ogóle ktoś o tym pisze, przecież to jak propagowanie jedzenia gówna - obrzydliwe, ordynarne i sądząc po jej stanie "utrzymania" - nie za ładnie pachnące.

Jako, że zachciała być osoba medialną tak roszczę sobie prawo do oceny jej wyglądu (bo mi sie przyda) i też to właśnie zrobię.

Nogi ma grube, niekształtne, dupę grubą pofałdowaną (ja pie**ole 21 lat?!), brzuch... Bojler, cycki, znalazłem fotki tylko w staniku, wyglądają ok, jak u każdej baby z dużym brzuchem i dobrym stanikiem. Twarzy nawet nie będę komentował. Wiadomo nikt nie jest idealny, ale ona ewidentnie swoim stylem bycia, malowania i ubioru do pieca dowala... Dowala dużo koksu.

I teraz tak sobie myślę, kto ją r*cha? Poziom faceta poznasz po tym gdzie spermę swą upuszcza, niestety o Polakach - jeśli ona swój cel zrealizuje, dobrego zdania mieć nie będę, no k***a bez przesady.


1 raz jestem tak poważnie zdegustowany na sadisticu, moje poczucie piękna, tolerancja, i inne takie rzeczy zostały zmasakrowane.

ciggare

2013-07-24, 14:01
patykiem bym jej nie dotknął xd