18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

100 000 mężczyzn vs Ania - jej seks rekord

kwiat3k • 2013-06-14, 17:31
Całość: http://powiedzialem.pl/lifetyle/100-000-mezczyzn-vs-ania/

Cytat:

Ania lubi seks, czerpie z niego maksimum przyjemności. Ma cele jednym z nich jest posiadanie 100 000 partnerów seksualnych. Dotarłem do niej i specjalnie dla was przeprowadziłem z nią wywiad.

Kwiatek: Pierwsze moje pytanie. Skąd u Ciebie pomysł na taki maraton? Nie boisz się ataków na swoją osobę? Polska to przecież mocno konserwatywny kraj.

Ania Lisewska: Pomysł zrodził się kiedyś ze znajomymi przy piwku. Nie interesują mnie ataki innych. Spełniam swoje marzenia i nie patrzę na innych. Polska jest krajem konserwatywnym, ale ja na to nie patrzę.

W jaki sposób chcesz docierać do tych mężczyzn? Czy prowadzisz wobec nich jakąś selekcję?

Każdy odwiedzający mój blog, może zapisać się na sex maraton. Docieram do nich tak jak Ty dotarłeś do mnie, poprzez media. Selekcja polega na latach tzn. trzeba mieć ukończone 18 lat. Pijani agresywni Panowie też nie będą wpuszczani. Opłata 40 zł nie tylko pokrywa koszty organizacyjne, ale również eliminuje osoby bezdomne itp. Jeżeli wiesz co chciałam napisać.

A co z mężczyznami, którzy są żonaci? Sprawdzasz to czy pozostawiasz ich sumieniu?

Nie przynoszą zaświadczeń z Urzędu Stanu Cywilnego, każdy ma wolną rękę.

Z iloma mężczyznami już spałaś?

207 + 25 z 2 dni w Bydgoszczy (na dzień 14.06.2013r).

Jaki seks wchodzi w grę?

Oralny analny i klasyczny. Uprzedzę Twoje pytanie … Faceci maja fioła na punkcie analu…

No dobrze skoro już uprzedziłaś moje pytanie to mam następne. Jacy są polscy mężczyźni w łóżku? Dają radę?

Najlepsi są żonaci, mimo wszystko dają lepiej rade niż Ci wolni niby wyzwoleni.

Czy umówiłaś się ponownie z którymkolwiek uczestnikiem nazwijmy to ‚eventu’?

Jeszcze nie.

Teraz jedno z najważniejszych pytań, gdzie i kiedy można Cię spotkać by pomóc bić Ci rekord?

Dzisiaj Warszawa -ale jest tak dużo zgłoszeń że czasowo już nie jest możliwe zgłosić się. W środę dostałam zaproszenie z klubu w Bydgoszczy. Później w piątek ponownie Warszawa,a 29 Poznań.

Czerpiesz przyjemność z tego co robisz?

Tak, dlatego że spełniam swoje fantazje erotyczne, a dwa czerpię przyjemność z seksu, bo mimo wszystko faceci starają się. Pojawia się tysiące negatywnych komentarzy, jednak mam już ponad 11 tysięcy zgłoszeń i ta liczba ciągle rośnie.

A czy w grę wchodzi seks z więcej niż jednym facetem jednocześnie?

Tak i już takie się zdarzały.


BongMan

2013-06-16, 12:51
Jak to Kali nawinął:
- Chcesz je spenetrować? Lepiej nałóż naraz trzy kondomy, fuj!

PS: Nie jest jeszcze tak źle. Znam taką, przy której ona jest wzorem wszelkich cnót.

bloodwar

2013-06-16, 12:59
Za 40 zł to głupota, z taką mordą i nadwagą to musiałaby mi chyba dopłacić żebym był skłonny zanurzyć Wacława w takie coś. Nawet brzydki i biedny facet może bez problemu poderwać sobie taką albo nawet ładniejszą dziewczynę na seks na każdej pierwszej lepszej imprezie

!Timon

2013-06-16, 13:01
Pewnie po następnych wyborach zostanie senatorem z ruchu palikota.

ynos

2013-06-16, 13:26
Jakie wyzwiska... a ona tylko spełnia swoje marzenia :D Nie skorzystałbym, ale kij mnie obchodzi, co inni będą robić.

rjinswand

2013-06-16, 13:42
I weź tu k***a bądź ojcem i miej córkę. Jakby mi takie k***iszcze wyrosło to chyba bym się spalił...

OjciecTadeusz

2013-06-16, 13:53
Ru**ał już ktoś?
Bo mi to wygląda na jakąś prowokacje.

dth

2013-06-16, 14:10
lol, chyba nie uważała na zajęciach z wychowania do życia w rodzinie i nie wie że istnieje coś takiego jak choroby weneryczne ;D założę się, że przyjdzie do niej ktoś z AIDS i cała banda kretynów się zarazi. Ja pie**ole, jakim trzeba być przyjebem, żeby się na takie coś zapisać.

Sorg

2013-06-16, 15:04
Hahaha zachorowania na HIV o 20% do góry :D W szoku bym nie był jakby w maratonie ją zalało kilkuset pod rząd i szukaj potem ojca hahaha, ale dz**ka.

303

2013-06-16, 15:53
Typowa spaczona obciągara ch*jowy makijaż, tłusta i włosy umalowane na mocny czarny pewnie na codzień popie**ala w ciasnych ciuchach myśląc że jest seksi, wychowana w palol-famili, matka pewnie na wiecznym bezrobociu i ma jednego zęba, ojciec NN, lub dawno się zachlał, w szkole puszczana na litość do następnej klasy bo matka się wstawiała że będzie się uczyć w następnym roku, edukacja zakończona na szkole zawodowej typu fryzjerka, ale pracy nie ma, może liceum z trudem bez matury, w szkole miała jakieś tam życie towarzyskie z grupką podobnych debili, skończyła się szkoła, wie że nic w życiu nie osiągnie, nie będzie naukowcem, lekarzem, czy jakimś dyrektorem kierownikiem to szuka takich przygód dzięki którym jeszcze może zaistnieć.

Ogólnie w takim towarzystwie jak ona to bez HiV albo WZW typ C nie ma co się pokazywać, sperma i inne płyny walają się hurtowo, pewnie znajdzie się nie jeden debil co jej p*zdę po 500 kolesiu wyliże, a jak faktycznie bije taki rekord to będzie miała otarć z otwartymi ranami na co komdom nie pomoże, będzie Hi-Fi dziewczyna, a razem z nią 300 innych osób, wolał bym do normalnej divy pójść, przynajmniej mają jakieś standardy higieny.

Hint: przy oralu też można złapać wirusa który atakuje gardło i często prowadzi do raka, lekarze będą mieli zabawę :samoboj:

avic

2013-06-16, 16:26
up! Musisz mieć max smutne życie...

Łykacie wszystko jak młode pelikany... To i tak skończy się na tym, że porobią zamieszania w internecie, może w jakimś szmatławcu a koniec końców - zniknie i pani Ania i 40zł x ilość debili, którzy chcieli się załapać na tanie dymanie...

btw: waliłem brzydsze... hue hue hue :seksik:

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-06-16, 16:29
40zł taniej niż Bułgarka na trasie buahah ale suka dobrze to sobie wyliczyła zarobi prawie pół bańki !! taka dz**ka biznesmen..

Hannibal_PL

2013-06-16, 17:11
Oż Cie w dupe pie**ole jaka masakra z tej baby... Nie tknąłbym kijem na sto metrów. Poza tym i tak rude lepsze.

demz

2013-06-16, 17:53
hanys_ napisał/a:

40zł taniej niż Bułgarka na trasie buahah ale suka dobrze to sobie wyliczyła zarobi prawie pół bańki !! taka dz**ka biznesmen..



40 x 100 000 = 4 000 000

hsl

2013-06-16, 19:19
Toż to prosie... Tuczyć to dalej i na szynkę, a nie ch*ja tam wkładać, kto poza ciapatymi fiuta w jedzenie wsadza?